Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ja moździerzem zabilem chyba ze 25 osob i kilka pojazdów a uzywalem go kilka razy, oczywiscie trudno jest trafić , trzeba brać poprawke na to ze sie ktos rusza i walic w miejsce przed nim , itp , ale sa też goscie co gdzies kampią i sie nie ruszą nawet jak moździerz nie zabije ich za pierwszym razem (ale jak sie ktoś nie rusza to zwykle jednak zabija)

 

 

clymory sa super skuteczne jak sie postawi przy mcomie, bo tam prawie zawsze ktoś biegnie jak najszybciej i kuca dopiero jak juz rozbraja/ubzraja

powiem wiecej - mimo ogromnych map to częściej dostaje kille za clymory niż w COD , tam naprawde sporadycznie, a tutaj kłade w przejściu gdzie praktycznie wiem ze zaraz ktoś tam sie bedzie pchał do mcoma (np wejście do teunelu obok wielkiej ciężarówy na mapie ze skokiem) odchodze 10 metrów i bum ;)

ogolnie clymory w rushu w poblizu mcomow prawie zawsze kogoś zabiją, nie sprawdzalem ich jeszcze w przypadku kampienia i próby zastawienia sobie pleców , bo nie kampie supportem

 

.

 

 

Kierowca powinien mieć możliwość wysiadania z latających pojazdów dopiero jak wyląduje i to rozwiązało by sprawę - chcesz szaleć przygotuj się na konsekwencje

kwestia wyskakiwania z pojazdów to poważny problem, wg mnie nie powinno być ograniczeń na wyskakiwanie, ale powinno być tak ze jak pilot wyskoczy i spadnie "poza mape" i zdechnie po odliczeniu 10s to kill powinien być przyznawany osobie ktora zestrzeliła samolot

 

pozatym mogli by poprostu zrezygnować z "disabled", od biedy rozumiem to w pojazdach naziemnych, chociaz w sumie nie lubie. ale jety/heli są raczej delikatniejsze niż czołg, wiec mogly by poprostu wybuchać odrazu po przyjęciu rakiety i zabijać pilota, problem pozostal by tylko gdyby ktos wyskoczyl zanim rakieta walnie, ale wtedy powinno byc tak jak mowilem wyzej - kill dla strzelca jesli pilot spadnie poza mape

 

ja samolotem niewiele porobilem, ale wielokrotnie inzynierem z bazooki strzelałem w heli, i prawie zawsze jak leciala rakieta to 5 ludzików wyskakiwało :/

Odnośnik do komentarza

O dziwo łatwiej mi się lata havociem niż desantowymi heli,a to z desantowego dzisiaj rozwaliłem maszynę i zabiłem pilota,dostałem 300 pkt. niestety tam an flary potrzeba 400.Yetem idzie mi coraz lepiej,mam już maskowanie i brakuje mi 218 pkt. do "lepszej taśmy" i miałbym ją,bo namierzyłem heli,poszły 2 rakiety ale kolo rozbił się poza mapą a moje rakiety dosłownie ułamek później w niego uderzyły,ile by to było punktów :/ Dzisiaj po raz pierwszy czołg unieruchomiłem z guna pokładowego i wpadło jeszcze później 50 pkt za zniszczenia.Kolo mnie dzisiaj namierzył tą snajperską zabawką,do zaznaczania celów lotnictwu,łatwo zauważyć bo wysyła czerwony promień lasera.

Odnośnik do komentarza

@ Yano BF3 to gra zespołowa i uważam Twoja narzekania za niestosowne. Wystarczy walnąć z ziomkami 2 stingerki i nikt z heli nie wyskoczy :). 'Unieruchomienie' musi być bo jak inaczej korzystać z gaśnic?

 

Gracie trochę snajperem? Za spoty MAVem powinno być więcej punktów (za strzelanie na jana jest 50!). Na takim Rushu na Metrze MAV daje ogromną przewagę i świetnie oznacza kamperów. SOFLAM też jest czaderski o ile gra się z kumatymi ludźmi. Urządzenie to oznacza pojazdy i wtedy Jety mogą siać totalne zniszczenie. Naloty z BFBC2 są teraz po prostu zespołowe :)

 

