Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

dzis gra potraktowala mnie zestawem shitu :D

1 mapa -> za kazda smierc dostawalem baretke "niszczenie ladunków" Spoko punkty za darmo

2 mapa -> Przestała działac termowizja w czolgach. Jak ja odpalalem to przestawalem widziec ludzi

3 mapa -> Noktowizor zwariowal

4 mapa -> Nie wazne jaka klase wybralem to zawsze rodzilem sie jako szturmowiec z podstawowa bronia

5 mapa -> zresetowalo mi staty do 0 i musialem ps3 restartowac :D

w miedzy czasie jak wsiadalem do jakiegokolwiek pojazdu to odrazu wybuchal xD

Odnośnik do komentarza

dzis gra potraktowala mnie zestawem shitu :D

1 mapa -> za kazda smierc dostawalem baretke "niszczenie ladunków" Spoko punkty za darmo

2 mapa -> Przestała działac termowizja w czolgach. Jak ja odpalalem to przestawalem widziec ludzi

3 mapa -> Noktowizor zwariowal

4 mapa -> Nie wazne jaka klase wybralem to zawsze rodzilem sie jako szturmowiec z podstawowa bronia

5 mapa -> zresetowalo mi staty do 0 i musialem ps3 restartowac :D

w miedzy czasie jak wsiadalem do jakiegokolwiek pojazdu to odrazu wybuchal xD

 

Kur..a nie strasz...

Odnośnik do komentarza

Mam dziwne pytanie - czy z czasem do gry dobierane są osoby z podobnymi umiejętnościami? Jestem dość słaby w strzelanki, przyznaję i nie wiem czy zawsze będzie tak, że będę w okolicach 2/3 listy czy z czasem, gdy Ci najlepsi nabiją sobie staty oni będą walczyli ze sobą, a ja z takimi staruchami jak ja i podobnym poziomem manualnej sprawności? :D

Odnośnik do komentarza

Mam dziwne pytanie - czy z czasem do gry dobierane są osoby z podobnymi umiejętnościami? Jestem dość słaby w strzelanki, przyznaję i nie wiem czy zawsze będzie tak, że będę w okolicach 2/3 listy czy z czasem, gdy Ci najlepsi nabiją sobie staty oni będą walczyli ze sobą, a ja z takimi staruchami jak ja i podobnym poziomem manualnej sprawności? :D

predzej beda gry tak jak BC2 -Wymiatacze vs noobki niz wyrównane teamy :(

nie ma się czym przejmować, szpic zawsze ma z czymś problemy, tak zauważyłem po przeglądaniu działu z grami na przestrzeni chyba roku ;)

 

taki nawyk :P Jak dostaje jakis soft itp to sprawdzam na wszelkie sposoby i szukam błędów itp :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o snajpienie :) to czy Dwójnóg stabilizuje pływający celownik? bo to jest parodia żeby kogoś zabić.... i czy ktoś próbował QS, bo mam wrażenie że nie zawsze się zabija z bliższej odległości (jeżeli chodzi o SW-98), miałem kilka sytuacji że zostawało przeciwnikowi 25%.

 

jak już wiesz mozna wstrzymać oddech na chwile co troche ułatwia

 

ale właśnie nóżki calkowicie stabilizują celownik i wtedy jest o wieeeele łatwiej , tylko trzeba po pierwsze co chwile go rozkładać bo wtarczy sie minimalnie ruszyć i postać go chowa

po drugie trzeba pamietać żeby sie nie zasiedzieć z tymi nóżkami, bo tak fajnie stabilnie, ale jak sie czlowiek bedzie gapił przez lunete to ta zacznie sie swiecić i kazdy moze cie zauważyć

Odnośnik do komentarza

Dostałem BF3 w swoje łapska dość niespodziewanie. Spodziewałem się grę dostać, ale nie tak szybko od premiery. Właśnie jestem po 2 godzinnej sesyjce w multi i jedyne co mogę powiedzieć to to, że gra ma niesamowity power. Czuć atmosferę pola bitwy, jest po prostu niesamowicie. Coś lata nad głowami, myśliwce, helikoptery, wojacy padają, coś niesamowitego. Masa brudu, syfu. Pograłem trochę conquest i deathmatch. Poznałem kilka mapek, są rewelacyjne. Nie grałem w betę, operacja metro jest po prostu super. Granica Kaspijska powoduje totalny opad szczeny. Ludzie, którzy narzekają na grafikę mają chyba niepokolei. Nie ma obecnie ładniejszej gry na konsole. Oświetlenie, skala bitwy, płynny framerate, nawet tekstury są ok, do tego świetne efekty cząsteczkowe takie jak woda, dym, gaz, wybuchy. Przy BC2 spędziłem masę miodnych godzin, tutaj będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Czuć atmosferę pola bitwy, jest po prostu niesamowicie. Coś lata nad głowami, myśliwce, helikoptery, wojacy padają, coś niesamowitego. Masa brudu, syfu. Pograłem trochę conquest i deathmatch. Poznałem kilka mapek, są rewelacyjne.

