Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

clymore jest tylko dla supporta

mimo ze potrafi niezle rpzyblokować ludzi przy mcomach to ma pewne ograniczenie - znika przy smierci w przeciwienstwie do min inzyniera, radaru recona i paru innych rzeczy, ale to chyba dobrze ze znika bo bylo by mocno przepakowane

 

 

odblokowalem przed chwila robocika, sterowanie nim jest chyba specjalnie utrudnione zeby nie byl zbyt przepakowany, chociaż jego wpadanie w poslizgi nie wyglada zbyt realnie, w koncu jezdzi na gasienicach

ale bywa naprawde zbawienny, czesto w ferwoerze walki przeciwnicy go nie zauwazaja albo olewaja bo szukają ludzi do zabicia, udalo mi sie nim przez srodek walki podejchac do finalowego mcoma i go uzbroić mimo ze wrogowie bronili go on 5 minut i nie dali nikomu podejść. niestety przez to utrudnione sterowanie nie pozwoliło mi bronić mcoma, wiec jak rzucili sie do rozbrajania to szybko zabili robota, ale myśle że przy dorobinie treningu i ukrywaniu sie robotem tuż obok mcoma mozna z zaskoczenia zabijac wrogów spawarką i niedopuszczać do rozbrojenia

 

 

musze powiedziec ze odblokowywanie gadzetow leci o wiele szybciej niż w becie, zreszta widac to juz w battlelogu - w wiekszosci rpzypadków klasy odblokowują najpierw gadzety, a bronie dopiero w dalszej kolejnosci , co dla mnie jest plusem

 

boli mnie tylko recon, ma bardzo trudny start, pewnie zrobili mu na złość po tym jak wszyscy marudzili na kamperów snajperów w becie, jednak zapomnieli że niektore mapy wcale nie sa takie rpzyjazne dla kamperów wiec snajper jesli chce snajpić to ma trudno z expem na poczatku , zwlaszcza kiedy preferuje taki styl jak ja - czyli snajpienie z daleka mocną snajperką. te początkowe szybkostrzelne mi nie odpowiadają, wole raz a dobrze strzelić, a nie starac sie trafić 2-4 razy

 

za to inżynier expi ekspresowo, wiekszość map zawiera pojazdy wiec sprytny inzynier moze klepac mase punktów, moj inzynier ma najwiecej punktow jak do tej pory mimo ze gralem nim tylko w razie potrzby a nie dlatego zeby farmić expa

a mógłby zarabiać jeszcze wiecej gdyny nie to że pojazdy nie wybuchają dorazu tylko sa "disabled" wtedy dostaje sie 100ptk, gdyby za akzdym razem pojazd wybuchal i dostawalo sie jeszcze punkty za 1-3 ludzi w srodku to juz by byla masakra

 

 

aha warto pamietac ze misje w coopie odblokowują część broni, w sumie jak widze np 440000 punktów z coopa zeby odblokowac ostatnią z tych broni to sie zastanawiam ile razy tzreba by przejsc coopa zeby tyle zarobić , to moze byc dosyc męczące na dłuższą mete.

chociaż te bronie raczej jakos dupy nie urywają wiec przymusu zeby je zdobyć nie ma

 

 

 

edit

jeszcze cos, na battlelogu mam bład i nie pokazuje mi zabić clymorem , zreszta kilka innych drobnych błedów i przekłamań tam jest

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chyba za wczesnie na takie pytania, mało kto mial okazje pobawic sie wszystkimi, albo chociażby wiekszościa broni

 

ja od siebie moge powiedzieć ze SCAR mi srednio przypasił, ma spory odrzut , zwlaszcza w wiekszej odległosci, juz wole uzywac podstawowych broni, zarowno mini kałacha jak i M4

po odblokowaniu scara liczyłem ze bede go z przyjemnoscia uzywal, ale niestety wielokrotnie mialem z nim problemy wiec w koncu wrocilem do podstawowych broni inzyniera, nie wiem jak bedzie potem, moze pozniejsze bronie beda fajne

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

inzynier ? na poczatek m4 i jest dobrze ;)

szczegolnie jak odblokujesz ja dla obydwu stron ( bedzie to duzo szybciej niz ump)

a do pistola to nic tylko czekac na magnum z celownikiem ;)

co do robota to w(pipi)ia jego blokowanie o wszystko. Jakis kamien, cegla, pylek to on i tak sie zablokuje...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

A propos shotgunów, to postrzelajcie sobie z M26 MASS. Jest to jeden z gadżetów medyka, który jest tak pięknie skuteczny ;) Oczywiście musimy zrezygnować z apteczek, na jego rzecz.

 

Uff, całe szczęście, że myśliwce mają rakiety powietrze-ziemia. Wreszcie trochę pomoże się piechocie. Powinienem szybko odblokować, bo punkty lecą jak szalone (25 killi myśliwcami i gdzieś z 40 strąceń).

Odnośnik do komentarza

Jaki gnat i z jakimi dodatkami w Waszym odczuciu jest najlepszy dla klasy medyka i inżyniera?

