Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Trójkątem zmieniasz działka

 

Patologia te lagi na drodze do Teheranu, idziesz zaraz cofa,na innych planszach zero problemów.

No właśnie tam najgorzej.Dla mnie patologia to uleczanie się samolotów,dzisiaj pod rząd trafiłem ten sam samolot stingerem,2 razy dostałem po 100 pkt. za unieruchomienie a zaraz patrzę a kolo lata dalej i strzela.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie cały system flar kontra proste wyrzutnie rakiet jest do du,py. Dzisiejsze pole walki ma w zanadrzu naprawdę mocarny sprzęt ziemia-powietrze, takie rosyjskie ciężarówki z S-400 rozstawione gdziekolwiek na planszy i żaden samolot nie polata dłużej niż parę sekund ;)

Odnośnik do komentarza

Głupota że Jety będą lepsze przez to że ci którzy nie umieli nic nimi zdziałać narzekają.

 

Co jak co, ale umiejętności nie mają tu nic do tego. Helikopter jeszcze daje jakieś szanse żeby zdjąć czołg czy nałapać punktów z asysty kierowcy, ale odrzutowiec bez rakiet nie nadaje się do niczego. Jeszcze jak po drugiej stronie nikt nie umie latać to już w ogóle nie ma co robić.

Odnośnik do komentarza

A ja dziś się niemiłosiernie wkurzyłem jak nie lubię grać reconem to zagrałem mecz życia tą klasą i nagle mnie wywala, i co się okazuje że nie zapisało osiągnięć i dodatki do broni jak i sama broń poszła się .ebać.

 

 

Spoko przed chwilą miałem dokładnie to samo, 7k punktów w conqueście poszło się walić =/

 

Swoją drogą jety są naprawdę spoko, latać umiem nimi bez problemu ale tym karabinkiem coś zdjąć to serio trzeba mieć sporo farta.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą jety są naprawdę spoko, latać umiem nimi bez problemu ale tym karabinkiem coś zdjąć to serio trzeba mieć sporo farta.

No ja umiem latac, ale jeszcze nikogo nei udalo mi sie ustrzelic. Co z tego ze wladowalem w samolotprzeciwnika sporo pociskow, skoro i tak go nei zdjalem. A o trafieniu tych co sa na ziemi mozna juz calkowicie zapomniec :P

Odnośnik do komentarza

Fajna akcje dzisiaj widziałem z udziałem jeta, biegne na caspian border flage zdobyć a w pobliżu czolg sieje zniszczenie, kombinuje jak za niego sie zabrac by przykleić mu C4, a tutaj (pipi) nagle rakieta powietrze - ziemia w czołg. Super to wyglądało :D. Mnie sie wydaje że dopóki nie odblokuję się rakiet P-Z to jet'y nadają sie do toczenia walk powietrznych z innymi samolotami albo heli.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w Battlefield 3 na online i muszę powiedzieć że jest to najlepsze multi na konsole. Czuć klimat wojny, w powietrzu latają samoloty i helikoptery. Na ziemi trwa walka czołgów i wozów pancernych. Na razie najbardziej lubię rozjeżdżać przeciwników samochodem. Jednak trzeba uważ żeby nie jechać zbyt szybko gdyż czasami mimo trafienia nie zabijamy. Chyba jakiś błąd. Dzisiaj wsiadłem do helikopter jako strzelec do jakiegoś wymiatacza. Latałem z nim około 10 minut i nabiłem sobie 15 kili. Typ robił z helikopterem co chciał. Jeśli chodzi o samoloty to nauczyłem się dobrze latać lecznie mogę nikogo ubić i cały czas ktoś zestrzela mój samolot. Bez flar ciężko uciec a samym działkiem nie mogę nabić punktów. Mam nadzieje że naprawią to w patchu gdyz osoby które na początku odblokowały rakiety i flary maja ogromną przewagę.

Odnośnik do komentarza

Głupota że Jety będą lepsze przez to że ci którzy nie umieli nic nimi zdziałać narzekają.

