Skocz do zawartości

PSX Extreme #172


Rekomendowane odpowiedzi

... ale jakoś są domeną mężczyzn. Ile znacie kobiet , które interesują sie naszym chobby?

że statystyki mówią, że jest ich 40%? Panowie, to sa kobiety które grają nawet rzadziej niz raz w miesiacu. Znają Simsy i Pac Mana we flashu , może kojarzą Farmvile na fejsie, ale to nie są osoby, które zaliczają sie do poczetu Graczy/ek.

Bo grających kobiet jest tak naprawdę niewiele. Ile znacie dam , które grają często?

Synu nie bluźnij :down: Mało wiesz, widocznie przewijasz się tylko w męskim gronie i mało Twe gały widziały.

Edytowane przez AiszA
Odnośnik do komentarza

... ale jakoś są domeną mężczyzn. Ile znacie kobiet , które interesują sie naszym chobby?

że statystyki mówią, że jest ich 40%? Panowie, to sa kobiety które grają nawet rzadziej niz raz w miesiacu.  Znają Simsy i Pac Mana we flashu , może kojarzą Farmvile na fejsie, ale to nie są osoby, które zaliczają sie do poczetu Graczy/ek.

Bo grających kobiet jest tak naprawdę niewiele. Ile znacie dam , które grają często?

Synu nie bluźnij :down: Mało wiesz, widocznie przewijasz się tylko w męskim gronie i mało Twe gały widziały.

 

taaa, cała armia w postaci 3 kobiet na tym forum pewnie potwierdzi twą tezę.

Odnośnik do komentarza

ja znam dwie co grają okazjonalnie , nie tylko w każualowe gierki ale to nie są graczki corowe. Prosta sprawa: dlaczego bohaterem 95 % gier jest facet ? bo developer sprawdził, że to faceci są w tej branży przygniatającą większośćią

Odnośnik do komentarza
Prosta sprawa: dlaczego bohaterem 95 % gier jest facet ? bo developer sprawdził, że to faceci są w tej branży przygniatającą większośćią

Nie? Z takim bohaterem jest się po prostu łatwiej utożsamić i w pewnych tytułach wypada on po prostu bardziej prawdopodobnie. Co ważne, utożsamić jest się łatwiej zarówno kobietom jak i mężczyznom. Płeć głównego bohatera nie ma żadnego związku z targetem danego tytułu - chyba, że mówimy o dziełach pokroju Beach Volleyball itp.

 

Idąc cytowanym tokiem myślenia - w takim razie Tomb Raidery, Silent Hill 3, BloodRayne i masa innych gier to gry tylko dla kobiet, jak rozumiem?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Prześliczna niewiasto :wub: Twój gamercard nie sugeruję bys grała sporo...Popatrz jakiego mam ja....gejmkarda oczywiscie :D

 

widział mało kobiet grających ...bo jest was mało. Ty zapewne jeździsz na jakies zloty cosplayowe itd , rozmawiasz tam z innymi laskami i z tąd twa opinia. Ale tak w "real life" to mało jest lasek szarpiących w gry.

 

Za to wszystkie niemal grają...facetom na nerwach. W tym osiągnęłyście mistrzostwo :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Nie znam żadnej kobiety, która wiedziałaby cokolwiek o grach oprócz Simsów i jakichś tam popierdułek

Ja znam taką co sama wyplatynowała Demon's Souls i od jakichś 100h męczy Dark Souls :P

 

Zresztą co to za różnica w co ktoś gra, w Faraona to i ja grałem nie raz i nie dwa i piersi mi od tego nie wyrosły.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

* Tokugawa1982: Screeny są brane z neta/od wydawcy itp. Lipa. Chciałbym widzieć grę właściwą, a nie jakieś screeny z replayów czy z zabawy z ustawieniem kamery. Gdzie np. HUD? Napalę się na grę po recce, a potem żeby ją zobaczyć, muszę wchodzić na YT. Kiedyś jeszcze na screenach było widać Wasze ksywy.

* Plus dla Zaxa za reckę Skyrima. Nie lubię takich gier, wieki temu grałem tylko w Morrowinda, a tak mnie zachęcił do gry... skubany:)

Kali również łapie plusa za reckę... Need for Speeda, mimo iż z recenzji nie wynika że to świetny tytuł, świetnie się czytało, lekko i przyjemnie:)

* Tak z innej beczki nieco... W reklamie sklepu PE, jest gra na PSMove, "Trupazy" czy jakoś tak, za 199 zł. A nie miało być tak, że gry na Move, będą w cenie do max 129 zł?