Gra jest super chociaż bugi jak były tak i są (ostatnio chodziłem 'pod' metrem), Autostrada do Teheranu nie działa, dźwięk potrafi se zniknąć a headsety i komunikacja nie istnieją (przerywanie i brzęczenie). W singlu często miałem totalnie biały obraz, raz pól ekranu zielone - masa tego jest. Czekam na patch, który oszlifuje ten diament.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
Wystarczy walnąć z ziomkami 2 stingerki i nikt z heli nie wyskoczy :). 'Unieruchomienie' musi być bo jak inaczej korzystać z gaśnic?

ale twoja taktyka wymaga zeby bylo wiecej niz 1 inzynier, wiec team bedzie pozbawiony innej klasy ktora tez sie moze przydać

 

a unieruchomienie moglo by zostać w przypadku ostrzeliwania z działka lotniczego albo naziemnego, a trafienie rakieta moglo by odrazu zabijać (przecież rakiet da sie i tak unikać!)

 

ja gram snajperem ale ejszcze nie mam MAV

za to soflam napewno bedzie rpzydatny jak juz ludzie odblokoją bronie namierzane laserem, bo teraz mało kto korzysta z tego oznaczenia

Odnośnik do komentarza

Yano to się tak fajnie mówi z drugiej strony. Ja latam sporo heli i szlag mnie trafia, że jedna rakieta od razu utrudnia mi dość konkretnie życie, a co dopiero jeśli miałaby rozwalać heli. Jety mają chociaż prędkość żeby uciec, spróbuj uciec heli z wiszenia... Inna sprawa, że heli bez gunnera nadaje się tylko do spotowania i rozwalania czołgów.

Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

Up....ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczące headsetu. Czy jest możliwość podpięcia samego mikrofonu do konsoli? Mam genialne słuchawki, których nie chce się pozbywać. Będzie działała taka kombinacja czy muszę kupić zintegrowany zestaw?

 

Będzie :) ja gram w słuchawkach stereo , hs w dekolcie koszulki. W konsoli ustawiasz mikrofon to hs, głos tv = słuchawki

A mozecie polecic jakis dobry mikrofon? Sa bezprzewodowe?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde brakuje mi 65 pkt. w yatach i nie mogę ubić :P Trafiają się upierdliwcy co potrafią cały mecz za człowiekiem latać.

najpierw chcialem to odpuscic bo myslalem ze to jednorazowa pomyłka ale widze ze nie , otóż nie mowi sie "yet" tylko "jet" ponieważ J czyta sie jak DŻ, i słowo po angioelsku brzmi DŻET a nie JET

wiec jesli nie chcesz "seplenić" w piśmie radze pisać przez J

 

 

a ja tymczasem w Jetach troszke sobie juz radze, co prawda latałem nimi 2 godizny a mam 3 kille, ale za to rozwalonych pojazdów znacznie wiecej, nauczylem sie względnie skutecznie zabijać czołgi z działka , mam juz ze 4 unlocki , ale jednak przed odkryciem jakichs rakiet powietrze-ziemia to jednak jest to strasznie nieskuteczne, zwykly wojak nabija pare kili w minute, a samolot potrafi całą runde latac kilkanaście minut i zrobić 1 kill, to dosyc nieopłacalne zajęcie

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trafiłem typa co cały mecz latał,miał 10:1 ratio i ubił 3,700 pkt. Także 1 mecz i sporo odkrył.Ja znalazłem skuteczny,acz powolny sposób na zbieranie pkt czy to w dżetach czy w heli,najlepiej podczas rushu lecimy na mcomy i spotujemy,niby nie zaznacza na czerwono ale nasz typek co chwile coś mówi że kogoś widzi i za każdym takim razem wpada 10 pkt,ja przy okazji zestrzeliłem 1 samolot i wpadło mi 700 pkt.

Odnośnik do komentarza

gram sobie i gram, moze ze 4h nabiłem... coś się nie moge przestawić - w bc2 czułem sie jak ryba w wodzie, po kilku dniach bety było to samo. Teraz wskoczyłem na retail i nie jakos nie moge wyczuć niektórych rzeczy. Sterowanie - w BC2 i w becie BF3 siedziałem na 100% czułosci, wypas. Teraz na 70% jakoś mi skacze to wszystko przy CQC ;/

 

pomijam ze map nie znam dobrze, ale jakos mam mieszane uczucia co do tego multi narazie... chyba musze dać wiecej czasu tej grze ;/

 

zepsutego voipa i squadów nie wybacze brudasom z DICE.

Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

Up....ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczące headsetu. Czy jest możliwość podpięcia samego mikrofonu do konsoli? Mam genialne słuchawki, których nie chce się pozbywać. Będzie działała taka kombinacja czy muszę kupić zintegrowany zestaw?

