Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dzisiaj po pierwszych 2 godzinach gry w multi, gra jest świetna, pierwszą mapą był bazar, APC jest przydatne :nyam1: potem szło mi coraz gorzej, a najgorszy mecz miałem na tej mapie nad oceanem ( amerykanie startują na lotniskowcu, są samoloty - co to za mapa ), staty 4/16 mówią same za siebie :whistling: co do samolotu, są łatwe do obsługi, problemem jest kogoś zestrzelić. I jeszcze mam pytanie - na Capianie nie ma już wozu AA ??

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem rozczarowania ludzi nowym bf według mnie jest on dużo lepiej zbalansowany niż BC2 (jeszcze nikt nie ubił mnie shotgunem z kilkuset metrów). Rozgrywka jest fajna, ponieważ:

  • jest mało snajperów camperów siedzących w krzakach (w naszej jak i przeciwnej drużynie)
  • zarządzanie składami jest po prostu piękne, bo sam mogę wybrać czy chce grać ze snajperami cz szturmowcami,
  • trudnośc w opanowaniu heli jak i jetów to nawet plus, bo da się ich zestrzelić i nie zabijają cię nonstop 5 sec. po respawnie (BC2 mapa Oasis)

Gra jest lepsza od BC2 na pewno jest trochę inna. Jest to po prostu mieszanka BF2 i BF:BC2 a to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

ja jak zwykle dam duży plus, za to o czym wiele firm zapomina - wzorem Killzone2 mamy w BF3 wyszukiwarkę serwerów i dużo opcji kostumizacji własnych meczy.

 

Veeery good ale i tak tak dużej ilości zbyt ciasnych mapek w miastach im nie wybaczę :P

 

Tylko problem znaleźć mapę dla 4 osobowego składu gdzie nie roz(pipi) po wszystkich kątach, niby da się zafiltrować ilość osób na serwerze ale mniej niż 15 nigdy nie trafiłem. A najbezpieczniej dla składu byłoby dołączyć do gry gdzie jest nie więcej niż 10 osób

 

jak dla mnie c4 i mortar na przemian najlepsza opcja do gry, na zamkniętych lokacjach claymore

 

na ciasne mapy narzekasz, ciesz się że nie stoisz w kolejce do pojazdów, kup mortar i heja 2 minuty 10 fragów

Odnośnik do komentarza

grałem inżynierem i byłem pierwszy w drużynie nie mając żadnego killa i 3 zgodny. Miałem ponad 3000 punktów i wszystkie ze wsparcie drużyny

 

Za to kocham bf-a :)

 

ja jak zwykle dam duży plus, za to o czym wiele firm zapomina - wzorem Killzone2 mamy w BF3 wyszukiwarkę serwerów i dużo opcji kostumizacji własnych meczy.

 

Veeery good ale i tak tak dużej ilości zbyt ciasnych mapek w miastach im nie wybaczę :P

 

Taaak, to czego brakowało w KZ3 mamy tutaj :)

Wytłumaczcie mi bo na razie za malo gralem, nie mozna tworzyć własnych serwerów na konsolach czy jak?

 

 

@Yakubu

"Na pohybel skur.wysynom" - Kto nie gra w wersje PL ten dupa ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Rozgrywka jest naprawdę fajna. Miny przeciwpancerne rozstawione w okolicach flag i wyskakujące informacje o zniszczeniu pojazdu wraz z załogą będąc na innym krańcu mapy są zarąbiste.

Cieszy też niewielki odsetek kamperów(przynajmniej w moim przypadku). Ogromne mapy, a jest ich mniej niż w CoD gdzie ścisk jest niemożliwy.

Odnośnik do komentarza

Snajperów jest mało. Po prostu snajpienie stało się bardziej wymagające. Ktoś marudził na brak pływającego celownika w BC2 to tu mamy. A odległości chyba nawet większe. Na dodatek ludzie są chyba bardziej ruchliwi. Więc kampienie z drugiego końca mapy nie jest łatwe.

 

Co do dubbingu w multi. Na początku było dziwnie. Teraz uważam, ze daje radę. Jest na prawdę klimatyczny. Lata mięso. Zdecydowanie wersja PL na plus.

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o snajpienie :) to czy Dwójnóg stabilizuje pływający celownik? bo to jest parodia żeby kogoś zabić.... i czy ktoś próbował QS, bo mam wrażenie że nie zawsze się zabija z bliższej odległości (jeżeli chodzi o SW-98), miałem kilka sytuacji że zostawało przeciwnikowi 25%.

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o snajpienie :) to czy Dwójnóg stabilizuje pływający celownik? bo to jest parodia żeby kogoś zabić.... i czy ktoś próbował QS, bo mam wrażenie że nie zawsze się zabija z bliższej odległości (jeżeli chodzi o SW-98), miałem kilka sytuacji że zostawało przeciwnikowi 25%.

a wiesz że możesz wstrzymać oddech? ^^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie czołgiem zbyt długo nie zaszalejesz jak to było w BC2, wiecej starć jest bezpośrednich jak i wymian ognia.Trochę mam żal i obawy że nie stawiają na oryginalność a bardziej idą wzorem konkurencji zarazem uderzając w stronę komercji... ale i tak ją uwielbiam :greeting:

 

Nie zgodzę się. Co trzecią rundę z czołgami nabijam średnio 10 - 12 kilki zanim mnie ktoś zdejmie. Trzeba to robić z głową czyli nie walić byle gdzie, nie odsłaniać tyłu i jak najszybciej odblokować LKMa na piechotę.

 

a widzisz o tym nie wiedziałem :D.... dzięki za info +

 

Dlatego warto czasem klepnąć kampanię, bo robi za samouczek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...