Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z błędem w zakupie Premium na PS3 ? Co nie którzy musieli płacić dwa razy za premium ?

 

zamiast kupic w in-game store to kupili w ps. a jest jasno napisane,ze jak kupisz z ps to cos nie bedzie dzialac

 

to nie prawda, ja wszystko kupuję przez PSS (konsola zalicza zwiechę przy ingame store) i wszystko pięknie działa, za nic nie płaciłem dwa razy

 

Tak czytalem ;) ale moze chodzi o jakis inny blad

Ja kupowałem z in game store i po próbie wejscia do pobierania w tle łapało zwieche. Tak było ze trzy razy. Potem poczekałem aż sie dodatek ściągnie bez przechodzenia do pobierania w tle i wszystko śmigało.

Odnośnik do komentarza

To juz by lepiej granaty reczne z regulowanym opoznieniem dali.

 

Właśnie opcja przytrzymania granatu i po sprawie :)

Mamy tu gameplay z nadchodzącego dodatku oglądajcie puki można bo nie wiem czy nie usuną :)

 

 

Filmik jest długi ale się powtarza, ale dobre i to ;)

 

jestem ciekaw jak rozwiążą kwestie konsol żeby nie wiało nudą....

Odnośnik do komentarza

Ej, kurna, wyczyscilo mi liste zdobytych dog tagow na bf3stats.com :confused: tez tak macie??

 

W ogole jakies cyrki z tymi blachami... Gesior, zdjalem Ci raz blache "100 gwiazdek zwiadowcy", ktora nie wiem jakim cudem miales majac zwiadowca 2 gwiazdki, zreszta jak patrze na Battlelogu, to nie masz jej w ogole w odblokowanych niesmiertelnikach...

 

A to ciekawe. Ja i 100 gwiazek zwiadowcy :)

 

POLSKA!!! POLSKA!!!

 

Spadam do strefy kibica. Trzymamy kciuki panowie!!!

 

 

Za(pipi)iste. Ciary przechodzą po plecach.

Odnośnik do komentarza

Ale mi smaka narobiles :P Czuje, ze dzis to naprawde dluga noc na polu walki bedzie :D

 

Ja tak po 11 lub 12 wpadne, i postaram sie do ciebie wpasc. Mam nadzieje, ze reszta ekipy tez wpadnie.

 

Dzisiaj zagralem w tryb mistrza broni, i dobilem do 17 levelu. Trzecia od konca bron, to snajperla bolt action, przedostatnia granatnik ( chyba LVG), a na samym koncu noz Ubic dwoch nozem, to lekki hardcore. Moze kiedys sie uda :)

 

PS. Sorry Gesior, ze ci wczoraj nie odpowiedzialem. To znaczy odpowiedzialem, tyle ze moja wiadomosc poleciala do zupelnie kogos innego :)

Odnośnik do komentarza

ten dodatek mnie serio jara - wczoraj pograłem niecałe półtorej godzinki i czułem się zaj.ebiście. nie ma meczy po 30 minut i więcej, max graliśmy 9 minut. szybko, konkretnie, soczyście. narazie nie ogarniam cały czas złomowiska MARWLów z killzone'a :D ale ogólnie naprawdę lubię ten dodatek. minusem jest to, że są praktycznie sami wyjadacze, bo żeby w to grać trzeba mieć premium, więc nasycenie 100 levelami jest gigantyczne. ale gra się naprawę sympatycznie, szybko i konkretnie i mimo małych map wcale nie ma takich cluster fucków jak na metro.

Odnośnik do komentarza

minusem jest to, że są praktycznie sami wyjadacze, bo żeby w to grać trzeba mieć premium, więc nasycenie 100 levelami jest gigantyczne

No, nooba to tam nie uswiadczysz, czasami jest ciezko...

 

Jak ja sie wczoraj okrutnie meczylem z ostatnimi 2 headshotami F2000 do zadania (szczyt to wynik 1:10 w jednym meczu byl... :confused: )- jak tylko to zrobilem, to zmienilem na MK3A1 ze strzalkami i od razu sie wyniki poprawily.

Oprocz shotgunow, te mapy typowo pod claymory i C4 sa- az sie dziwie, ze tak malo osob to wykorzystuje. My z Pryxem wczoraj przejete flagi C4 minowalismy- raz mi potrojny kill wpadl, plus kilka pojedynczych. Co prawda pozniej sie wycfanili i granatami obrzucali kazda flage przed podejsciem pod nia, ale i tak to moim zdaniem dobra taktyka.

 

Acha, jedyny plus tych wysokolevelowcow jest taki, ze cenniejsze blachy wpadaja ;) wczoraj mi sie pulkownikow z 59, 63 i 65 gwiazdka udalo skosic :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jak ja sie wczoraj okrutnie meczylem z ostatnimi 2 headshotami F2000 do zadania (szczyt to wynik 1:10 w jednym meczu byl... :confused: )- jak tylko to zrobilem, to zmienilem na MK3A1 ze strzalkami i od razu sie wyniki poprawily.

 

Ja nie wiem jak Ty możesz biegać z tym crapem MK3A1. Ta broń doprowadza mnie do rozpaczy.

 

Ps. chciałem z Wami wczoraj popykać, już się szykowałem, już witałem się z gąską i....no właśnie i nie wiem co się stało ;)

Odnośnik do komentarza

Jak ja sie wczoraj okrutnie meczylem z ostatnimi 2 headshotami F2000 do zadania (szczyt to wynik 1:10 w jednym meczu byl... :confused: )- jak tylko to zrobilem, to zmienilem na MK3A1 ze strzalkami i od razu sie wyniki poprawily.

 

Ja nie wiem jak Ty możesz biegać z tym crapem MK3A1. Ta broń doprowadza mnie do rozpaczy.

 

Ps. chciałem z Wami wczoraj popykać, już się szykowałem, już witałem się z gąską i....no właśnie i nie wiem co się stało ;)

 

jasne nie wiedziales ;-) przecież miałeś oglądać mecz w strefie kibica,więc bez procentów się nie obeszło z drugiej strony raczej wina tam chyba nie serwowano ;-) ja wczoraj chwile pogralem, w koncu doszedlem w mistrzu broni do 15poziomu.

Sam nie wiem jak to sie dzieje ale jak gram w ten tryb to zawsze wygrywaja slabe levele, moze trzeba kampic i liczyc na szczescie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak ja sie wczoraj okrutnie meczylem z ostatnimi 2 headshotami F2000 do zadania (szczyt to wynik 1:10 w jednym meczu byl... :confused: )- jak tylko to zrobilem, to zmienilem na MK3A1 ze strzalkami i od razu sie wyniki poprawily.

 

Ja nie wiem jak Ty możesz biegać z tym crapem MK3A1. Ta broń doprowadza mnie do rozpaczy.

 

Ps. chciałem z Wami wczoraj popykać, już się szykowałem, już witałem się z gąską i....no właśnie i nie wiem co się stało ;)

 

jasne nie wiedziales ;-) przecież miałeś oglądać mecz w strefie kibica,więc bez procentów się nie obeszło z drugiej strony raczej wina tam chyba nie serwowano ;-) ja wczoraj chwile pogralem, w koncu doszedlem w mistrzu broni do 15poziomu.

Sam nie wiem jak to sie dzieje ale jak gram w ten tryb to zawsze wygrywaja slabe levele, moze trzeba kampic i liczyc na szczescie.

 

Zielu, Sherlock'u jeden :)

 

Wygranie tego trybu cokolwiek daje oprócz satysfakcji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...