 

Będzie :) ja gram w słuchawkach stereo , hs w dekolcie koszulki. W konsoli ustawiasz mikrofon to hs, głos tv = słuchawki

A mozecie polecic jakis dobry mikrofon? Sa bezprzewodowe?

http://www.psxextrem...3/page__st__540

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

Up....ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczące headsetu. Czy jest możliwość podpięcia samego mikrofonu do konsoli? Mam genialne słuchawki, których nie chce się pozbywać. Będzie działała taka kombinacja czy muszę kupić zintegrowany zestaw?

 

Będzie :) ja gram w słuchawkach stereo , hs w dekolcie koszulki. W konsoli ustawiasz mikrofon to hs, głos tv = słuchawki

A mozecie polecic jakis dobry mikrofon? Sa bezprzewodowe?

http://www.psxextrem...3/page__st__540

 

Ale koledze o mikrofon chodzi. Kup zwyczajna słuchawkę bluetooth do telefonów. Ja mam plantronics'a, nie są tanie (od 80 pewnie dorwiesz na allegro) ale mam go od premiery ps3 i żadnych z nim kłopotów (jakiś niski model explorera). Świetnie wykonany, jakosć dźwięku wyśmienita a bateria prawie nic nie straciła na żywotności.

Odnośnik do komentarza

gram sobie i gram, moze ze 4h nabiłem... coś się nie moge przestawić - w bc2 czułem sie jak ryba w wodzie, po kilku dniach bety było to samo. Teraz wskoczyłem na retail i nie jakos nie moge wyczuć niektórych rzeczy. Sterowanie - w BC2 i w becie BF3 siedziałem na 100% czułosci, wypas. Teraz na 70% jakoś mi skacze to wszystko przy CQC ;/

 

pomijam ze map nie znam dobrze, ale jakos mam mieszane uczucia co do tego multi narazie... chyba musze dać wiecej czasu tej grze ;/

 

zepsutego voipa i squadów nie wybacze brudasom z DICE.

 

Nie dziw sie, masz za soba mnóstwo godzin w bc2, a tutaj to jednak nie BC3 tylko BF3. Ja czuje sie nawet lepiej. Bardzo podobaja mi sie mapy, brakuje mi tylko wiecej map jak Harvest Day - duze, ale wystarczajaco małe dla piechoty. Caspian jest strasznie meczący jak ktos tak jak ja ne lubi pojazdów.

 

Wracając do tematu - daj spbie tak te 10 godzin w multi. Odblokuj parę zabawek i wyczaj sobie swoje triki na mapach a zaczniesz sie lepiej bawic. No i pograj ze starą dobrą ekipą.

 

Natomiast zwalonego Voipa tez nie moge przezyc :( przeca to podstawa

 

I mam jedno ale, bo chcę coś odszczekać: ktos najeżdżał na nie fajne menu, gdzie nie zbyt dobrze widac ile gazdżetów jest dp odblokowania, ile jakich broni, ciezko je szybko zmieniac... Ja tego rozwiązania broniłem i to był bład. Stwierdzam, ze menu jest po prostu nieczytelne

Odnośnik do komentarza

ja mam po cichu wrazenie ze Dice wzorem z Kz1 da mozliwosc gry z botami, poniewaz patrzac czasami co team wyprawia mozna sie pochlastac...

 

nie wiem jak wy tymi jetami latacie. Przeciez tym nie da sie w nic trafi ani zestrzelic.

Helikopterami za to sie genialnie niszczy samoloty :)

 

btw. Powie mi ktos w ktorym momencie trzeba dac te flary?

bo Mi one ani razu nie zadzialaly jeszcze. Leci rakieta, daje flary i tak dostaje w dupe.

btw2 Claymory wcale takie dobre nie sa. Nie bede mowil ile dzis razy mialem sytuacje, ze akurat lepie claymora a tu ktos wybiega akurat. Bum ja padlem mu zostaje 20%

Odnośnik do komentarza

claymory nie działają jak sie przez nie przeczołgasz lub przejdziesz kucając, może nie zabiły ziomka bo miał armora czyli dodatek który zmniejsza obrażenia od wybuchów, ja zawsze stawiam drugi gdzieś troche dalej wrazie co

 

teraz latam z type 88 i ta broń to istna kosiarka, dodając do tego celownik noktowizyjny czuje sie jak predator 8)

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...