Kto narzeka na latanie yetem?Narzekam że ma samo uleczanie i nawet dwukrotne trafienie ze stingera go nie rozwala.Co z tego ze umiem latać,jak jets tak mało ludzi(których w ogóle z powietrza nie widać)że nie ma do kogo strzelać.Do tego ludzie grają na normalu i nie spotują.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o samoloty to nauczyłem się dobrze latać lecznie mogę nikogo ubić i cały czas ktoś zestrzela mój samolot.

 

nie żebym był złośliwy, ale skoro "cały czas ktoś zestrzela mój samolot" to niemożliwe abyś "nauczyłem się dobrze latać". ja sam nie umiem latać, ale są kolesie (z tego forum z resztą), którzy uciekają przed stingerami samym skręcaniem. nie martw się, ja też tego nie umiem.

 

mi się marzy aby zrobili jak w BF1943 - multi tylko dla jetów startujących z lotniskowca. ale to już chyba pisałem :D

 

natomiast zgadzam się - BF3 ma absolutnie najlepszy feeling jeśli chodzi o pole walki. Akcje typu: idę sobie spokojnie wzdłuż ściany budynku, wychodzę na dwóch kolesi, otwieram ogień, zaczynam przegrywać, wtem na moich plecach respawn składu rozpoczyna się wymiana ognia i nagle tóż nad naszymi głowami przelatuje jet, a zaraz za nim maszyna przeciwnika. huk jak cholera a my nadal z palcami na spustach. jest grubo i to należy przyznać

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ej czemu miny są takie słabe? Serio trzeba na nie skoczyć środkiem podeszwy buta i uderzyć dla pewności młotkiem, żeby wybuchły? :/ Ile razy ja kosę złapałem jak przycampiłem z RKM'em, mając nadzieję że mina niedaleko za mną wybuchnie bo ktoś po niej przebiegnie? Serio, mało kto chodzi powoli w tej grze. Pomijam że widać ją z kilometra. Cóż, czekam na moździerz.

 

I strasznie laguje.

Odnośnik do komentarza

Kto narzeka na latanie yetem?Narzekam że ma samo uleczanie i nawet dwukrotne trafienie ze stingera go nie rozwala.Co z tego ze umiem latać,jak jets tak mało ludzi(których w ogóle z powietrza nie widać)że nie ma do kogo strzelać.Do tego ludzie grają na normalu i nie spotują.

Lekki egocentryk z Ciebie, jak powiązałeś moją wypowiedź ze sobą ? :D

 

Ktoś wcześniej pisał co będzie w patchu, podobno mają buffować (ulepszyć) jety. Napisałem że wg mnie to głupota bo one są już teraz wystarczająco dobre tylko trzeba się nimi nauczyć zdobywać punkty. Ja teraz używam rakiet powietrze-ziemia a inne jety ściągam tylko z karabinu co na początku mi się wydawało mało skuteczne, a jednak da się nim bardziej utrudnić przeciwnikowi życie niż rakietami (flary).

 

A jet rozpada się po dwóch stingerach chyba że koleś ma gaśnice ;)

 

EDIT

A właśnie, tymi rakietami powietrze-ziemia można namierzyć nawet kolesia z mortarem :D

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Ej czemu miny są takie słabe? Serio trzeba na nie skoczyć środkiem podeszwy buta i uderzyć dla pewności młotkiem, żeby wybuchły? :confused: Ile razy ja kosę złapałem jak przycampiłem z RKM'em, mając nadzieję że mina niedaleko za mną wybuchnie bo ktoś po niej przebiegnie? Serio, mało kto chodzi powoli w tej grze. Pomijam że widać ją z kilometra. Cóż, czekam na moździerz.

 

I strasznie laguje.

