Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie techniczne: kupiłam na premierę battlefield 3, wpisałam online pass i grałam do dzis. Dziś jednak postanowiłam kupić "limitke" BF3 bo udało mi sie jeszcze w zaprzyjaźnionym sklepie dorwać ostatnią folie-sztukę. Wrocilam do domu, wpisałam te 3 dodatkowe kody ktore byly w pudelku (poza online pass'em) i teraz mam rozkminę: czy aby pobrać za free dodatek powrót do karkand (jak juz sie ukaze), to musze wpisać ten nowy online pass z limitki, czy nie ? i czy w ogole musze go do czegokolwiek wpisać, czy mając ten stary wszystko bedzie tak jak w limitce??? hmmm.

 

i jeszcze jedno: kupilam tez dzis ten nowy sony stereo wireless headset 7.1 i dźwięk z battlefielda miażdży na całej linii. Coś cudownego. Mam tylko problem, bo nie wiem jak sprawdzic czy slychac mnie w mikrofonie :)))) się prosze nie śmiać, bo ja jako kobieta po raz pierwszy korzystam z takiego cuda jak headset :)

 

koleżanko, USTAWIENIA SYSTEMU --> USTAWIENIA AKCESORIÓW i tam możes zustawiać sobie głośność/modulację głosu słysząc swój głos w słuchawce

 

ps. sorry za offtop, ale gdzie i za ile kupiłaś te słuchawki sony? jak nie tu to podeślij PM.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

No oczywiście,wsysło mi te 700 pkt. za samoloty :/ Ale udało mi się odkryć rakiety nie naprowadzane,ciężko z nich coś trafić.Teraz mnie zastanawia jedna rzecz dotycząca rakiet ziemia-powietrze,w opisie napisali że pozwala namierzać cele nie widoczne dla oka wiązka lasera-czy ty chodzi o ten czujnik snajpera czy samolot sam wysyła laser z dalszej odległości i jak trafi na przeszkodę to się namierza.

Odnośnik do komentarza

No oczywiście,wsysło mi te 700 pkt. za samoloty :confused: Ale udało mi się odkryć rakiety nie naprowadzane,ciężko z nich coś trafić.Teraz mnie zastanawia jedna rzecz dotycząca rakiet ziemia-powietrze,w opisie napisali że pozwala namierzać cele nie widoczne dla oka wiązka lasera-czy ty chodzi o ten czujnik snajpera czy samolot sam wysyła laser z dalszej odległości i jak trafi na przeszkodę to się namierza.

to drugie to wlasnie dla SOFLAMu snajpera, pojazdy i javelin mogą strzelać w namierzony pojazd nawet jesli go bezposrednio nie widzą

samoloty mają też "beam scanning" ktory prawdopodbnie też działa jak soflam

 

 

co do "rocket pods" też je odblokowałem i troche sie pobawilem, i tak naprawde to wydaje mi sie że jak sie leci prosto na czołg i nimi na(pipi)ia to ich skutecznośc jest nawet troszke mniejsza niż zwykłego pokładowego miniguna...

moze to kwestia przyzwyczajenia ale z miniguna o wiele lepiej mi sie rozwala czołgi niż tymi nowymi rakietami, mimo ze pokladalem w nich spore nadzieje. mają mały dmg i mały splash dmg. zrobilem sporo nalotów nad miejscem akcji wywalajac wszystkie 14 i zadna jeszcze w nic nie trafila (mam na mysli takie naloty na ślepo, jak sie leci na zaznaczony czołg to da sie trafić ale ledwo ledwo go unieruchamiają)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W końcu 2 dobre mecze i mam odblokowane flary i rakiety naprowadzające do wszystkich heli,o ile z małych to tylko Little Bird mi się fajnie lata tak Viperem to poezja,jak jest jeszcze guner to pożoga istna.Te same rakiety w samolocie się nie sprawdzają ale w heli sieją spustoszenie,nie jeden czołg dziś tak rozwaliłem,raz mi nawet 4 kille wpadły,kurde zabrakło 2 do wstążki :P Co mnie wkurza teraz najbardziej to kosy,podbiegam do typa twarzą w twarz i tylko 33% życia zabrane,zwała na maxa,tak samo jak ktoś bawi się moździerzem,nie wbijesz kosy tylko na 3 trzeba.

