Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wlasnie po drugiej sesji z BFem i mam kilka pytan:

- dlaczego kiedy dolaczam do gry poprzez 'wyszukiwarke serwerow' to zawsze mam lagi?

- czy Wy jak gracie to tez macie, ze w druzynie, w ktorej jestescie sa same 1-5lvle, a w przeciwnej same 10+? Widze, ze jest podobna sytuacja jak w BC2, czyli slaba druzyna vs mocna druzyna. ;f

Odnośnik do komentarza

battlelog mi nie dziala (skladka). duzo strace? bede mogl bez tego grac mecze z friendsami dodanymi normalnie w psn z tego forum, zeby nie grac z randomami?

tak.

 

Czolgi maja np termowizje i to jest uber genialne.

caly swiat czarny tylko pojazdy i ludzie swieca sie na bialo ;)

na tej mapie z tunelem nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza

do poprawy funkcje sieciowe, przede wszystkim składy - 1 skład a już grałem we wszystkich konfiguracjach: rozrzuciło nas do różnych składów, rozrzuciło nas do różnych drużyn, rozrzuciło nas do różnych meczy (!). A do tego VOIP - raz się słyszymy raz nie, mam ustawiony voip na skład a i tak słyszę wszystkich, do tego przerywa... poracha, to trzeba poprawić bo to podstawowe funkcje sieciowe.

 

poza tym jest miód.

 

większość czasu gram medykiem i boli mnie tylko, że tak długo czekam na jakiś sensowny celownik. mam lvl 8 i nadal walę z muszki i szczerbinki :(

 

jestem zafascynowany mapami - kombinatorskie, ciekawe (może poza metro w conquest, bo tam jak przeciwnik przejmie bazę bliżej siebie oraz B na środku to zamyka nas w wąskim korytarzu metra i po zawodach).

 

dalej nie wiem po co jest pluton: narazie po to, abyśmy łatwo mieli listę PSNID i mogli dodawać się do znajomych. w grze zupełnie nie ma takiej opcji.

 

i na końcu wisienka na torcie i lekka prywata: @Yano to za(pipi)isty dowódca: "Atakuj ten cel" "masz Atakować ten cel" i tak co 20 sekund przez 30 minut rundy. Widać i słychać, że nadużywasz selecta :D

Odnośnik do komentarza

i na końcu wisienka na torcie i lekka prywata: @Yano to za(pipi)isty dowódca: "Atakuj ten cel" "masz Atakować ten cel" i tak co 20 sekund przez 30 minut rundy. Widać i słychać, że nadużywasz selecta :D

Z tym zaznaczaniem celu jest coś zj.ebane, bo jak go już zaznaczysz i zaczynasz coś spotować to cel się odznacza i trzeba znowu go potraktować selectem.

 

Mnie się bardzo podoba możliwość zarządzania drużynami w publicznych meczach, tzn widzę kto gdzie jest i mogę się dołączyć tam gdzie są 3 osoby, a nie jedna. Poza tym jak się dołączam do meczu kogoś z friendlisty, to mogę samemu potem wejść do squadu tej osoby. Niby drobiazg, ale strasznie brakowało mi tego w bc2.

Odnośnik do komentarza

tak jak to miało miejsce w BFBC2 dostaje się do grupy nie ogarniętych ludzi i wszystko przegrywam jak leci.... też tak macie? chętnie dołączę do jakiejś grupy bo już wiem jak wygląda ekran przegranych :D

 

btw.... becon od recona to wypasiona sprawa, a i obczaiłem jak działa sensor i jest dość skuteczny jak dla mnie ;)

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

i na końcu wisienka na torcie i lekka prywata: @Yano to za(pipi)isty dowódca: "Atakuj ten cel" "masz Atakować ten cel" i tak co 20 sekund przez 30 minut rundy. Widać i słychać, że nadużywasz selecta :D

no bo akurat kampiłem snajperem i zdobywalem swojego 380metrowego hedszota, a przypadkiem byłem prezesem składu wiec kampiąc i szukajac celu caly czas kogoś spotowalem, a przez to ze bylem daleko to patrzac w strone mcomow mialem na widoku jednoczesnie ludziki biegajace w okolicy jak i samego mcoma (literke) wiec gdy naciskalem select to czasem mi zaznaczalo czlowieka a czasem krzyczał, i uwierz mi - mnie też to wkurzało bo ja sam tez slyszalem te rozkazy, nawet czesciej niz co 20 s, ale jest też plus - i ja i wy dostawalismy punkty za coś co i tak byśmy robili ;)

 

za to potem juz podszedlem blizej to niezle tam w czołgu kombinowaliśmy ;)

 

ale zastanawiam sie jakim cudem oni tak dobrze bronili tego mcoma na gorze , skoro mielismy czołg i niby kotrole sytuacji a zawsze ktos tam sie czaił

Odnośnik do komentarza

ale zastanawiam sie jakim cudem oni tak dobrze bronili tego mcoma na gorze , skoro mielismy czołg i niby kotrole sytuacji a zawsze ktos tam sie czaił

 

no właśnie niestety nie oni dobrze bronili tylko nasz team do d.upy atakował. siedziałem za karabinem i obserwowałem górę aby nas tam z RPG nie potraktowali i nie było tam praktycznie NIKOGO z naszego teamu. Wkurza mnie to bo w sumie jednym czołgiem ustawiliśmy pole walki i nikt tego nie wykorzystał

Odnośnik do komentarza

no niestety, ja akurat w przerwach od czołgu wbilem sie tam 2-3 razy ale ktos mnie zdejmowal za kazdym razem

 

 

a teraz z zinnej beczki , back to karkand ma byc w grudniu + kilka screenow

http://www.ppe.pl/news-11361-Battlefield_3_Back_To_Karkand__data_i_screeny.html

 

 

mysle ze w sam raz, za ten miesiac z kawalkiem juz wiekszosc ludzi bedzie miala odblokowane rzeczy i obcykane mapy to akurat w sam raz troche nowosci na urozmaicenie sie przyda :>

Odnośnik do komentarza

Na autostradzie i Caspian Border są lagi zawsze, to wina map, DICE nad tym podobno pracuje.

