Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

nie poluje, poprostu jak robie przelot nad mcomami i akurat nie ma zadnego pojazdu to se wywalam serie rakiet albo miniguna na oślep i praktycznie nikogo jeszcze nei zabilem, pare razy pojawil sie X ze trafilem kogos ale nie zabilem

 

I to jest właśnie w samolotach najlepsze  :) gdzieś tam sobie latają , a taki piechur jak ja, robi swoje ;)

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

nie poluje, poprostu jak robie przelot nad mcomami i akurat nie ma zadnego pojazdu to se wywalam serie rakiet albo miniguna na oślep i praktycznie nikogo jeszcze nei zabilem, pare razy pojawil sie X ze trafilem kogos ale nie zabilem

 

I to jest właśnie w samolotach najlepsze :) gdzieś tam sobie latają , a taki piechur jak ja, robi swoje ;)

Ale możesz mieć pecha i zastrzeli ciebie litwin :P Ja tak ubiłem kilku :P

Odnośnik do komentarza

co w z tym ratio? :) jak ktoś gra DM i olewa Rush to se może mieć i 5.0 ratio. Jeżeli nie gra się we wszystkich trybach to bankowo łatwiej jest mieć wysoki współczynnik K/D. Dodatkowo jak ktoś odkrywa dodatki do broni to często musi grać nieskuteczną klasą / pukawką. Ratio to nie wszystko :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

jak ktos twierdzi ze flary w dzialaja to ja (pipi) jestem krolewna sniezka.

sprawdzalem teraz ich dzialanie i rakiety wystrzelone przez heli normalnie olewaja to i leca dalej do celu, a namierzanie i lot trwa szybciej niz restart flar...

 

btw na hc najlepszym pojazdem jest amtrack, niezniszczalny, granatnikiem kosi wszystko....

dzis gosc na 1 bazie wbil sobie nim 30 killi po czym caly moj team wyszedl..

Odnośnik do komentarza

jak ktos twierdzi ze flary w dzialaja to ja (pipi) jestem krolewna sniezka.

sprawdzalem teraz ich dzialanie i rakiety wystrzelone przez heli normalnie olewaja to i leca dalej do celu, a namierzanie i lot trwa szybciej niz restart flar...

 

Działają i to na pewno. Może dużo ich nie używałem ale jak w odpowiednim momencie je wystrzelisz to rakieta nie trafi. Z resztą gdyby nie działały to miałbym już sporo killi ze Stingera :P

Odnośnik do komentarza

co w z tym ratio? :) jak ktoś gra DM i olewa Rush to se może mieć i 5.0 ratio. Jeżeli nie gra się we wszystkich trybach to bankowo łatwiej jest mieć wysoki współczynnik K/D. Dodatkowo jak ktoś odkrywa dodatki do broni to często musi grać nieskuteczną klasą / pukawką. Ratio to nie wszystko :)

 

 

Lewis - to chyba największy wymiatacz jakiego widziałem w akcji w Kz3, biega jak po(pipi)any i praktycznie 'nie ginie'. W BF3 pewnie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza

jak ktos twierdzi ze flary w dzialaja to ja (pipi) jestem krolewna sniezka.

sprawdzalem teraz ich dzialanie i rakiety wystrzelone przez heli normalnie olewaja to i leca dalej do celu, a namierzanie i lot trwa szybciej niz restart flar...

 

 

Działają i to na pewno. Może dużo ich nie używałem ale jak w odpowiednim momencie je wystrzelisz to rakieta nie trafi. Z resztą gdyby nie działały to miałbym już sporo killi ze Stingera :P

 

sprawdzalem juz w kazdym momencie i nigdy nie zadzialaly. Czesto jak leci rakieta nawet nie pokazuje ze moge wystrzelic flary. Jak naciskam przycisk czesto tez nic sie nie dzieje... sprawdzam na widoku z 3 osoby.

Teraz na grze mam goscia z gasnica i flarami.... Gosc jest niesmiertelny....

wlasnie przez takich smieci mam juz prawie 50% quitów z gier :) ( to wyjasnia dlaczego mam tyle h a tak niski lvl )

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Teraz na grze mam goscia z gasnica i flarami.... Gosc jest niesmiertelny....

 

to musi byc jakis cziter albo ty nie wiesz co mowisz , bo flary i gaśnica zajmują ten sam slot "dodatków" na pojeździe i nie mozna ich mieć jednoczesnie

 

 

a flary działają i mi zawsze za pierwszym razem dezorientują rakiete, niestety często ktoś odrazu drugi raz strzela zanim flary sie "przeładują" i wtedy juz zostaje uciekanie bo nie mozna ich rzucic 2 razy pod rząd

wtedy oprocz kręcenia bączkow i ogolnego szleństwa (co działa na jety ktore musza cie utrzymac w celownika lecąc za tobą) czasem też obniżam lot prawie do ziemi, bo inżynier z ziemi ma o wiele latwiejsze namierzanie niż inny jet bo nie musi gonić tylko śledzi celownikiem, ale ponieważ jest na ziemi to zwykle traci z oczu samolot ktory leci tuż nad ziemią bo mu teren.budynki/krzaki zasłaniają

 

to takie małe porady jak flary sie przeładowują, niestety są skutecznie tylko w polowie przypadków

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

to musi byc jakis cziter albo ty nie wiesz co mowisz , bo flary i gaśnica zajmują ten sam slot "dodatków" na pojeździe i nie mozna ich mieć jednoczesnie

gosc ubil mnie z heli i pokazalo ze ma gasnice w slotach i rakiety sterowane.

5 sekund pozniej urodzilem sie z stingerem strzelilem w niego i wystrzelil flary. Gosc na 100% ten sam.

chyba ze ekran pokazujacy perki gosci co Cie zabijaja jest z(pipi)any....

Odnośnik do komentarza

Pytam serio. Może mi ktoś wyjaśnić co może być nie tak, co jest nie tak z hit-boxami ? Te z BF3 są najlepsze ever imo. Wszystko ładnie siada. Zawsze jak trzeba. Serio, powiedzcie o co chodzi, bo nie czaje. Żadno prowo :D

hitboxy zawsze sa za postacia. Mozesz juz byc za rogiem i biec zupelnie ktos indziej ale i tak padniesz bo akurat ktos strzelic sobie gdzies na oslep

spotykam to czesto jak kampie czolgiem. ktos dostaje w czolo i biegnie dalej, walne 2 metry obok niego pada

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...