Odnośnik do komentarza

po 30 godzinach gry zauwazam, ze nie wiem co sie stalo albo ta gra stala sie bardziej codowa albo nie wiem co.

W bc2 z ledwoscia wyciagalem K/D 1.2 a tutaj na starcie mam 1.9

Bo grałeś ze mną w teamie i wszystkich mi dobijałeś dlatego takie ratio nabiłeś. A tak całkiem poważnie jeszcze wiele osób ogarnia grę, są tacy którzy w BC2 pewnie w ogóle nie grali i muszą się odnaleźć. Moja pierwsza gra w multi wyglądała 10 killi i 0 zgonów. Powoli ludzie się uczą grać w grupie dla drużyny jak i skill rośnie. Poza tym jak pisali poprzednicy BC2 był to niezły trening bo gra jakoś diametralnie się przecież nie zmieniła.

 

Litwin25 jeśli o mnie chodzi to dobrze zrobili że tylko od tyłu można na raz kose zasadzić.

Edytowane przez ziobrovski
Odnośnik do komentarza

namęczylem sie prawie 5h latania przez ostatnie 2 dni, odblokowalem ponad polowe dodatków, nauczylem sie latac i strzelać, pod warunkiem że mam w co, jesli na ziemi jest czołg to prawie za kazdym przelotem go unieruchamiam, jak dobrze pojdzie to też rozwalam ale to juz mniej

 

ale musze powiedziec ze zawiodlem sie na gaśnicy, ludzie mowią że przepakowana itp, tylko że zastępuje flary wiec majac gasnice czlowiek jest zdany na uniki ktore mimo wszystko nie zawsze wychodzą

po oberwaniu i stracie polowy zycia mozna sie ugasić i wtedy samolot "leczy sie" ale do czasu zanim sie uleczy ma bardzo rozchwiane sterowanie tak ze trzeba walczyc zeby sie nie rozbić , dopiero gdy zycie wroci do 100% odzyskuje sie sprawność... czy to jest takie super wyjście? mysle że sprytniejsze sa jednak flary i unikanie trafień niż gaszenie i walka ze sterami przez kilkanascie sekund

 

 

w ogole to farmienie okupilem ogromnym spadkiem celnosci i punktów na minute :confused:

chyba narazie zostawie samoloty i bede wsiadał tylko przy okazji, bo one mimo nauczenia i odblokowania dodatków wcale nie są jakimiś maszynami śmierci, biegając po glebie mozna wiecej killi natrzaskać (a bedac inżycierem wiecej pojazdów zniszczyć)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No wreszcie mi się fajnie grało... w miarę płynnie, kilka rozgrywek z lagami się trafiło ale w porównaniu do poprzednich dni jakoś tak mniej hehe. Z Zaqiem mieliśmy fajny rajd czołgiem, całą rundę w puszce przesiedzieliśmy, 8000 z ogonkiem za tą jazdę zarobiłem (wiekszość za naprawę hehe). Powiedzmy, że zaczynam w końcu się przy nowym BF-ie dobrze bawić ;)

 

Co do noży to się zgodzę, PORACHA na całej linii... Ja kolesiowi w czerep a on sie odwraca i mi serię w bebech zapodaje...

Odnośnik do komentarza

Czy da się w pojazdach latających zrobić "not inverted". Chodzi głównie o myśliwce, żeby jak przechylę gałkę w górę, to nie leciał w dół.

