Skocz do zawartości

PSX Extreme #172


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ proszę bez przesady, nie sprowadzajmy wszystkiego do biznesu smile.png. Szczerze wątpię, aby HIV wybierając taką fotkę, a już tym bardziej my ja wrzucając, mieliśmy w głowie niecny plan większej sprzedaży, bo akurat ktoś otworzy na samym końcu pisma i trafi na ten kącik, który jest tylko jednym z elementów Listów. Najzabawniejsze, że nagle podniosło się larum o Grające Damy w momencie, gdy trafiły tam fotki, co tu ukrywać, atrakcyjnej babeczki. Wcześniej nikt specjalnie nie narzekał, że miejsce zabiera, że w ogóle co to za pomysł.

 

Tokugawa1982: uwierz, ja też jestem zwolennikiem podawania możliwie największej ilości treści, ale wiem też, że pismo, jak wszystko, potrzebuje trochę powietrza. W filmach też nie masz przez 90 minut akcji. Tak samo podchodzimy i my. Swoją funkcję ma HP, który jest lżejszy i daje trochę oddechu przed recenzjami. Tak samo jest z listami i funkcjonującymi w ich ramach kącikami. Wiesz, równie dobrze można wywalić TOP11 (bo przecież jest na PPE), HC Roomy (no bo co mnie interesuje, jak mają inni), a i kilka listów też można wywalić, bo czasami tylko fotka jakiegoś sprzętu itd (i dawać same wypracowania o rynku gier). Tylko to nie o to chodzi. Zauważ, że są to rzeczy na końcu pisma, gdzie przeważnie daje się coś lżejszego, a nie elaborat o sprzęcie. Zresztą zapewniam Cię, że wielu czytelników miałoby nam za złe, gdybyśmy przepakowali pismo publicystyką, która jest bardzo ważna, ale która musi mieć również jakieś uzupełniacze, coś, przy czym można chwilę odetchnąć, zrelaksować się, pośmiać lub po prostu nacieszyć oczy smile.png.

Czyli twierdzisz ,że poprzednie zdjęcia Grających Dam były mniej atrakcyjne(w ubraniu,nietlenione blondynki) , ciekawe co pomyślą o tym bohaterki tych zdjęćsmile.png ,a gdy fotki będą nagie to też wydrukujecie? To nie larum a propozycja zmian priorytetów. Gdy brakuje miejsca np. na kącik filmowy wylatywałyby takie " relaksacze". Sam twierdziłeś że czasami/zawsze brakuje miejsca więc zawsze można go poszukać. Myślę że większość Czytelników nie obraziłaby się gdyby wyjątkowo zabrakło Cosplaya w zamian za Zgrentgen lub zapowiedź / recenzję. Komiks na stronę zniknął. Może połowa strony na Cosplay,połowa na Komiks lub jakieś dow(pipi)ne zdjęcie z sieci.

Proponuję przemyśleć także rubrykę Hardcore Room czy nie wyczerpała się jego formuła w dobie wszędobylskiego HD , braku oldskulu i pomysłowości graczy( gdzie się podziały hardcorowe nory graczy?)

Twierdzisz ,że to moment oddechu przed "ciężką " publicystyką , recenzjami - naprawdę ktoś się stresuje czytając PE ? Cała frajda to właśnie "mięsko"

A co do filmów z akcją non stop to nie preferuję takiej rozrywki (Drużyna A,Transformers 2-masakra)

 

Nowy PE za 43 dni ,a nie za 26 dni jak na PPE smile.png Szmat czasu ,końcówkowa głupawka wypadnie na Święta. Ekstremalnie

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza

A co powiecie o Grającej Damie? ;)

 

Raczej grająca silikonowa lalka. Ogólnie ten dział zamienia się w "pokaż cycki", Panowie redaktorzy - słabizna.