 

 

Na Kaspianie nie mam lagów. Ale na autostradzie od początku i na Charku tylko w pierwszej fazie.

 

BTW Dice powinno dodać opcje -500 punktów za rozbijanie pojazdów... Opanowałem sztukę latania śmigłowcem i niestety regularnie ktoś podbiera śmigłowiec leci na koniec mapy i go rozwala...

Odnośnik do komentarza

Na autostradzie i Caspian Border są lagi zawsze, to wina map, DICE nad tym podobno pracuje.

 

Na Kaspianie nie mam lagów. Ale na autostradzie od początku i na Charku tylko w pierwszej fazie.

 

BTW Dice powinno dodać opcje -500 punktów za rozbijanie pojazdów... Opanowałem sztukę latania śmigłowcem i niestety regularnie ktoś podbiera śmigłowiec leci na koniec mapy i go rozwala...

 

Bez przesady, jakoś trzeba się nauczyc latac, obecnie pewnie conajmniej 80% grających nie umie nimi latac. Moja pierwsza i jak na razie ostatnia podniebna podróż zakończyła się po kilku sekundach, przy pierwszej próbie skrętu maszyny :) W BC2 było dużo łatwiej. Przydałaby się możliwośc zakładania rozgrywek offline z botami do potrenowania latania, bo podczas gry trudno będzie czegoś się nauczyc.

Odnośnik do komentarza

Na autostradzie i Caspian Border są lagi zawsze, to wina map, DICE nad tym podobno pracuje.

 

Na Kaspianie nie mam lagów. Ale na autostradzie od początku i na Charku tylko w pierwszej fazie.

 

BTW Dice powinno dodać opcje -500 punktów za rozbijanie pojazdów... Opanowałem sztukę latania śmigłowcem i niestety regularnie ktoś podbiera śmigłowiec leci na koniec mapy i go rozwala...

 

Bez przesady, jakoś trzeba się nauczyc latac, obecnie pewnie conajmniej 80% grających nie umie nimi latac. Moja pierwsza i jak na razie ostatnia podniebna podróż zakończyła się po kilku sekundach, przy pierwszej próbie skrętu maszyny :) W BC2 było dużo łatwiej. Przydałaby się możliwośc zakładania rozgrywek offline z botami do potrenowania latania, bo podczas gry trudno będzie czegoś się nauczyc.

 

 

Do potrenowania latania śmigłowcem idealna jest misja w trybie współpracy. To druga misja, o ile się nie myle to nazywa się "ogień z nieba". Dzięki tej misji latanie śmigłowcem mam opanowane do perfekcji :)

Odnośnik do komentarza

Gra się super ale jest kilka rzeczy do poprawy...

Szkoda że zmienili styl wyboru gry względem bc2. Teraz jest to udziwnione z tymi serwerami...Chcę grać hardkor a często mi gra"wrzuca" tego killcam...Poza tym ciężko znaleźć czasem grę żeby się dołączyć

No i dlaczego w opcji szybkiej gry online nie ma też hardkora tylko wrzuca do normalnego zawsze???

Oj,mają co łatać mają...

Odnośnik do komentarza

Średnio mamy 19 unlocków do poszczególnej broni, co daje w przełożeniu 375 killi daną bronią. Co najciekawsze jesteśmy w stanie odblokować tylko 18 (przynajmniej w M16A3 i AK74M), bo ostatni unlock jest dla pracowników DICE :)

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Narzekaliśmy już na poziom współpracy z przypadkowymi osobami, ale dziś w moim przypadku sięgnęło to zenitu. Obrona na Noshahr Canals. Rundę kończę z k/d 6/0. Strąciłem 2 śmigłowce choć tylko za jeden dostałem punkty. Ale nikt nie rzucił mi amunicji. Przemierzałem mapę w poszukiwaniu jakiegoś przyjaznego supporta i nic z tego. O ile amunicja w pistoletach i karabinach nie kończy się tak szybko to 3 miny i 3 rakiety u inżyniera wychodzą w ekspresowym tempie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ty @Rozi powiedz lepiej jak robic kille latajac. (pipi)a chyba ze 3 minuty latalem i nic. (pipi)ance na ziemi od swieta kogos zaznaczyli wiec walilem w ciemno. Po czasie sie znudzilem i wyskoczylem z jeta na celem :(

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ty @Rozi powiedz lepiej jak robic kille latajac. (pipi)a chyba ze 3 minuty latalem i nic. (pipi)ance na ziemi od swieta kogos zaznaczyli wiec walilem w ciemno. Po czasie sie znudzilem i wyskoczylem z jeta na celem :(

masz tuzo farta. Jak ja startuje jetem max po 15 sekundach jestem namierzony i leca we mnie rakiety zewszad. Jako, ze nie mam flar odblokowanych moge najwyzej wyskakiwac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...