 

Noże to parodia. Wolniej się z nich w zwarciu zabija niż pistoletem. Ten recovery time jest śmieszny, a dla supportera to już kosmicznie bo on podnosi swoją broń bardzo powoli. Najlepsze kosy były na początku w BC 2, był autoaim straszny ale była też frajda.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie techniczne: kupiłam na premierę battlefield 3, wpisałam online pass i grałam do dzis. Dziś jednak postanowiłam kupić "limitke" BF3 bo udało mi sie jeszcze w zaprzyjaźnionym sklepie dorwać ostatnią folie-sztukę. Wrocilam do domu, wpisałam te 3 dodatkowe kody ktore byly w pudelku (poza online pass'em) i teraz mam rozkminę: czy aby pobrać za free dodatek powrót do karkand (jak juz sie ukaze), to musze wpisać ten nowy online pass z limitki, czy nie ? i czy w ogole musze go do czegokolwiek wpisać, czy mając ten stary wszystko bedzie tak jak w limitce??? hmmm.

 

i jeszcze jedno: kupilam tez dzis ten nowy sony stereo wireless headset 7.1 i dźwięk z battlefielda miażdży na całej linii. Coś cudownego. Mam tylko problem, bo nie wiem jak sprawdzic czy slychac mnie w mikrofonie :)))) się prosze nie śmiać, bo ja jako kobieta po raz pierwszy korzystam z takiego cuda jak headset :)

 

 

koleżanko, USTAWIENIA SYSTEMU --> USTAWIENIA AKCESORIÓW i tam możes zustawiać sobie głośność/modulację głosu słysząc swój głos w słuchawce

 

ps. sorry za offtop, ale gdzie i za ile kupiłaś te słuchawki sony? jak nie tu to podeślij PM.

 

 

kupiłam w Katowicach w salonie z grami i konsolami, który prowadzi mój znajomy. cena 419 PLN. Mam tylko zonka, bo zauważylam, że jak włącze słuchawki, to zaczynam miec problem z netem w battlefield 3. otóż co chwile albo mnie wywala z gry, albo w ogole nie moge sie połaczyc. jak wylaczylam dzis sluchawki na próbe- bez problemu rozegralam cały meczyk w BF3. router mam w drugim pokoju, net z UPC bezprzewodowy. Nie mam pojecia, jak to zrobic, zeby miec sluchawki włączone i net zeby śmigał jak nalezy. wku.,...mnie to strasznie

Odnośnik do komentarza

mam pytanie techniczne: kupiłam na premierę battlefield 3, wpisałam online pass i grałam do dzis. Dziś jednak postanowiłam kupić "limitke" BF3 bo udało mi sie jeszcze w zaprzyjaźnionym sklepie dorwać ostatnią folie-sztukę. Wrocilam do domu, wpisałam te 3 dodatkowe kody ktore byly w pudelku (poza online pass'em) i teraz mam rozkminę: czy aby pobrać za free dodatek powrót do karkand (jak juz sie ukaze), to musze wpisać ten nowy online pass z limitki, czy nie ? i czy w ogole musze go do czegokolwiek wpisać, czy mając ten stary wszystko bedzie tak jak w limitce??? hmmm.

 

i jeszcze jedno: kupilam tez dzis ten nowy sony stereo wireless headset 7.1 i dźwięk z battlefielda miażdży na całej linii. Coś cudownego. Mam tylko problem, bo nie wiem jak sprawdzic czy slychac mnie w mikrofonie :)))) się prosze nie śmiać, bo ja jako kobieta po raz pierwszy korzystam z takiego cuda jak headset :)

 

koleżanko, USTAWIENIA SYSTEMU --> USTAWIENIA AKCESORIÓW i tam możes zustawiać sobie głośność/modulację głosu słysząc swój głos w słuchawce

 

ps. sorry za offtop, ale gdzie i za ile kupiłaś te słuchawki sony? jak nie tu to podeślij PM.

 

kupiłam w Katowicach w salonie z grami i konsolami, który prowadzi mój znajomy. cena 419 PLN. Mam tylko zonka, bo zauważylam, że jak włącze słuchawki, to zaczynam miec problem z netem w battlefield 3. otóż co chwile albo mnie wywala z gry, albo w ogole nie moge sie połaczyc. jak wylaczylam dzis sluchawki na próbe- bez problemu rozegralam cały meczyk w BF3. router mam w drugim pokoju, net z UPC bezprzewodowy. Nie mam pojecia, jak to zrobic, zeby miec sluchawki włączone i net zeby śmigał jak nalezy. wku.,...mnie to strasznie

 

Zmień kanał w routerze & konsoli na którym pracują, pewnie jest konflikt zakresu pasma ?

