Skocz do zawartości

Saints Row: The Third


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz ogrywam ten tytuł, już raz ukończyłem, po czym się dowiedziałem, ze nie zrobię 100%, bo przejąłem wszystkie tereny i zablokowało mi to możliwość zrobienia kilku misji pobocznych

Jesteś pewien? Bo wg achievements.org, na calaka pominąć można tylko osiągnięcie związane z fabułą.

Odnośnik do komentarza

W jednej z misji pobocznych, z celów do zabicia jest babcia imieniem Agnes, no i w PL mamy, że trzeba podjechać pod jej dom i poszaleć samochodem. Robiłem co mogłem i nic, w końcu wyszukałem sobie jakiś walkthrough, na którym będzie ta misja w necie (dłuugo szukałem) i okazuje się, że w oryginale jest tam napisane: Little streaking by her HQ near the church in Ashwood oughtta bring that repressive bitch out. No i oczywiście teraz już to zaliczyłem, prościzna, ale skąd ci tłumacze wzięli "poszaleć samochodem", to nie mam pojęcia.

 

hehe pamiętam. Robiłem drifty pod jej domem chyba z pół godziny i zrezygnowany sprawdziłem FAQa w necie. Streaking kurde. Tak to jest jak tłumacz nawet nie wie o czym jest gra. Ale "rim job" jako "lizanko" już jest spoko;D

 

Generalnie fajnie, że gra Ci podeszła, warto było jechać ponad 400km by Ci ją dostarczyć xD

Odnośnik do komentarza

Hahah, no wiadomo, że warto było, nocne dilowanie zawsze w cenie :D

Co do gry - nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie. Przez to teraz szukam poprzednich części, żeby sobie ograć dla fabuły, bo przedtem widziałem je tylko przelotem - wiem, że jedynka była bardziej w czarno-ziomalskich klimatach, mniej szalona, dwójka poszła w jakieś jackassy, no i trójka odnalazła swój styl ;)

 

@Wampis - no generalnie za pierwszym razem po prostu robiłem te pozostałe rzeczy w złej kolejności, przez co sobie zablokowałem możliwość zrobienia pewnych challenge'y - przykładowo nie mogłem później wkurzyć i wybijać dziwek jednego z gangów, bo po prostu miałem ich teren przejęty już w 100%, więc gang już tam nie istniał. Tak samo z wybijaniem specjalistów danych gangów. A że i tak planowałem przechodzić grę po raz drugi, po pierwsze dlatego, że jeden raz to za mało, za krótko, a po drugie dlatego, że kilka achievów tego wymaga, bo achievy za przejście każdego aktu różnią się w zależności od naszych wyborów.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Jedynka była mniej zwariowana i traktowana przez niektórych jako podróba GTA - tymczasem gdy GTA na X360 jeszcze nie było, stanowiła całkiem dobry zamiennik gry R*. No i miała bardzo fajne multi (do patcha zlagowane, później ok), na którym przegrałem długie godziny chroniąc alfonsów, kradnąc łańcuchy i tuningując furę.

Dwójka poszła tak jak mówisz, w stronę kompletnego odjazdu - IMO niegłupie, bo od tego momentu zamiast rywalizować z GTA, twórcy stworzyli markę mogącą spokojnie z nim koegzystować. I korzystać z poważniejszego klimatu jaki wprowadziła do tamtej serii IV.

A multi w dwójce też nie było złe, choć niestety z tylko jednym, gorszym trybem.

Tylko szkoda, że gra miała problemy techniczne, potrafiła porządnie chrupnąć, nawet przechodząc do niemal pokazu slajdów w gorętszych senach. No i glitchy też nie brakowało (np. niezniszczalny tuńczyk przeszkadzał mi kilkakrotnie w ukończeniu jednej z misji).