UMP (do kazdej klasy) i M416 dla szturmowca (medyka). Dodatki trzeba sobie samemu dostosować, ja sobie zakładam co najwyżej red dota. Ale do pistoletu zawsze mam latarke.

UMP to raczej do ciasnoty w stylu Metra a 416-tka to spory recoil. Co sądzicie o AEK-971?

Odnośnik do komentarza

Jestem wlasnie po pierwszej sesji na multi. Odpalilem gre, wpisalem online pass'a i wybralem 'szybka gre' z menu. Nagle dc, wiec mysle sobie, ze fajnie zaczynam przygode z BF3. Za drugim razem wszystko ok - wbijam na serwer. Przywitaly mnie ogromne lagi - szybka zmiana serwera pomogla. Kiedy - delikatnie sfrustrowany - zaczalem grac i... wszystko sie zmienilo. Gra strasznie wciaga. Jest to to, czego oczekiwalem od najnowszego BF'a - czyli po prostu prawdziwa wojna. Po kilku mapkach wrocilem ponownie na Autostrade jakastam. Wszystko bylo bardzo ok (pierwszy na serwerze z dosc duza przewaga pkt), az nagle dopadly mnie TAKIE lagi. No nie moglem zrobic praktycznie nic. Zaczalem zachowywac sie jak domo w moim avatarze, az w koncu zginalem. Po smierci lagi ustapily i wszystko bylo ok.

 

Co do grafiki - na poczatku mysle sobie, ze jest gorzej niz sie spodziewalem, ale po pierwszych 30min, gdy gra pochlonela mnie na maxa, grafika stala sie przyjemna (a wlasciwie zeszla na dalszy plan). Wazne, ze nie ma dropow animacji (jak np. w swietnym Dark Souls).

 

Nie zaobserwowalem laga, o ktorym byla mowa w tym temacie. Moze dlatego, ze zostal wyeliminowany w patchu.

 

btw. jest zalozony jakis pluton/grupa FPE?

Odnośnik do komentarza

pare dzisiejszych kwiatków z multi:

- Punktacja jest zrobiona chyba przez debila. Zniszczenie nadajnika ags od snajpera = 300pkt

zniszczenie robocika =20pkt

-Robot wytrzymuje 2 strzaly z rpg...

-Nadal biegaja niesmiertelni gosciowie. dzis gosciowi wladowalem 3 razy z armaty i poprawilem z ckm a ten podeszedl i mnie rozkrecil

- bieglem za gosciem, ten wsiadl do czolgu i zniknał. Potem pomykal niewidzialny :D

- Na serwerze byl gosc z 2 lvl, ktory mial juz w jetach odblokowane wszystko ....

-zaznaczylem flage do obrony jak ja posiadalismy. Przejeli ja wrogowie. Jak szturmowalismy ja a oni zabijali ludzi z mojej druzyny to dostawalem pkt za obrone flagi :D

 

przy okazji jak działa ten soflam? To robi cos poza zaznaczaniem wrogów? jesli tak to jest to kolejny bezuzyteczny gadzet snajpera... nastepny to uav, ktory nie moze strzelac...

Odnośnik do komentarza
jesli tak to jest to kolejny bezuzyteczny gadzet snajpera... nastepny to uav, ktory nie moze strzelac...

ale MAV przynajmniej moze naprawde dobrze spotować i od biedy taranować, ale pozostale gadzety snajpera sa rzeczywiscie nędzne , powinni je jakoś poprawic

chociaz tez nie wiem co dokladnie robi soflam, ale chyba tylko zaznacza, wiec moze byc przydatny co najwyzej w bardzo druzynowej grze gdzie ktoś lata samolotami itp

Odnośnik do komentarza

to jest chyba połączenie niby noktowizora i wykrywacza ciepła , i rzeczywiscie potrafi niezle wychwycić wrogów w krzakach, szkoda ze nie ma lunet z tym bajerem, snajperki mogą to mieć ale bez przybliżenia

 

a ja odblokowalem mortar- jego uzywanie sporo zalezy od fuksa bo bardzo wolno lataja pociski a w dodatku celuje sie poprzez mape na ktorej widać wrogów pod warunkiem ze ktoś ich zaznaczy , ale potrafi byc bardzo skuteczny na przeciwnikow ktorzy nie biegają , o ile ktoś ich zaznaczy

ale ogolnie wszystkie gadzety supporta potrafia byc bardzo przydatne i fajne

szkoda tylko ze battlelog nie pokazuje ilości killi z mortara i clymora

 

niestety trudno to powiedziec o reconie, chyba za bardzo wzieli sobie do serca jego nazwe i dali mu rzeczy ktore nie zabijają tylko wlasnie robia rekonesans, mozna wyłapac wrogów na 10 sposobów ale nie mozna ich zabic, to troche nisprawiedliwe bo inne klasy mają sporo morderczego arsenału

 

no i poprawilem swoj rekord headshota, jak narazie 380 metórw , ale chce zrobic ponad 500, chociaz pewnie bede potrzbowal lepszej snajperki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...