Skocz do zawartości

PSX Extreme #172


Rekomendowane odpowiedzi

Mniemam ,że już wszyscy to wiedzą ponieważ,zarówno na forum i portalu,a także na ich stronach było to mówione,co oczywiście nie znaczy ,że nie chciałbym ,żeby powrócili do starego klimatu i robienia trzody jak za dawnych lat.Osobiście kupuje Extrim-a prawie tylko dla listów, gdzie HIV wymiata i dla niektórych recenzji.Najbardziej natomiast wnerwił mnie ostatni ruch ,a mianowicie przełożenie daty premiery numeru,ponieważ ,wcześniej zawsze można było liczyć na świeże recenzje zarówno w jednym jak i w drugim piśmie,a teraz te proporcje zapewne się zmniejszą,nieładnie.

A tak po za tym ,to proponuje wytrzeźwieć przed pisaniem postów Szwab:)

Edytowane przez darkgamer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co nie mam prawa do tego. To moje zdanie. U was artykuły pisane na siłe tam przynajmniej cos ciekwaego. Dobrze że ostatnie numery mozna było sciągnąć to poczytałem u znajomego...bieda

 

Alez oczywiscie, ze masz prawo do wlasnego zdania. Nie negowalem tego. Jestes istota z nieograniczona wola dzialania i mozesz podejmowac dzialania irracjonalne. Grzecznie zapytalem o zupelnie inny aspekt Twojej dzialalnosci na tym forum.

Odnośnik do komentarza

A co powiecie o Grającej Damie? ;)

 

Raczej grająca silikonowa lalka. Ogólnie ten dział zamienia się w "pokaż cycki", Panowie redaktorzy - słabizna.

No mnie też z lekka zniesmaczyły te fotki,można pokazać siebie bez wyzywających ciuchów.

 

Szwab ty za nicka powinieneś dostać bana.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dajcie już spokój Marzence.

Marzenko, czekamy na fotki z koleżanką!

---

Pisałem już wyżej, CKM, to takie pismo, gdzie targetem są ludzie ok. 30stki. Tam laski (Czytelniczki) same wysyłają do redakcji swoje nagie fotki i wszyscy są zadowoleni. Pojawienie się Marzeny w stroju kąpielowym na łamach PE, wywołało taką burzę, jakoby Psx Extreme było kierowane do 13nastolatków. To Psx Extreme, a nie np. Życie Parafii :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nie znam żadnej kobiety, która wiedziałaby cokolwiek o grach oprócz Simsów i jakichś tam popierdułek. No, dziewczyna TheAceOfSpades pewnie na kilka tytułów, ale to nie dziwne, gdy obserwuje jak ten godzinami tłucze na konsoli.

 

to mało kobiet grających widziałeś, serio.

 

Dokładnie. Co z tego, że znają jakieś gry z PC czy MMO, ale liczy się sam fakt.

 

Niestety podryw na trophy nie działa. :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Butcher: może to przeczytasz akurat. Piszę tutaj, bo nie pamiętam hasła na ppe.pl, a tu mam wpisane w operę.

Chodzi o Twój weekendowy Hyde Park, czy kupiłeś 3DTV z okularami zwykłymi czy może na kabel z własnym zasilaniem. I czy wybór padł na Sony ?:) Cholera, chcę kupić 3DTV, ale raz w sklepie widzę shit, a raz świetny efekt.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Chyba Ciebie. Chcecie powrotu starego klimatu?

 

 

Rozi nie tak dawno pisałeś, że obchodziłeś 18 urodziny. Gdy PE miało 'stary klimat" to ty miałeś lat około 5. Nie sądzę byś wtedy czytał PE :)

 

________________________

 

 

przeczytałem właśnie recenzję Władcy Pierścieni autorstwa Rozba. Recenzja ok , jednak gdybym zakrył sobie ocenę i miałbym odgadną z samego tekstu jaka autor wystawił ocenę to byłbym pewien, że będzie tam 5-6 . tekst ewidentnie opisuję grę PRZECIĘTNĄ a tu 7 czyli gra BARDZO DOBRA.

 

dewaluacja ocen jest tragiczna, nie dziwi , że dla firm oceny w pismach/sieci poniżej 80 to porażka skoro mamy taką ocenową inflację

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro 9/10 jest dla gier najlepszych w swojej klasie, a 10/10 zarezerwowane dla nowatorskich i wybitnych, to w takim razie ta przepaść między grą "tylko dobrą", a "bdb" jest absurdalnie mała. To już zresztą temat poruszany często - wychodzi na to że właściwie można równie dobrze stosować tylko przedział oceny od sześciu w górę, bo niższych not i tak się praktycznie nie wystawia.

To nie jest czepianie się i Orson ma rację.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...