Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Czimeq

  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz trudność pucharów w Batman: AC?

    • Bardzo Łatwe
      0
    • Łatwe
    • Średnie
    • Trudne
    • Bardzo trudne


Rekomendowane odpowiedzi

W Batmanie żadnego pucharka poza "Catch!" nie można ominąć więc wątpię, że te pierwsze uratowanie Rydera było konieczne do wykonania misji "Brutalne działania". Chociaż ja go zawsze ratowałem.

 

Przy okazji, to ta misja jest nieźle zwalona. Przy ng+ została mi tylko ona do wykonania na samym końcu i chyba z 2h latałem po całym mieście aż się uaktywnił "atak". :/ Na szczęście potem już było z górki.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

A o co chodzi ze znalezieniem dwunastu morderczych dat Człowieka-Kalendarza?

 

Musisz go odwiedzić w danym dniu i miesiącu i wysłuchać jego historii. Daty są podane obok jego celi na ścianie. Można oczywiście zmieniać datę w konsoli.

 

 

E: Zwyrol szybszy... .

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Szczerze to samemu chyba bym na to nie wpadł.

 

Jeszcze jedno pytanie: Ofiary Husha są generowane losowo czy pojawiają się w zawsze wyznaczonych miejscach. Jak grałem przedwczoraj to znalazłem dopiero drugą z ofiar. Czy to jest też uwarunkowane ilością skompletowanych zagadek Riddlera?

 

 

Czyli rozumiem, że muszę w konsoli ustawić konkretną datę?

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Szczerze to samemu chyba bym na to nie wpadł.

 

Jeszcze jedno pytanie: Ofiary Husha są generowane losowo czy pojawiają się w zawsze wyznaczonych miejscach. Jak grałem przedwczoraj to znalazłem dopiero drugą z ofiar. Czy to jest też uwarunkowane ilością skompletowanych zagadek Riddlera?

 

 

Czyli rozumiem, że muszę w konsoli ustawić konkretną datę?

 

Tak, musisz ustawić konkretną datę.

 

Ofiary są w tych samych miejscach. Trop ofiar musisz znaleźć na własną rękę i ostatniej szukaj w dzielnicy

park row. Jest w alejce obok budynku Ace Chemicals.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dopadłem i AC, platyna w toku, jestem już po 1 przejściu więc studiuję tematy. Teraz czas na wyzwania, a na deser NG+. Co do wyzwań walki to z doświadczeń w AA jeśli ktoś ma problemy mogę powiedzieć tyle: im wolniej tym szybciej, spokój > masherka, a wtedy walka to poezja jak mawia Makłowicz ;) i już mi się micha cieszy na myśl o nowych mapach w tym trybie, za to łowca to to samo co w grze właściwej więc pewnie do zaliczenia na raz i w odstawkę. Trofeum z kalendarzem ciekawe i dające (pewnie) sporą satysfakcję z odkrycia wtf (może są tacy ;))

 

Pamiętaj tylko, że do jednego questa musisz zrobić wszystkie zagadki, a przynajmniej jeśli masz tylko Batmana. Jeśli masz single pass na Catwoman to jej też się wliczają i wystarczy zebrać 400.

 

Wszystkie sekrety zdobyłem, 400sztuk i nie zauważyłem żeby coś się odkryło, możesz Zwyrol wyjaśnić o jakiego questa Ci chodzi?

 

E: I jeszcze jedno, ile jest taśm z gadkami z E. Nigmą? Bo mam 4, a cała reszta głownych bosów ma po 5, stąd pytanie tylko.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Riddler ma 4 taśmy.

 

Chodzi o questa związanego z odbijaniem zakładników. Nie wiem, czy brałeś się za niego po zaliczeniu wszystkich zagadek, bo współrzędne do kolejnych zakładników pojawiają się dopiero co określoną ich liczbę (80, 160, 240, 320, 400).

 

Jeśli chodzi o wyzwania to sama walka jest łatwiejsza niż poprzednio, skup się głównie na trzymaniu wysokiego combo, a bez najmniejszego problemu zdobędziesz 3 medale. Za to czelendże związane z kampanią gdzie masz po 3 wyzwania nie są już tak proste, bo występują tam dodatkowo modyfikatory jak np pole ochronne przeskakujące z jednego na drugiego, czy w końcu gra na czas, a do tego trzeba te wyzwania robić jednym ciągiem, czyli np 2 walki i jedno predatora.

Odnośnik do komentarza

Tak mi coś właśnie nie pasowało, że po zdobyciu 400 znajdziek od Riddlera, nic, ani trofea, ani misji, zero czegokolwiek wyskakującego, ale już ogarnąłem, że mi policzylo od Catwomen do wymaganych 400 i nagrode za to czyli ostatnią misje dawno zrobiłem.

 

Co do wyzwań to tak właśnie robiłem w AA, starałem się pojechać wszystkich na jednym combo, nie fisiując zbytnio z gadżetami i bez większego oporu 3 znaczki w ocenie wpadały. Przydało się doświadczenie z wyzwań w AA i teraz w fabule AC, żadna walka na hardzie nie stanowiła problemu i na widok wielkiej zadymy już się banan pojawiał :] stąd cieszy opcja NG+ i wyższy poziom trudności, który jeszcze przede mną.

 

Batmany = Miód

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że na wyższym (ng+) jeśli chodzi o bossów zyskuje tylko Mr Freeze, u pozostałych nie odczułem tego skoku trudności, za to ze zwykłymi pionkami walki już są odrobinę bardziej wymagające. Brak sygnalizacji ataku, zadają większe obrażenia, gdy przy skradaniu zostanie się wykrytym, szybciej niszczą te odpowiedniki gargulców z AA i nie ma jak przeglądać pola z góry. ;]

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja mam problem z Rescue the third hostage from Riddler

Mianowicie nie mogę podnieść skrzynki którą należy postawić na okrągłym znaku zapytania. Celując impulsem elektromagnetycznym skrzynka zachowuje się jakby była przyklejona :unknown: i za nic nie idzie jej podnieść. Kilka razy próbowałem wczytywać grę od ostatniego punktu kontrolnego ale to nic nie dało. Obawiam się że to jakiś bug. Czy ktoś się już z tym spotkał i zna rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wbiłem wreszcie, z przyjemnością plate w jedną z najlepszych gier ever :) Imo trochę przesadzili z tą ilością medali do zdobycia. Zrobiłem wszystko dla kota oraz nietoperza i dzięki Bogu, że ta gra niszczy, bo inaczej byłby straszny grind. A przecież są jeszcze dwa zestawy dla Robina i Nightwing'a (odpuszczam na chwilę obecną - przesycenie materiałem, poczekam na jakąś wyprzedaż DLC :) ) oraz kampania Harley. Platyna sama w sobie nie była jakaś mega trudna ale, bez wątpienia, wymagała znajomości systemu gry, w cholerę czasu i troszkę szczęścia przy predatorach. Coby nie mówić to bawiłem się świetnie natomiast poziom trudności oceniam na 7/10.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...