 

 

Już myślałem, że tylko ja mam otwarte oczy ;] Ludzi nie ocenia się po wyglądzie, ale zamysł tego kącika to jednak przede wszystkim "wrażenia artystyczne", a te są kiepskie. Niektórym wystarczy pokazać trochę ciała, a już się im szajba odbija. Rozumiem jeszcze jakieś nastoletnie gimbery, ale stare konie? Cóż w tej dziewczynie jest fajnego? Golizna i szpagat? :D Chyba ładnych dziewczyn nie widzieliście. A już samo to, że się w ten sposób próbuje zaprezentować tylko o niej świadczy :)

 

Kolejna rzecz - znowu cała strona na cosplay. Zmarnowane miejsce. Pełno takich stron w internecie, kto chce, znajdzie. Następna sprawa - Goldeneye Reloaded dany do zrecenzowania "ekspertowi" od wyścigów i platformówek. Z tej recenzji kompletnie nic nie wynika, mam wrażenie, że Hiv pograł w tego Bonda z 10 minut, a recenzję napisał na kolanie w 20 minut.

 

Przyczepię się jeszcze do screenów, a w zasadzie obrazków. W każdej recenzji mam wrażenie, że są jakieś OBRAZKI ściągnięte z internetu albo materiałów promocyjnych.

 

A reszta bardzo dobra, na pewno od momentu zmiany wydawnictwa najlepszy numer, choć to co było za kadencji starej ekipy, to se ne vrati.

Odnośnik do komentarza

Czyli twierdzisz ,że poprzednie zdjęcia Grających Dam były mniej atrakcyjne(w ubraniu,nietlenione blondynki) , ciekawe co pomyślą o tym bohaterki tych zdjęć :) ,a gdy fotki będą nagie to też wydrukujecie? To nie larum a propozycja zmian priorytetów. Gdy brakuje miejsca np. na kącik filmowy wylatywałyby takie " relaksacze". Sam twierdziłeś że czasami/zawsze brakuje miejsca więc zawsze można go poszukać. Myślę że większość Czytelników nie obraziłaby się gdyby wyjątkowo zabrakło Cosplaya w zamian za Zgrentgen lub zapowiedź / recenzję. Komiks na stronę zniknął. Może połowa strony na Cosplay,połowa na Komiks lub jakieś dow(pipi)ne zdjęcie z sieci.

Proponuję przemyśleć także rubrykę Hardcore Room czy nie wyczerpała się jego formuła w dobie wszędobylskiego HD , braku oldskulu i pomysłowości graczy( gdzie się podziały hardcorowe nory graczy?)

Twierdzisz ,że to moment oddechu przed "ciężką " publicystyką , recenzjami - naprawdę ktoś się stresuje czytając PE ? Cała frajda to właśnie "mięsko"

A co do filmów z akcją non stop to nie preferuję takiej rozrywki (Drużyna A,Transformers 2-masakra)

A gdzie stwierdziłem, że poprzednie zdjęcia były mniej atrakcyjne? Dla mnie te zdjęcia są OK - ot, zwykłe dziewczę w bikini. Rozumiem kwestię "zajmowania miejsca w piśmie", ale nie popadajmy w skrajność z tekstami o szowinistycznym podejściu (zaraz się okaże, że na plaży to wszyscy głowę odwracają od laski w bikini :)).

 

A co do miejsca w piśmie - naprawdę, wszystko kwestia gustu. Gwarantuję Ci, że można spokojnie przeładować się również i "mięskiem". Podchodząc tak do tematu, po co np. screeny w zapowiedziach (przecież są w sieci), po co choćby HP (cała strona jakby nie patrzeć). Żeby była jednak jasność - wiem o co Ci chodzi, zresztą cały czas pracujemy nad tym, żeby dobrze zbalansować treści podawane na stronach, tak że i w temacie cosplaya coś pomyślimy :).

 

A co do nowego numeru - kwestia techniczna, ogarniemy niebawem. Okazało się, że skryptowi też ciężko pojąć, że PE w grudni nie będzie ;).

Odnośnik do komentarza

A co powiecie o Grającej Damie? ;)

 

Raczej grająca silikonowa lalka. Ogólnie ten dział zamienia się w "pokaż cycki", Panowie redaktorzy - słabizna.

