Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ty @Rozi powiedz lepiej jak robic kille latajac. (pipi)a chyba ze 3 minuty latalem i nic. (pipi)ance na ziemi od swieta kogos zaznaczyli wiec walilem w ciemno. Po czasie sie znudzilem i wyskoczylem z jeta na celem :(

Mój drogi, kluczem nie jest strzelanie do celów naziemnych (co dla początkującego pilota jest bardzo trudne; również problemem są głupi, niespotujący kompani), ale walki powietrzne. Początkowe zdobywanie punktów to głównie unieruchamianie i niszczenie maszyn, bo piloci często wyskakują, choć dla mnie już nie jest trudne rozwalanie z działka pokładowego. Tak jak pisze Szpic musisz trafiać na żółtodziobów, którzy nie mają jeszcze rakiet i na nich możesz bezproblemowo nabijać punkty. Właśnie przed chwilą odblokowałem rakiety powietrze-ziemia. Teraz to się będzie działo! :D

 

Jeszcze jedna akcja warta wspomnienia: na Sekwanie udało mi się przysypać gruzem trzech typków leżących na rogu kamienicy. Bęc z granatnika i punkciki lecą ;) Ta gra ma dwa razy więcej miodu od BC2.

Odnośnik do komentarza

Robocikiem można chyba też ludzi rozjeżdżać. Swoją drogą jak to jest z tymi stingerami i iglami? Ja gdy trafiam pierwszą rakieta to na ogół pojazd zostaje unieruchomiony. Ale kilkukrotnie trafiło mi się, że lecąc w pełni sprawnym śmigłowcem dostałem jedną rakietą i zaliczałem zgon. Choć heli nie wyleciałw powietrze tylko zaczął spadać i na pierwszy rzut oka był nieuszkodzony.

Odnośnik do komentarza

Może dostałeś rakietą w kadłub i zabiło Cię natychmiastowo? Sam niekiedy tak trafiam z myśliwca.

 

Te rakiety P-Z to lipne strasznie. Jedna rakieta unieruchamia jeepa (!), a czołg tylko smyra, dodatkowo można od niej uciec zaporą dymną. Jeszcze żeby jeepki jeden pocisk rozwalał, a czołgi unieruchamiał to byłoby OK.

 

Zobaczcie gdzie wylazłem :D :

[media='']

[/media]
Odnośnik do komentarza

Ja tylko raz zestrzeliłem wrogi samolot z działka A10, ale gość musiał być większym lamą ode mnie :) Odkąd mam rakiety p-p to jest trochę łatwiej, ale i tak wolę niszczyć czołgi. Dźwięk vulcana w A10 jest niesamowity :)

 

Odnośnie map, to znowu conquest jest "podłużny" zamiast okrągły - większość map to kiszki - wszystkie bazy na jednej lini, grać mi się chce tylko na wyspie, w kanałach i na granicy kaspijskiej (gdzieś jeszcze jest ciekawie?).

Odnośnik do komentarza

Paryz na sekwanie jest calkiem ok w Podboju, odwrotnie niz w szturmie ;)

 

btw co trzeba zrobic aby otworzyc spadochron?

Wyskakuje z palacego sie heli, pojawia sie napis X-spadochron. Naciskam, a on sie nie otwiera ;(

jak skacze z samolotu lub z tego basejumpa to jest ok.

 

btw czy ktos oprocz mnie uwaza ze troszke przegieli z obrazeniami za upadki?

skacze z 1.5 metra przez rurke i trace 75% zycia

Odnośnik do komentarza

btw co trzeba zrobic aby otworzyc spadochron?

Wyskakuje z palacego sie heli, pojawia sie napis X-spadochron. Naciskam, a on sie nie otwiera ;(

jak skacze z samolotu lub z tego basejumpa to jest ok.

Z tego co wiem, to musi był odpowiednia wysokość, że by się otworzył. Mogliby to poprawić, bo nieraz pokazuje mi się ten sam napis, ale gdy skaczę z piętra budynku <_<

Odnośnik do komentarza
Odblokowałem wszystko co się da u szturmowca i dostałem Gwiazdkę Szturmowca. Kolejne można zdobywać poprzez osiągnięcie pułapu 220000 pkt., czyli potrzebnych do odblokowania całego sprzętu.

 

Nie rozumiem tego zdania - czyli odblokowales wszystko dla szturmowca ale od 220000 pkt bedziesz miec jeszcze do odblokowania? Wtf?