 

 

Miny na piechote nie działają, działają tylko na pojazdy. Od piechoty są claymore, support je ma. Co do lagów to są uciążliwe jak nie wiem co, nie raz doprowadzały mnie do szewskiej pasji :sleep:

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj kolejne 2 godzinki, poznałem już mniej więcej mapy. Raczej mniej niż więcej, ale to nieważne, bo gra jest rewelacyjna i wciąga niesamowicie. Sam feeling strzelania z broni jest po prostu rewelacyjny. Nie narzekam na lagi. Z randomami gra się do dupy, większość meczy przegrałem, mimo, że walczyłem jak głupi. Jednak akcja, gdzie udało mi się oflankować 4 leżących kolesi i posłać w ich stronę granat i serię z M16A4 jest po prostu bezcenna. Piękna gra.

Odnośnik do komentarza

Ide sobie, widzę skampionego idiote, z latarką(lol co).

 

Podchodzę, nóż. Nic. Ok 2 sekundy później bo tyle trwa cooldown noża znowu nóż. Nic. Koleś się ogarnął,że coś nie tak, odwraca się powoli do mnie. Walę mu serie w plecy, celownik mi mruga więc trafiam. Nagle padam od 1 kuli. 100% życia typ ma.

 

To nie pierwszy raz mam taką akcję, ładuję w typa pół magazynku i nic. Jak mnie to w(pipi)ia. Ewentualnie akcja inna.

 

Biegnę, dostaję kulkę z przodu no to jump na bok za ściane/kontener cokolwiek by mnie nie zabił gość. Biegnę 0.5s za kontenerem. Padam.

 

Ping 5/5 tak (pipi)a, według standardów afrykańskich chyba.

 

 

 

A i wreszcie robię score sensowny bo koło 5k na conqueście, rush jest słaby jednak.

Odnośnik do komentarza

Ide sobie, widzę skampionego idiote, z latarką(lol co).

 

Podchodzę, nóż. Nic. Ok 2 sekundy później bo tyle trwa cooldown noża znowu nóż. Nic. Koleś się ogarnął,że coś nie tak, odwraca się powoli do mnie. Walę mu serie w plecy, celownik mi mruga więc trafiam. Nagle padam od 1 kuli. 100% życia typ ma.

 

To nie pierwszy raz mam taką akcję, ładuję w typa pół magazynku i nic. Jak mnie to w(pipi)ia. Ewentualnie akcja inna.

 

Biegnę, dostaję kulkę z przodu no to jump na bok za ściane/kontener cokolwiek by mnie nie zabił gość. Biegnę 0.5s za kontenerem. Padam.

 

Ping 5/5 tak (pipi)a, według standardów afrykańskich chyba.

 

 

 

A i wreszcie robię score sensowny bo koło 5k na conqueście, rush jest słaby jednak.

 

 

Ja miałem lepszą akcje, zrespiłem się bez HUD'a i idealnie przede mną był snajper który zaczął zapierdzielać na dźwig (ta mapa na pustyni) pobiegłem za nim, zaczął wchodzić na dźwig po drabinie, więc zacząłem w niego naparzać jak poparzony, dwa magazynki w niego wytsrzelałem a ten dalej żyje, więc wlazłem za nim na samą góre i chciałem mu kose walnąć a tu nic, podchodze macham nożem i nic, granat rzuciłem i dalej nic... Koleś się odwrócił popatrzył się w moją stronę i dalej snajpił, w końcu mój żołnierz popełnił samobójstwo stojąc w miejscu...

 

Do jeta się od razu zrespiłem włączyłem dopalacz i wybuchłem na starcie aż w końcu wyskoczyło mi "utracono połączenie z sesją"

 

Ale na szczęście takie kwiatki rzadko u mnie występują.

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

Odnośnik do komentarza

Adi tak jakoś,bo wcześniej pisałem o tum lataniu,ale,ale nie jestem już cnotką :P Dzisiaj na podboju w locie koszącym zestrzeliłem typa z karabinu podkładowego,mam już flary i nawet 77 pkt do odblokowania do rakiet :P Ale kolo musiał się zgrzać ze akurat go trafiłem :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...