 

Może łopatologicznie... szkoda miejsca w piśmie na tlenione lalki rodem z fotka.pl i i cosplay, który jest w internecie. Po co to? Dobrze, że chociaż nie ma plakatów i innych tego typu bzdur.

 

Bonus ode mnie, nie dziękujcie :D

 

th_988990360_senioritka6_4fotka_122_886lo.jpg

 

 

Takie "senioritki" pasują do tego kącika, żadna fajna i szanująca się laska nie będzie podsyłać zdjęć do tego typu działów.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

dzis kupię numerek to obczję te kobiete, która niczym Piękna Helena Trojańska , staję sie zarzewiem wojny :D

 

nie no panowie, pieknego kobiecego ciała nigdy nie za wiele ale w ..realnym swiecie :D nie żeby mi ten kącik przeszkadzał (nie jest tak) ale większy sens ma forma jaką stosuje Roger na PPE.

 

 

Koles zbiera (heh) laski, które faktycznie grają, robi z nimi krótki wywiad , widac, ze te babki kumają bazę.

 

 

No ale i tak po stokroc wolę oglądac ładne lub troche mniej babeczki , laski czytelników , nawet te , ktore ":grają w menu " :D niż ...dzieci czytelników

 

 

heh , gdybym był policjantem współpracującym z Kids Protect , przyjrzałbym sie inicjatorowi poprzedniej wersji kącika :D :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W mojej opinii (staram się to uogólnić, nie odnosząc się tylko do pisma) z tym profesjonalizmem nie można przesadzać w żadnej dziedzinie życia. Pytasz o profesjonalizm? W mojej ocenie jest to fakt, iż czytelnik, czytając naszą recenzję/publicystykę, czuje, że temat jest wyczerpany, że otrzymał niezbędne informacje. Dziennikarz profesjonalnie podchodząc do tematu, ogrywa grę do końca, orientuje się w temacie (zna inne tytuły, zna historię danej serii itd.), potrafi rzetelnie podać jej wady i zalety, no i co najważniejsze - posiada umiejętność przelania myśli na papier. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach (choćby poprzez blogi) każdy taką możliwość ma, ale nie każdy posiada umiejętności, aby robić to dobrze (a często niektórym się tylko wydaje). Jest jednak również to, o czym wspomniałem - nie przesadzać z tym profesjonalizmem. W życiu przecież też czasami człowiek lubi odpocząć, rozerwać się (a nie tylko jak w pracy, gdzie do tego profesjonalizmu jesteśmy niejako zobowiązani). Tak samo jest część pisma, do której podchodzimy profesjonalnie, starając się rzetelnie i wyczerpującą opisać dany tytuł/temat, ale są też miejsca, gdzie można trochę wyluzować.

 

Zauważ, że to nie my tak ujmujemy kobiecość :). To nie jest tak, że umawiamy się na jakąś sesję, bo musimy mieć koniecznie fotki niezłej laski w numerze (pisałem wyżej, jakoś przez poprzednie numery nikomu to nie przeszkadzało). Panie same, z własnej woli przysyłają zdjęcia (a często zdarza się, że to ich partnerzy te fotki wykonują, więc gdzie tu szowinizm?).

 

 

1.Zauważ, że uwagę o szowinizmie następuje po zdaniu odnoszącym się do apelu Hiva. Dalej pytasz gdzie tam szowinizm?

2.Jest tak jak mówisz - to nie wy aranżujecie sesje zdjeciowe ale kto jak nie WY wybiera zdjęcia?

3.Dla mnie ten kącik jest nie na miejscu za każdym razem gdy się pojawia - obojętnie czy jego główna bohaterka ma na sobie większość ubrań czy tylko ich część. A to z tej przyczyny, że samo jego istnienie dowodzi czegoś odwrotnego niż jego pierwotny cel. Innymi słowy - jeśli stereotyp gracza jako (tylko i wyłącznie) faceta przeszedl do lamusa i widok grającej kobiety nikogo nie dziwi to po co ten kącik?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

nienawidzę poprawności politycznej, po prostu nienawidze :/

 

gry nie są tylko dla facetów ale jakoś są domeną mężczyzn. Ile znacie kobiet , które interesują sie naszym chobby?

