Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@Litwin, ok., dajmy juz spokoj :) Powiedz lepiej, co tam na serwie w BC2 slychac? ;)

 

 

Nie wiem bo tyram od 2 tygodni fizycznie by zarobić na życie.

 

 

Ten nowy nóż coś daje oprócz wyglądu?Tzn. czy wchodzi w 100% czy zabiera więcej hp podczas cięcia.

 

Teraz można wbić kosę od przodu :) ale nie wiem czy to zmienił patch czy nowy nożyk ;)

Odnośnik do komentarza

Ten nowy nóż coś daje oprócz wyglądu?Tzn. czy wchodzi w 100% czy zabiera więcej hp podczas cięcia.

Ja poki co nie zauwazylem zadnej roznicy. Ogolnie na nowych mapach ciezej kogos upolowac, bo po pierwsze malo jest mozliwosci biegu po prostej/otwartej przestrzeni (ciagle jakies schody, drzwi, przejscia, przeszkody i zakrety, przez co trudniej sie goni i wieksza szansa, ze kolo sie odwroci w ostatniej chwili i animacja nie wchodzi), po drugie duzo wieksza szansa, ze w trakcie poscigu zarobisz kulke z najmniej oczekiwanego kierunku, bo rozgrywka duzo bardziej dynamiczna (wrecz chaotyczna) jest. Do tego moze sie myle (potestuje dokladniej), ale mam wrazenie, ze trzeba byc teraz blizej ofiary, zeby animacja wskoczyla.

Ogolnie noz sam w sobie chyba tylko wygladem sie rozni, ale jak mowilem- musze dokladniej potestowac (wczoraj zaledwie 12 blach zdjalem, z czego 3 nowe czarne ;) ).

 

e: od przodu mi sie nie zdarzylo, ale fakt, ze wlasciwie nie probowalem, bo nie przyszlo mi to nawet do glowy :) do testów ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

wydaje mi sie,ze w aftermath zrobia samo zawalajace sie budynki itp.

 

Pryx zagraj sobie ten tryb zobaczysz czemu ;) na filmiku wyglada fajnie,ale jak grasz to. .... sam zobaczysz

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Chcialem tylko po informowac tych co planuja kupic bf premium na 2 jest to zakazane i moga wam zabrac premium. Milego dnia :)

Nie chce bawic sie w moralne wywody i sam tego nie popieram juz ale wyraznie pisze w menu gry:

"Jednorazowa oplata za korzystanie z plikow do pobrania na maksymalnie dwoch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach."

jak najbardziej,jak masz 2 konsole w jednym domu. Zlozenie sie przez 2 rozne osoby jest zakazane.

i premium będzie działać na dwoch konsolach jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

,bo kim np. jest zaq lub ty by mnie uczyć moralności?

 

Powiem ci tak. szkoda na ciebie czasu. To nie jest legalne ok? Rob co chcesz,tylko wiecej tu nie placz,ze gra ma bledy,bo przez takich jak ty oni mniej zarabiaja. Dice dostaje w porywach z 10% reszte bierze EA. A skoro ktos lubi dana gre to kupuje dodatek za pelna cene a nie dyma wydawce. Bo twoje tlumaczenie chcialem wbic 145 lev jest zalosne. ty po prostu nie lubisz placic pelnej ceny bo lepiej jest zaplacic 50% lub 20%(jak bylo 5 slotow) i wygodniej jest ci tlumaczyc,ze oni ci na to pozwalaja. Nawet jak jasno powiedzieli,ze nie mozna sie dzielic to ty dalej uwazasz,ze mozna bo sa 2 sloty.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Opis tego DLC to Fight for survival a koleś na okładce wygląda jak zombie, zagadka rozwiązana ^_^

Taki onslaught mode z bc2? Nikt o tym nie pisal 2 DLC cena $14.99 czyli 55 zl w PL

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

btw spytalem sie na twiterze dice co mam zrobic jak mam 2x ps3.

np jedno w sypialni a drugie w dziennym ( a co kurna nie chce mi sie przenosic)

odpowiedz padla ze mam kupic 2x premium mimo ze gram na 1 koncie.

 

Kij im w oko za takie zachowanie. mam nadzieje ze zdechną zanim wyjdzie ich nastepna gra.

najlepiej nich ich zamkna razem z ea. Marudziliscie ze Activision to zlo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie wieczór z najnowszym dodatkiem i mam nowe spostrzeżenia. Jest....fajnie :)

Latam jak (pipi) z shotgunem, kille wpadają aż miło no i sporo kos mi weszło co mnie najbardziej cieszy.

Jest gęsto, szybko, zręcznościowo. Mapki już jako tako obcykane, ale wg mnie to najważniejszy jest tu ciągły ruch, trzeba biegać, zero przyczajki bo to się fatalnie kończy.

 

Zagrałem dwa razy w ten cholerny tryb Mistrz broni i powiem, że lekko nie jest, ale cholerstwo nieźle wciąga. Najwięcej mam kłopotów z (pipi)ym Magnum. Na razie dobrnąłem do 13 poziomu.

Odnośnik do komentarza

Też pograłem w Mistrza Broni (na fajny serwerek trafiłem, tylko nowe mapy i na zmianę nowy podbój z mistrzem broni) spostrzeżenia jak u Gęsiora, jest ciężko, ale wciągnęło mnie, najgorzej strzela mi się też z Magnum, najdalej byłem chyba na 14 poziomie. Najlepsze jest to, że na ostatnim poziomie musisz dorwać kogoś z noża, a wtedy wszyscy biegają już karabinami i snajperkami :] Tryb mógłby być bez podziału na drużyny, tylko każdy na każdego, wtedy runda byłaby szybsza.

 

Po za tym drugi wieczór jestem pod wrażeniem zniszczeń HD w nowym dodatku, po prostu Mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...