* Chętnie bym poczytał coś o TV3D, piszę o tym po raz wtóry, ale ostatnio byłem u kumpla i moja niewiedza się poszerzyła. Są aż 3 rodzaje 3D: taki biedny - niebiesko czerwony, z okularami z akumulatorkami i bez akumaltorków. Pewnie najlepsze to te z akumulatorkami, ale liczę na tekst Kila! :)

* To się tyczy portalu ale także i pisma. W newsie "hyde park", pojawia się Diabeu i Psyko. Kto to kurfa jest? Ja jestem za kasacją (nie mylić z kastracją) osób ze stopki redakcyjnej, a tu jeszcze ktoś nowy. Nowy od czego? Tak jak Gamera, niby się pojawia w magazynie, ale tylko oceniając jakąś grę. Nawet nie napisał "3 grosze". To równie dobrze można wpisać tam "Mr. Ściera". I co? smsem wysłał swoją ocenę do Battlefielda? :). Cały ten podpunkt "praktykanci i "orbitanci" skasować. Skoro raz na ruski rok, dana osoba coś skrobnie, to wystarczy podpisać "tekst czytelnika ...". A nie umieszczać w stopce. Nie wiem czemu mnie to tak denerwuje, ale pokasujcie te osoby, które nic nie robią! Wrrrrr... :). Tak samo nie interesują mnie trzy groszówki kolesi z ps3site.pl, Lepiej utworzyć maila 3grosze@psxextreme.pl i czytelnicy by słali swoje opinię. To na to samo wychodzi. Tu i tu są nieznane osoby. Kupuję pismo, to chcę czytać teksty redaktorów, a nie internautów :).

* Naprawdę strata miejsca dla cosplaya. Dać to na pół strony i do "hyde parku" z reklamą na pół strony. Żeby wywalić np. kącik filmowy na rzecz tegoż? :)

* Artykuły Butchera i Mazura nie muszą być cyklicznie co miesiąc. Trafi się pomysł to trafi się artykuł, czasem mam wrażenie że tematy się wyczerpują. Albo raz wrzucić tekst jednego, a raz drugiego?

* Marzena z grających dam, ładna laska:) W CKMie jest podobny dział, gdzie czytelniczki wysyłają swoje foto, tylko bardziej skąpe, np. widać tyłek czy cycki. Ciekawe czy Marzena wysłała i tam, swoje bardzie hot foty, może z tą koleżanką? :) Tutaj takie oburzenie, jakby PSX Extreme był kierowany do księży.

* Trochę po marudziłem, ale jest sobota a ja siedzę na jakimś konsolowym forum:)

Edit: No raczej nie lubię tak spędzać weekendu, tym bardziej że od poniedziałku znowu do roboty, to na weekend człowiek chciałby się trochę rozerwać :)

Edit 2: [inSaNe]: Granie najlepiej smakuje, kiedy masz na głowie pełno zajęć. A Ty zamiast się tym zająć, grasz w najlepsze mając wszystko gdzieś :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Zastanowił mnie ostatni punkt - tzn., że co? W sobotę rozumiem nie mozna siedzieć w sieci i czytać o grach? Domyślam się, że wypada gdzieś odsiadywać i chlać np. piwsko? :D Sorry, musiałem.

 

 

EDIT: Ja mam czas przede wszystkim tylko w weekend, także robię to co lubię ;] Będąc z ludźmi codziennie w robocie i wysłu(pipi)ąc problemów prawnych klientów, człowiek chce trochę spokoju i nie ma to jak odpocząć w chałupie :) Po prostu zawsze mnie rozwala, jak np. piszą ludzie, że np. w wakacje się nie gra, bo tamto i siamto. A kiedy grać (jak jest się jeszcze w temacie), jak w ciągu roku nie ma na to czasu?

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
* To się tyczy portalu ale także i pisma. W newsie "hyde park", pojawia się Diabeu i Psyko. Kto to kurfa jest?
Osoby piszące i tworzące portal?

 

 

pytasz czy odpowiadasz :) < wiem, wiem, ukryta ironia jak u Allena)

 

 

przykładowo ja: kojarzę Psyko, Diabeua też , dla mnie ok ale tak na przyszłosc -wypadałoby przedstawic nowego kolesia zanim cos napisze do pisma. Nie wiem , cokolwiek o nim "jestem Maciek, mam 20 lat, kocham Sony" :)

 

 

________________________

 

 

Hiv ale sie dałeś strolowac kolesiowi z listów- niejakiemu Rozkminatorowi.

 

Na gołe oko widac, ze facet pisze "by sie znaleźć w pismie" - bo czy zdanie "kupuję miesiecznie 5 oryginałów, ogrywam jeden ale często muszę sie uciec do piractwa" nie znamionuję listu "układanego "- a w tym przypadku akurat sie logika gdzieś zagubiła?

Odnośnik do komentarza

Nie znam żadnej kobiety, która wiedziałaby cokolwiek o grach oprócz Simsów i jakichś tam popierdułek. No, dziewczyna TheAceOfSpades pewnie na kilka tytułów, ale to nie dziwne, gdy obserwuje jak ten godzinami tłucze na konsoli.

 

Chociaż akurat moja dziewczyna jest na bieżąco z grami i graczem jest na równi ze mną, a nie tylko z doskoku - to powiedziałbym, że jest raczej wyjątkiem potwierdzającym regułę i ogólnie się zgadzam, mimo wszystko malo jest takich dziewczyn. Oczywiście na jakichś spotkaniach dla graczy czy coś się spotka, ale po prostu w życiu codziennym jak gadam z facetem w moim wieku to jest duża szansa że gra, w przypadku dziewczyn jest to rzadkie:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...