 

że statystyki mówią, że jest ich 40%? Panowie, to sa kobiety które grają nawet rzadziej niz raz w miesiacu. Znają Simsy i Pac Mana we flashu , może kojarzą Farmvile na fejsie, ale to nie są osoby, które zaliczają sie do poczetu Graczy/ek.

 

Bo grających kobiet jest tak naprawdę niewiele. Ile znacie dam , które grają często?

 

______________________________________________________

 

 

sobie nr kupiłem i oj oj- będzie co czytac. Jest pękato :D

Odnośnik do komentarza

Ludzie narzekający na tę lub inne laski to:

a) samotne nerdy z kontem premium na ReDTube

b) geje

c) zazdrośnicy, że jednak da się grać i mieć cycki

Kur*a, panowie. W extrimie zawsze było dużo cycków, zwłaszcza w komiksach Kleja, czy relacji z targów. A pamiętacie recenzję Dead or Alive: siatkówka na Xboxa? Cała strona poświęcona na pokazanie laseczek w bikini. Jeszcze te podpisy w stylu "<imie> lubi serwować drinki. Plotka na wyspie głosi, że inne rzeczy robi jeszcze lepiej".

Nie lubicie popatrzeć na laski? Odwracacie wzrok, gdy widzicie ładną laskę? Dajcie se siana i namawiajcie swoje laski na podobne zdjęcia, lub wyjdzcie gdzieś pogadać - nie tylko na PSN czy XB.

 

PS. Ja znam laskę która gra codziennie na PS3, koleś kupił ps3 a teraz głównie gra ona. Jemu nic nie podchodzi. Kiedyś miała dodać fotki do grających dam :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Spostrzeżenia:

Gdzie Koso myślałem że recki AC nie opuści :) Pewnie czeka na nowego Prof Laytona:)

 

Jak mi się dobrze zdaje, od AC był Dżujo od ZAWSZE. Znaczy się od momentu, w którym luj jeden zwinął mi temat sprzed nosa, przechwytując w locie pierwszą część ;). Z perspektywy jednak czasu, patrząc na to, jak seria się "rozwinęła", to już mu nie mam tego za złe;).

 

Gamera jest nieusuwalny z żadnej Stopki redakcyjnej( może Ściera chciał go usunąć i już go nie ma w magazynie, pewnie się leczy:)

 

To wciąż krążą legendy o tym, co to był taki jeden, który spróbował i skończył z obandażowaną ręką? ;). Młodsi czytelnicy mogą nie wiedzieć, ale jak to Tokugawa1982 ujął, Gamera jest NIEUSUWALNY :).

 

ciekawe co pomyślą o tym bohaterki tych zdjęć :) ,a gdy fotki będą nagie to też wydrukujecie?

 

Nie, takich nie można. Nagie fotki co najwyżej HIV rozsyła na wszyscy@psxextreme.pl, ale nikt ich dalej nie może przekazywać :D .

 

 

' timestamp='1322139712' post='2514088']

Bonus ode mnie, nie dziękujcie :D

 

th_988990360_senioritka6_4fotka_122_886lo.jpg

 

 

Zapomniałaś zrobić dziubek ;) ;) ;).

Odnośnik do komentarza

Jak mi się dobrze zdaje, od AC był Dżujo od ZAWSZE. Znaczy się od momentu, w którym luj jeden zwinął mi temat sprzed nosa, przechwytując w locie pierwszą część ;). Z perspektywy jednak czasu, patrząc na to, jak seria się "rozwinęła", to już mu nie mam tego za złe;).

 

Dwójkę i Brotherhood recenzował Koso.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nienawidzę poprawności politycznej, po prostu nienawidze :confused:

 

gry nie są tylko dla facetów ale jakoś są domeną mężczyzn. Ile znacie kobiet , które interesują sie naszym chobby?