Odnośnik do komentarza

Co do gry - nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie. Przez to teraz szukam poprzednich części, żeby sobie ograć dla fabuły, bo przedtem widziałem je tylko przelotem - wiem, że jedynka była bardziej w czarno-ziomalskich klimatach, mniej szalona, dwójka poszła w jakieś jackassy, no i trójka odnalazła swój styl ;)

 

Do jedynki musiałem podchodzić dwa razy. Na początku niestety byłem świeżo po ukończeniu GTA IV więc naturalnie mnie odrzuciła po ok godzinie grania, jako uboższa, brzydsza wersja GTA. Potem dopiero trafiła do mnie część druga, która wciągnęła maksymalnie. Chcąc nadrobić braki, kupiłem jeszcze raz jedynkę (chyba za mniej niż 10 zł;) i wtedy już grało mi się świetnie, gdyż polubiłem serię. No i finalnie trójka - wg mnie najlepszy gameplay z całej serii. Bierz prequele, ale nastaw się, że jednak są trochę uboższe (mimo to nadal dobre).

Odnośnik do komentarza

@Wampis - no generalnie za pierwszym razem po prostu robiłem te pozostałe rzeczy w złej kolejności, przez co sobie zablokowałem możliwość zrobienia pewnych challenge'y - przykładowo nie mogłem później wkurzyć i wybijać dziwek jednego z gangów, bo po prostu miałem ich teren przejęty już w 100%, więc gang już tam nie istniał. Tak samo z wybijaniem specjalistów danych gangów. A że i tak planowałem przechodzić grę po raz drugi, po pierwsze dlatego, że jeden raz to za mało, za krótko, a po drugie dlatego, że kilka achievów tego wymaga, bo achievy za przejście każdego aktu różnią się w zależności od naszych wyborów.

kurde mam ten sam problem :/ nie ma na to jakiegos sposobu ?

Odnośnik do komentarza

Niestety, trzeba machnąć sobie fabułę jeszcze raz. Ja początkowo się wkurzyłem, ale teraz się po prostu dobrze bawię i dawkuję sobie powolutku, przy okazji zaliczę te dodatkowe achievy za przejście gry w inny sposób. Szkoda tylko, ze nie jest to NG+, ale ogarniając już wszystko da się bardzo szybko sobie postać podpakować i bawić się misjami pobocznymi.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się to zrobić :) ten cel do zabicia gdzie trzeba złapać jedną z jego dziwek - one pokazują się chyba tylko w nocy. W dzien nie bylo ani jednej, wpadłem w nocy i od razu wskoczyła.

 

Cel gdzie trzeba pozabijac kilku typów z gangu - teren gdzie trzeba było ich zabić miałem zajęty, ale znalazłem kawałeczek gdzie nie miałem przejętego tam zacząłem zadymę i poźniej jak mnie gonili to pojechałem w ten teren do celu i tam ich zabijałem :D i zadziałało.

Odnośnik do komentarza

Jest sposób na trueachievements.com na to wkurzanie. Też miałem przejęte wszystko i brak przeciwników.

Startujecie Snatch (zabawa w alfonsa) -> 4 gwiazdki gangu -> wchodzicie do sklepu -> wychodzicie i można ich wyszydzać. Potem exit activity i można powtarzać do skutku. Wpada zarówno osiągnięcie, jak i challenge.

Oczywiście specjaliści też się w Snatchu pojawiają.

Odnośnik do komentarza

Te activities (misje poboczne? - nie wiem jak jest w PL wersji) można powtarzać do woli. Mam miasto przejęte na 100% i wszystkie activities na szaro, a właśnie zrobiłem te drwiny.

Wg xbox360achievements.org jedyne w pełni pomijalne osiągnięcia, zmuszające do zabawy stanem zapisu, to te za ukończenie pierwszego aktu.

Odnośnik do komentarza

A faktycznie, mój błąd, zapomniałem o tym, że można je powtarzać ;) No to fakt, jest sposób na zaliczenie tego. Nie wiem, czy można napadać na własne sklepy, bo tam też jest challenge, ale skoro nic o tym nie piszą, to pewnie tak. Ja i tak już jestem pod koniec drugiego gameplayu, niedługo powdpadają brakujące achievy, więc mam już luzik ;)

 

BTW skoro masz ENG - możesz mi napisać, czy czasem z tymi gangami nie jest tak, że liczą się negatywne i pozytywne interakcje? Bo w PL jest, żeby wydrwić, ale coś szybko mi się to nabiło, ale nie liczyłem, więc wydaje mi się, że pozytywne też liczy.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...