Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jako fan supportu i karabinów maszynowych, przejrzałem sobie światową listę i w sumie dziwię się, że DICE mając ich tak duże zróżnicowanie, bierze te podobne do tych co już są w grze. O ile jeszcze LSAT to bardzo dobry wybór, o tyle L86A1 jest bardzo przecież podobne do M27 IAR. Z tych, które natomiast mogłyby się znaleźć, to np.:

 

H&K MG 3/MG 4/ MG 5 - wbrew pozorom różnią się. MG 3 mieliśmy w BC2, MG 4 to takie M249 przerobione na magazynki, ale jest bardzo celne i lekkie (na pewno celniejsze niz RPK), choć przypłacałoby to obrażeniami (5.56 mm , jak w Minimi/M249). MG 5 to takie unowocześnione MG 3, lżejsze i bardziej mobilne.

 

AA-52 La Nana - chyba najbardziej uniwersalny francuski KM, który strzela 7.62 mm z prędkością 900 rpm, nawet na pół kilometra. Wyparty przez tańszy, lżejszy, masowo eksportowany FN Minimi z Belgii, ale i tak wciąż popularny. Mimo że początkowo był to CKM, to ponoć jako LKM jest niesamowicie lekki jak na swój kaliber, co jest zasługą lekkich (i drogich) materiałów z których zrobione są jego "bebechy".

 

Degtyarev "KORD" - jeśli chcecie wiedzieć co jest lekkie, drogie i strzela nabojami prawie wielkości dłoni z prędkością nawet 750 rpm nawet na 2 kilometry z niesamowitą precyzją, to zgłoście się do Rosjan. Kord strzela nabojami 12.7 mm, i używany jest przez oddziały specjalne i policję. Na dobrą sprawę, jest to hybryda LKM-u i... snajperki. Potwór.

 

UKM-2000/MG-1M/PKM - nic nowego w kwestii technologii. MG-1M to usprawniony PKM z Bułgarii. Bardziej istotne jest że UKM-2000 to polski produkt ;) Ogółem to po prostu przerobiony PKM, który był w BC2, więc może tak... bardziej nowoczesny produkt z naszego kraju zamiast wysłużonego PKM? ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wziąłem się za przeglądanie tego co nagrałem i wniosek jest jeden: najfajniejsze rzeczy dla wida są wtedy, kiedy nie ma mowy o wyniku - efektowne skoki, zgony, zabawa C4. granie na wynik i ratio jest meeeeeeeega nudne do oglądania, a mam tego z 50 godzin...

 

ale ale - okazało się, że jak puściłem dźwięk przez kable to się nagrał VOIP. Jaki miałem polew jak oglądan taki zblazowany i nagle z doopy głos danielskiego: A bo ten Pryx to taki dobry nie pozwala wyrzucać z serwera i w ogóle mamy być grzeczni. trzeba go sprowadzić na złą drogę :D a chwilę później głosy zaqa, kaczora i reszt. fajnie. no nic szukam dalej jak niczego nie znajdę ciekawego to niczego nie sklecę

Odnośnik do komentarza

:) Kabotynowi tam na metrze dwa razy blache wzialem- chociaz tyle w ramach rewanzu ;) W ogole Kabotyn na mojej liscie zdobyczy na bf3stats juz 4 razy widniejesz- jeszcze raz i bedziesz samodzielnym liderem ;) (swoja droga ta lista tam troche do dupy jest- jak w jednym meczu czy jednym dniu kogos kilka razy skosisz, to i tak tylko jako 1 widnieje- dopiero w inny dzien jak poprawisz, to wrzuca 2). To lekki paradoks biorac pod uwage, ze jestes moim najgorszym #$^%$^#$ nemezisem, od ktorego zawsze potezne baty obrywam ;)

 

po haniebnych wydarzeniach z tamtego meczu gralismy jeszcze pozniej z Kabotynem do bialego rana i wyjasnilismy sobie wszystko ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja dziś grę zaczynam wcześnie bo jakoś mecz Irlandczyków mnie nie interesuję :) Choć pewnie paru osób na liście zabraknie jako z racji że urzędują w kraju koniczynek ;)

 

 

Jedzie na joysticku jak nic, zresztą był kiedyś filmik na kanałach który też robił podziw u ludzi, a wraz z Zaqiem zrobiliśmy większość tego co tam było pokazane, a graliśmy na padzie i ps3 a nie na PC

 

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kozbinio wrzuciłeś już coś na net? Daj linka jakby coś. Co do gameplayu pod nagrywanie to fakt że nagrywasz jak grasz zmienia trochę podejście do gry. Człowiek zaczyna rushować z różnym skutkiem. Najśmieszniejsze jest to że ja pykam na HC i jak już się rozkręcę to często dostaję kill od swoich. Ehhh

 

neee przeglądam materiał i wszystko nudne w ch.uj. dodatkowo nie mam jakiegoś uber skilla więc więcej to mam narazie fajnych zgonów :D jak coś sklecę to wrzucę. wrzucę też próbkę Waszych głosów, ale tylko chwilę, bo obiecałem, że nie będę tego nagrywać, więc wszystkiego mam może z 10 minut.

Odnośnik do komentarza

BFF jak zawsze w formie. Swietne zakonczenie sezonu :)

 

Battlefield is my pussy. Po prostu padłem :D

 

Ano, aż mi się skojarzyło z tym gościem z South Parku co grał tak długo, że przerósł poziomem adminów i zabijał wszystkich wkoło i nie mogli go usunąć ;p ("How do you kill, that which has no life?" :D ).

Kto ma ochotę zrobić "mav squad"? :D

Odnośnik do komentarza

neee przeglądam materiał i wszystko nudne w ch.uj. dodatkowo nie mam jakiegoś uber skilla więc więcej to mam narazie fajnych zgonów :D jak coś sklecę to wrzucę. wrzucę też próbkę Waszych głosów, ale tylko chwilę, bo obiecałem, że nie będę tego nagrywać, więc wszystkiego mam może z 10 minut.

Kozbinio, tylko nie zapomnij wiesz, czego ;)

 

PS: Ja pierdykam te reklamy- zanim moge spojrzec na foruma, musze sie jak wariat naklikac zeby wszystkie gowniane banery wyskakujace z kazdej mozliwej strony pozamykac... Moze to dobre dla pecetowcow- trafiajac w krzyzyk na ruchomym oknie skilla se moga trenowac, ale ja tego nie potrzebuje...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...