 

że statystyki mówią, że jest ich 40%? Panowie, to sa kobiety które grają nawet rzadziej niz raz w miesiacu. Znają Simsy i Pac Mana we flashu , może kojarzą Farmvile na fejsie, ale to nie są osoby, które zaliczają sie do poczetu Graczy/ek.

 

Bo grających kobiet jest tak naprawdę niewiele. Ile znacie dam , które grają często?

 

______________________________________________________

 

 

sobie nr kupiłem i oj oj- będzie co czytac. Jest pękato :D

 

mylne rozumienie "politycznej poprawności", statystyki z kosmosu, atak stereotypem, no i robisz błędy jak nasz Pan prezydent (chobby). Wiem, że to Twoja opinia i masz do niej prawo ale przemyśl czasem co piszesz... albo idź do polityki, tam czeka Cie kariera!

 

@grzybiarz

argumentacja opierające się na tym, że bronimy X bo wcześniej już było (albo od zawsze było) nie wydaje mi się do końca trafna.

Edytowane przez el-shabazz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spostrzeżenia:

Gdzie Koso myślałem że recki AC nie opuści :) Pewnie czeka na nowego Prof Laytona:)

 

Jak mi się dobrze zdaje, od AC był Dżujo od ZAWSZE. Znaczy się od momentu, w którym luj jeden zwinął mi temat sprzed nosa, przechwytując w locie pierwszą część ;). Z perspektywy jednak czasu, patrząc na to, jak seria się "rozwinęła", to już mu nie mam tego za złe;).

 

Gamera jest nieusuwalny z żadnej Stopki redakcyjnej( może Ściera chciał go usunąć i już go nie ma w magazynie, pewnie się leczy:)

 

To wciąż krążą legendy o tym, co to był taki jeden, który spróbował i skończył z obandażowaną ręką? ;). Młodsi czytelnicy mogą nie wiedzieć, ale jak to Tokugawa1982 ujął, Gamera jest NIEUSUWALNY :).

 

ciekawe co pomyślą o tym bohaterki tych zdjęć :) ,a gdy fotki będą nagie to też wydrukujecie?

 

Nie, takich nie można. Nagie fotki co najwyżej HIV rozsyła na wszyscy@psxextreme.pl, ale nikt ich dalej nie może przekazywać :D .

 

 

' timestamp='1322139712' post='2514088']

Bonus ode mnie, nie dziękujcie :D

 

th_988990360_senioritka6_4fotka_122_886lo.jpg

 

 

Zapomniałaś zrobić dziubek ;) ;) ;).

Koso przebrał się za Dżuja i dmuchną ci 2 recenzje ,a w ostatnim numerze to był także Koso poznałem go po Tej :)

Miałeś żal do niewłaściwej osoby toć to materiał do następnej części AC- Koso Undercover miejsce akcji Wrocław , cameo Kali jako Borgia( ten od orgii )

Gamera jest nieusuwalny byli tacy co próbowali nawet wózkiem widłowym:)

A co do Pani Tost obawiam się że ostatni kącik Grające Damy uruchomi te Szeherezady ala kanapka z masłem orzechowym do nadsyłania zdjęć - oby Grafik tonował kolory :)

Odnośnik do komentarza

Zawartość naprawdę kusi niemiłosiernie, dużo czytania - recenzji, nowości, no i mój wyczekiwany The Darkness II :wub:

 

Co do pomysłu z "Grającą Damą" :rolleyes: Dlaczego od razu "dama" - niezbyt się kojarzy, a już zupełnie nie pasuje do zawartości fotek.

Jestem na tak, ale czy to musi być od razu sesja rozbierana?

Na czym wreszcie one grają, czy oby na pewno na konsoli :ph34r:

Niezbyt komfortowo się czuję, kiedy budzą w odbiorze, nie ciekawość ale podniecenie.

Faktycznie jeszcze trochę i będzie jak w CKM-ie.

Trochę więcej szacunku - ubioru, a mniej golizny :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...