Podpisuję się pod tym :) W betę grałem bardzo mało - denerwowały bugi, odgłos broni, kładzenie się na ziemi itd. Ale każda kolejna godzina z pełną wersją powoduje większe WOW! Dźwięki w grze to mistrzostwo świata. Jest jeszcze trochę rzeczy do załatania patchami, ale to pewnie kwestia czasu :)

 

Czy to, że nie mam kogoś w znajomych w PSN, może mieć wpływ na jakość rozmowy przez HSa? Bo jak grałem z kumplem na kilku mapach to dobra była jakość rozmów. Dołączyło do nas jego dwóch kumpli i przerywało strasznie :/ Ale frajda z kooperacji w 4 osoby niesamowita :)

Odnośnik do komentarza

W końcu odblokowałem moździerz i powiem jest moc :) tak sam miny na piechotę. Super się uzupełniają każda nadaje się na inną mapę,

a co do bugów to rzeczywiście wczoraj było coś nie tak bo znikł mi cały hud i znaczniki żołnierzy nie wiedziałem kto jest kto i nawalałem do wszytkiego ;)

 

I doczekaliśmy się fixów

 

- Fix for crashes usually occurring during level switches. Server providers may see a little bit of memory leakage instead in this situation

- Game servers should no longer quit in some situations where the online backend servers are down. Server will reconnect to the backend once it's up again

- Fix for ghost servers which didn't accept connections

- Kick reasons should better match situations where they are issued. This will help battlelog provide more accurate information to the player

- Connection fixes to avoid players sometimes being rejected while joining the game server on one of the last slots

- Security updates

- Improved server logging

 

A także doczekamy się usprawnień samolotów...a nie mówiłem ;)

 

 

DICE is currently working on a Battlefield 3 patch that will improve a number of things, fix some issues, and so on — whatever a patch is supposed to do. But the upcoming patch will also tweak some gameplay elements like weapons and vehicles, chief of which are the jets. If you’ve tried to fly a jet in Battlefield 3, you’d know that the entry bar is very steep: you are only given access to a machine gun, which is incredibly hard to rake up any points with in order to get any useful weapon unlocks, like air to air missiles or even flares.

But according to DICE’s Frederik Thylander (via Twitter), jets are getting “buffed up” in an upcoming Battlefield 3 patch. Thylander responded to complaints from users that jets are underpowered, which they in many ways are in their current form. It’s still unknown what kind of upgrades jets might receive, but at the very least, we hope that flares are available as standard.

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ktos wczesniej pisal ze wyrzutnie ziemia - powietrze sa do dupy. Ale na szczescie jest wiele nieogarnietych graczy na mapach ktorzy pakuja sie do mysliwcow albo smiglowcow i nie wyrzucaja flar kiedy maja znacznik namierzenia. Duzo samolotow juz zestrzelilem. Jedno trafienie to 100 pkt i unieruchomienie pojazdu. 2 strzal to juz rozwalenie. Ale zdarza sie ze malo doswiadczony pilot nie zapanuje nad maszyna i mamy zniszczenie po jednym pocisku. Troche malo support biega na mapach i amunicja sie szybko konczy.

Odnośnik do komentarza

taki nawyk :P Jak dostaje jakis soft itp to sprawdzam na wszelkie sposoby i szukam błędów itp :D

 

Czyżby kolega po fachu? ;)

 

coop z randomami to porażka. Ewakuacje na wysokim poziomie przechodziłem z 20 razy :verymad:

Wieczorem wyślę Ci inva, też trochę robię coopa, no i chciałbym pucharki powbijać.

 

A propos samolotów - przecież na każdej mapie gdzie są samoloty są i czołgi - na rushu wystarczy spamować select przy mcomach wroga, po wypatrzeniu pojazdu krótkimi seriami z działka "wstrzelać się" w cel a następnie wypruć cały magazynek - unieruchomienie gwarantowane. Do tego najlepiej latać bardzo nisko na linii baza atakujących - mcomy, największa szansa spotkania kogokolwiek. A jak nie ma czołgów to spotować na potęgę - za to też lecą punkty. Jeszcze śmigłowce stanowią dość łatwy cel, bo na razie ludzi latają nimi mało dynamicznie.

Ja chyba jestem ślepy, ale trudno mi się szuka wrogich samolotów jak latam, muszę przełączać na widok tpp, bo HUD w kabinie jest (pipi) różnymi kreseczkami i słabo widzę. Do tego nie ma nawet rozglądania się na boki.

 

edit. właśnie zauważyłem że jestem top jet pilot w platoonie psx, lol

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

A guide on how to squad up on Battlefield 3 for the Xbox 360 and PlayStation 3

 

wydaje mi się, że z jednej strony mamy nieograniczą ilość gwiazd do zdobycia (co mnie trochę irytuje, bo w zasadzie nie da się zdobyć "wszystkiego", z drugiej strony ogólnie jest mniej odznaczeń - np. nie ma gwiazdek za granaty, za zabicia robocikiem itp

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ja chyba jestem ślepy, ale trudno mi się szuka wrogich samolotów jak latam, muszę przełączać na widok tpp, bo HUD w kabinie jest (pipi) różnymi kreseczkami i słabo widzę. Do tego nie ma nawet rozglądania się na boki.

 

A na HC przełączania na tpp nie ma :P i lepiej się uczyć po bożemu, bo jak najdzie ochota na hardcora to z latania wyjdą nici

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...