Skocz do zawartości

Saints Row: The Third


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma tematu o tej grze. O ile w pierwsze czesci nie mialem okazji zagrac (nawet za specjalnie mnie nie ciagnelo), tak po ukonczeniu rewelacyjnego Just Couse 2 brakuje mi tego typu gier. Pare trailerow juz wyszlo i szczerze - licze na mala niespodzianke!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

(pipi), dostac ta gre gdzies graniczy z cudem. Ona sie tak dobrze sprzedaje, czy CD Project jak zwykle swietnie zaopatruje sklepy? Gdzie nie zadzwonie to ostatnia sztuka i zaraz jej nie ma, pomyslalem wstapie do Saturna, wczoraj mieli po 199 zl, najwyzej kumpela wywalczy jakas znizke, bo pracuje obok, wchodze i standard, cena podniesiona na 229 zl. Polski rynek gier jest za(pipi)isty!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mozesz grac z kims w kooperacji i jest cos takiego jak horda, achivementy z tego co widzialem dotycza jedynie singla, zreszta swoich kodow takze nie mam zamiaru wykorzystywac, bo nie wydaje mi sie, zeby w kooperacji ta gra zyskiwala za specjalnie.

 

Co do samej rozgrywki, pogralem dzisiaj 3 godziny. Poczatek, niczym trzesienie ziemi, banan na ustach, absurdalny odjechany humor i klimat. Okazuje sie bowiem, ze nasza grupa gangsterska stala sie popkultura, co opisuja napisy wyjete niczym z gwiezdnych wojen.

Później reklama napoju energetyzujacego, z jednym z naszych przestepców w roli glownej i akcję zaczynamy napadem na bank

przebrani dla niepoznaki, za samych siebie

Parę minut wystarczyło bym pokochal ten tytul.

Nniestety, po 2 godzinach akcja bardzo zwolnila, moze dlatego, ze moje misje to w zasadzie wprowadzenie do miasta, nic fabularnie konkretnego, a czesc rzeczy widzialem juz w trailerach, dlatego trudno mi poki co cos wiecej napisac.

 

Jutro usiade na dluzej, wiec postaram sie cos skrobnac noca !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja na liczniku mam 9 godzin i musze powiedziec, ze bardzo sie zawiodlem. Gra po trailerach zapowiadala sie rewelacyjnie! Ba, po 15 minutach myslalem, ze bedzie to moj ulubiony tytul obecnie, jednak im dluzej gram, tym bardziej mnie ten tytul zniecheca. Misje nie daja takiej frajdy, jak te w Just Couse 2, bronie mimo, ze na filmach zapowiadaly sie rewelacyjnie, w grze sprawdzaja sie slabo, ogolnie mialem czuc sie jak motherfucker, ale niestety, gdzies to ulatuje.Jasne, gra jest dobra, ale liczylem na cichy hit, wiec spokojnie mozecie poczekac,az stanieje, a poki co skupic sie na lepszych szpilach.

 

Szabla-w tych osiagnieciach typu ukoncz na wszystkie sposoby aniola stroza, pancerny chaos chodzi o to, ze trzeba te wyzwania pozaliczac na kazdej z map?

Odnośnik do komentarza

Każda misja specjalna jest złożona z 6 wyzwań. Są one rozsiane po całej mapie. W statystykach masz ile danych misji zrobiłeś.

Co mnie denerwuje to misje typu znajdź i zabij. Zostało mi 4 i teraz tak. Muszę powkurzać jeden gang, drugi musze ukraść dziwki których w ogóle nie widze na swoim terenie. Mam całe miasto pod swoją kontrolą i teraz nie wiem jak to zrobić. 2 mam że muszę podjechać pod dom i narobić hałasu. Jeżdźę i nic. Chyba coś źle przetłumaczyli albo jakiś bug.

 

Jeśli chodzi o cene to tak jak napisał easye, lepiej poczekać aż ten tytuł stanieje.

Odnośnik do komentarza

Genialna gra :) Po epickim Skyrim, mrocznym Dark Souls i schematycznym BF3, MW3 i Uncharted 3 wreszcie coś oryginalnego. Dobra klon GTA ale w wydaniu nieziemsko pokręconym. Wcześniejsze premiery ostatnich miesięcy to fajne gry ale po prostu SR 3 mnie zauroczyło. Dowodem niech będzie kompletne olanie Assasyna nowego bo nudnawa rozgrywka się zrobiła.

Odnośnik do komentarza

jestem po 8h i nic mnie nie nudzi :) Nawet zadanka poboczne robię. Od dawna nie grałem w grę która tak wszystko z jajem pokazuje. To jest prawdziwa piaskownica a nie GTA 4 które mnie po 6h zaczęło nudzić. Ostatni raz tak dobrze z sandboxem 'w naszych czasach' bawiłem się W GTA Vice City. Umówmy się Red Dead Redemption czy gry z Asasynami to troszkę inny rodzaj sandboxu :)

 

P.S. Batman Arham City skończyłem i jest to genialna gra ale nie sandbox :)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dopiero teraz ogrywam ten tytuł, już raz ukończyłem, po czym się dowiedziałem, ze nie zrobię 100%, bo przejąłem wszystkie tereny i zablokowało mi to możliwość zrobienia kilku misji pobocznych (typu wkurzanie gangu, wybijanie ich dziwek), więc przechodzę po raz drugi, wciąż nie mam dość tej gry - pierwsze przejście zajęło mi około 25h, w drugim mam teraz 10h i 30% gry zaliczone. Jest genialnie. Za to wkurza strasznie to nasze PL tłumaczenie. Nie dość, że teksty średnio przełożyli, to jeszcze błędy się wkradły i to takie, które uniemożliwiają ukończenie niektórych misji. W jednej z misji pobocznych, z celów do zabicia jest babcia imieniem Agnes, no i w PL mamy, że trzeba podjechać pod jej dom i poszaleć samochodem. Robiłem co mogłem i nic, w końcu wyszukałem sobie jakiś walkthrough, na którym będzie ta misja w necie (dłuugo szukałem) i okazuje się, że w oryginale jest tam napisane: Little streaking by her HQ near the church in Ashwood oughtta bring that repressive bitch out. No i oczywiście teraz już to zaliczyłem, prościzna, ale skąd ci tłumacze wzięli "poszaleć samochodem", to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...