Odnośnik do komentarza

nie mam pojęcia niestety jak zmienić kanał w konsoli/ routerze, ale ukulałam inny patent. Mianowicie zapięłam dongla od słuchawek nie bezpośrednio do konsoli, a na 1,5 metrowym kablu-przedłużaczu USB i tym oto sposobem problem absolutnie zniknął. Po prostu dongle nie jest teraz w pobliżu wi-fi w konsoli i nie zakłoca sygnału.

 

Jednak mimo to chetnie poslucham, jak zmienic owy kanał w konsoli, to wtedy nie musialabym wpinac dongla na kablu

Odnośnik do komentarza

nie mam pojęcia niestety jak zmienić kanał w konsoli/ routerze, ale ukulałam inny patent. Mianowicie zapięłam dongla od słuchawek nie bezpośrednio do konsoli, a na 1,5 metrowym kablu-przedłużaczu USB i tym oto sposobem problem absolutnie zniknął. Po prostu dongle nie jest teraz w pobliżu wi-fi w konsoli i nie zakłoca sygnału.

 

Jednak mimo to chetnie poslucham, jak zmienic owy kanał w konsoli, to wtedy nie musialabym wpinac dongla na kablu

 

Wustawieniach sieci wi fi konsoli & routera, wybierasz nr kanału na którym chula net - oczywiście ten sam na obu urządzeniach , a inny od obecnego. PS3 Ustawienia sieci - ust połączenia - poł bezprzewodowe - niestandardowe - kursor w prawo, aż do wyboru kanału. Innych opcji nie ruszaj. W routerze znajdz zakładkę wi fi , i ustaw taki sam kanał jak na konsoli. Zresetuj wszystko , czyli router, potem konsolę i powinno chulać. Tylko ustaw kanał skrajnie odległy od obecnego.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj już jest dużo ciężej o dobre ratio :(

ludzie wyuczyli się bugów i je (pipi)ki wykorzystują, tak samo mapy są ta zbilansowane ze szkoda gadać.

przykład -> Seine Crossing.

Straciliśmy wszystkie flagi jako ruscy i mogliśmy się rodzic tylko na respie. A ze resp akurat jest miedzy 2 flagami to mieliśmy base rape... Najdłużej żyliśmy po 2-3 sekundy

Kanaly -> startujemy jako ruscy, ja w heli. Czekam aż się skończy odliczanie. Podnoszę się i na dzień dobry rakieta w twarz. Gość sobie nas namierzył stojąc na lotniskowcu...

Wyspa charq -> nie wiem co za debil wymyślił, ze rzeczy odblokowane w działkach plot, nie działają w tym działko w bazie rusków.... Jedyna mapa, gdzie działko AA się przydaje i tak to z(pipi)ali. Ale dzięki temu mogę sobie w szturmie z tunguski do piechoty postrzelać bo do heli nikt nie wsiada....

pominę przypadki takie jak osoba stojąca za znakiem drogowym. czy tez za płotem z siatki. Gra uznaje takie coś chyba za litą skałę bo goście dostają minimalne lub nie dostają wcale obrażeń.

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

to, że przez siatki i płotki nie można strzelać to skandal jest. przecież w BFBC2 już to było. Ostatnio posrałem się ze śmiechu jak złapałem 2 typa przed siatka - nawalamy do siebie i nic. Zacząłem skakać i ich drażnić aż typki użyli kosy by rozwalić siatkę. No to im (pipi)łem z A-91 hłehłehłe. Ta gra jest genialna ale boje się, że jak nie zaczną łatać tych błędów to masa ludzi się zrazi i nie będzie na kim nabijać ratio.