 

Probuje tymi samolotami dalej i o ile rakiet jakos unikam o tyle rzadko trafiam na dogfighty. A jak juz trafiam to scenariusz jest taki:

widze samolot przeciwnika, ktory leci z naprzeciwka. Robie nawrot, potem on gdzie skreca a jak skrecam za nim ale tam juz go nie ma a chwile pozniej mam samolot unieruchomiony... Szkoda ze nie ma jak w BF1943 gdzie mozna bylo odpalic spbie misje tylko z samolotami i czlowiek nie mial jednego pojazdu na 12 osob w teamie

 

Takie cos znalazlem: Jest tutorial

 

Ja to jestem jednak istota naziemna, wczoraj ratio 30:8 na Sekwanie w podboju :)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Odblokowałem wszystko co się da u szturmowca i dostałem Gwiazdkę Szturmowca. Kolejne można zdobywać poprzez osiągnięcie pułapu 220000 pkt., czyli potrzebnych do odblokowania całego sprzętu.

 

Nie rozumiem tego zdania - czyli odblokowales wszystko dla szturmowca ale od 220000 pkt bedziesz miec jeszcze do odblokowania? Wtf?

 

Probuje tymi samolotami dalej i o ile rakiet jakos unikam o tyle rzadko trafiam na dogfighty. A jak juz trafiam to scenariusz jest taki:

widze samolot przeciwnika, ktory leci z naprzeciwka. Robie nawrot, potem on gdzie skreca a jak skrecam za nim ale tam juz go nie ma a chwile pozniej mam samolot unieruchomiony... Szkoda ze nie ma jak w BF1943 gdzie mozna bylo odpalic spbie misje tylko z samolotami i czlowiek nie mial jednego pojazdu na 12 osob w teamie

 

Takie cos znalazlem: Jest tutorial

http://www.youtube.com/watch?v=FkPsGauBb9s

 

Ja to jestem jednak istota naziemna, wczoraj ratio 30:8 na Sekwanie w podboju :)

Ja to wczoraj grałem wsparciem, ratio 27/2, type 88 rządzi ;D

Odnośnik do komentarza
Odblokowałem wszystko co się da u szturmowca i dostałem Gwiazdkę Szturmowca. Kolejne można zdobywać poprzez osiągnięcie pułapu 220000 pkt., czyli potrzebnych do odblokowania całego sprzętu.

 

Nie rozumiem tego zdania - czyli odblokowales wszystko dla szturmowca ale od 220000 pkt bedziesz miec jeszcze do odblokowania? Wtf?

Nie, po prostu po zdobyciu 22000 pkt. (czyli tyle ile potrzeba na odblokowanie całego szturmowca), dostaniesz kolejną Gwiazdkę. Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Odblokowałem wszystko co się da u szturmowca i dostałem Gwiazdkę Szturmowca. Kolejne można zdobywać poprzez osiągnięcie pułapu 220000 pkt., czyli potrzebnych do odblokowania całego sprzętu.

 

Nie rozumiem tego zdania - czyli odblokowales wszystko dla szturmowca ale od 220000 pkt bedziesz miec jeszcze do odblokowania? Wtf?

Nie, po prostu po zdobyciu 22000 pkt. (czyli tyle ile potrzeba na odblokowanie całego szturmowca), dostaniesz kolejną Gwiazdkę. Rozumiesz?

 

Jasne teraz, to wiedziałem ze to tak działa. Tych gwiazdek to podobno jest nieskończoność, podobnie jak gwiazdek za bronie

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, jakoś trzeba się nauczyc latac, obecnie pewnie conajmniej 80% grających nie umie nimi latac. Moja pierwsza i jak na razie ostatnia podniebna podróż zakończyła się po kilku sekundach, przy pierwszej próbie skrętu maszyny :) W BC2 było dużo łatwiej. Przydałaby się możliwośc zakładania rozgrywek offline z botami do potrenowania latania, bo podczas gry trudno będzie czegoś się nauczyc.

 

Nie chodzi mi o to, że uczą się latać (choć akurat tu Heavy Deszcz ma rację, że można potrenować w drugiej misji co-op) tylko koleś chce się szybko przemieścić... Jeszcze żeby wylądował i pozwolił się spawnować innym, ale nie koleś musi wyskoczyć...

 

Osobiście uważam, że samoloty to porażka. Zabicie kogoś na ziemi graniczny z cudem, lepiej w powietrzu ale i tak nie ma szału. Całkowicie nie ma sensu lata jak po drugiej stronie tylko koty ładują się do samolotów...

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem cokolwiek zrobić samolotem - nie rozbiję się, no ale nie potrafię nabić punktów, żeby odblokować rakiety.

Mam to samo :) Raz mi wpadło 166 pkt. za zestrzelenie samolotu,ale oczywiście pilot zdążył wyskoczyć,ostatnio innego zakopciłem,to miał samouleczanie i mi zwiał.Coś czuję że w ogóle tych maszyn nie odblokuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...