Odnośnik do komentarza

No właśnie,blacha falista,typ się za nią chowa,to ja serie po tym i nic,to już nawet COD4 miało przechodzenie kul przez to.Coś dodali,coś zabrali,nie ma mowy o nowej jakości.Niestety nowe konsole są już potrzebne,byle tylko miało dużo pamięci i były łatwe w projektowaniu,nie tak jak teraz że tylko Naughty Dog umie ogarnąć PS3.

Odnośnik do komentarza

przypomniało mi się coś:

Ta destrukcja więcej przeszkadza niż pomaga.

Miała być genialna możliwość niszczenia tej wieży na Caspianie i co?

Jest niezniszczalna.

Doki na Charq -> Drzwi do garażu z cienkiej blaszki - niezniszczalne. można sobie za nimi stać i przejmować spokojnie flagę.

Autostrada do teheranu są murki na budynkach, których nie można zniszczyć z czołgu/c4/rpg wiec goście sobie tam spokojnie lezą i strzelają.

 

Javelin jest dużo za słaby teraz. Mam wybór 9 RPG lub 4 javeliny wiec. Te 4 powinny niszczyć 2 czołgi, ale teraz można władować wszystkie 4 w jeden i ten jeszcze ucieknie, tak samo z minami, dziś grałem z gośćmi co maja odblokowany pancerz w czołgach i jak się kładło po 2 miny to nawet nie byli unieruchomieni.

 

Robociki były reklamowane, ze można nimi rozbrajać mcomy. Jest to często mit bo zwykle do mcoma prowadzi kupka gruzu lub 5 centymetrowy krawężnik a to dla robocika za dużo.

Odnośnik do komentarza

nie mam pojęcia niestety jak zmienić kanał w konsoli/ routerze, ale ukulałam inny patent. Mianowicie zapięłam dongla od słuchawek nie bezpośrednio do konsoli, a na 1,5 metrowym kablu-przedłużaczu USB i tym oto sposobem problem absolutnie zniknął. Po prostu dongle nie jest teraz w pobliżu wi-fi w konsoli i nie zakłoca sygnału.

 

Jednak mimo to chetnie poslucham, jak zmienic owy kanał w konsoli, to wtedy nie musialabym wpinac dongla na kablu

 

Wustawieniach sieci wi fi konsoli & routera, wybierasz nr kanału na którym chula net - oczywiście ten sam na obu urządzeniach , a inny od obecnego. PS3 Ustawienia sieci - ust połączenia - poł bezprzewodowe - niestandardowe - kursor w prawo, aż do wyboru kanału. Innych opcji nie ruszaj. W routerze znajdz zakładkę wi fi , i ustaw taki sam kanał jak na konsoli. Zresetuj wszystko , czyli router, potem konsolę i powinno chulać. Tylko ustaw kanał skrajnie odległy od obecnego.

 

wielkie dzięki, zatosuję Twoje rady ;)

Odnośnik do komentarza

Robociki były reklamowane, ze można nimi rozbrajać mcomy. Jest to często mit bo zwykle do mcoma prowadzi kupka gruzu lub 5 centymetrowy krawężnik a to dla robocika za dużo.

nie przesadzajcie, robot sie kiwa na kraweznikach i kamieniach ale zwykle w koncu przechodzi, ja przy swoim pierwszym uzyciu juz zdołałem uzbroić mcom , to prawda potem sie nim jakos nie bawilem bo wkurza to jak latwo wpada w poslizg , ale coś tam potrafi (potrafi też niszczyc czolgi)

ogolnie musieli go zrobić średniego, bo inaczej zamiast ludzi to na mcomy leciało by 12 robocików :P

 

 

 

z innej beczki , przed chwila odblokowalem MAV, poswiecilem jeden mecz na samo spotowanie i zgarnalem 4000 ptk praktycznie tylko latajac i naciskajac select, mega latwe punkty , oczywiscie na dluzsza mete to nudne, ale tez calkiem pomocne dla druzyny (w przeciwienstwie do samolotów ktore maja mala skutecznosc , zwlaszcza na piechote)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...