Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

reszta świata może mi/nam tylko pozazdrościć, bądź inaczej.. cmoknąć w pompkę

 

przez składkowiczów gra może sie niezadowalająco sprzedać, a wtedy ND cmoknie nas w pompkę i nie zrobi sequela ...

 

 

wiem że może przesadzam bo pewnie sie dobrze sprzeda, ale wkurwia mnie że ocieramy sie o GOTG a ci sie zastanawiają nad składkami :/ 

 

dziady z radomia!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

reszta świata może mi/nam tylko pozazdrościć, bądź inaczej.. cmoknąć w pompkę

 

przez składkowiczów gra może sie niezadowalająco sprzedać, a wtedy ND cmoknie nas w pompkę i nie zrobi sequela ...

 

 

wiem że może przesadzam bo pewnie sie dobrze sprzeda, ale wkurwia mnie że ocieramy sie o GOTG a ci sie zastanawiają nad składkami :confused:

 

dziady z radomia!

 

 

sam niedawno o tym wspominałem tutaj, ze produkcje tego pokroju powinniśmy wpierać w każdy możliwy sposób  :)

niestety, jak sam wiesz.. nie każdego stać na ten luksus :(

Odnośnik do komentarza
niestety, jak sam wiesz.. nie każdego stać na ten luksus  :(

 

właśnie o to chodzi że nie jestem przekonany, masa jest cwaniaczków co poprostu korzystają z okazji, nawet przy tak dobrych grach, a nie umarli by z głodu gdyby kupili gre normalnie, w najgorszym razie pare piw mniej w tym miesiącu wypiją

 

jak ktoś naprawde jest biedny to sie nie zabawia w gierki tylko odkłada na chleb

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zawsze można troszkę poczekać jak cena spadnie,no ale w sumie cieżko się oprzeć kupna TLOU na premierę :P

Dokładnie. Ja, z racji zbliżającego się remontu muszę poczekać z kupnem tLoU choć cholernie bardzo chciałbym mieć tę grę na chacie już teraz. Ta gra zasługuje na to by pudełko upiększało kącik z grami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może ten Empik był obok Media Markta? :)

 

300f0b5bc3b10cba.jpg

 

Nie ma co panikować. Zawsze warto pochodzić po sklepach i wyczaić gdzie TLOU jest najtaniej. No chyba że ktoś mieszka na odludziu to wtedy musi kupić wysyłkowo. Ja TLOU zamówiłem w Ultimie po starej cenie więc nie będę chodził po sklepach.

 

Obejrzałem demko na YT i jestem zdziwiony że wybrali taki ciemny fragment. To nie wygląda na grę generacji. Na szczęście video recki pokazują że gra ma moc i piękne miejscówki.

 

+ Dodał MODERATOR
Do tego jest odpowiedni temat: http://www.psxextreme.info/topic/83388-gry-na-premierę-gdzie-dostać/page-108?hl=gry+premierę#entry2835292
Odnośnik do komentarza

Rozumiem że to żarcik? Toż to Muve, imo najlepszy sklep z gierkami obecnie. Darmowa wysyłka do diaska! Możesz śmiało zamawiać.

 

Co do gierki, żeby nie wkurzać moderatora, to właśnie najgorszy jest ostatni etap, gdy już ukażą się recki i hype train zaczyna eksplodować :) Właśnie czytam reckę w nowym PE.

Odnośnik do komentarza

Cena mnie przeraża i ciężko mi wydać, jest inna możliwość to czemu nie? niech Sony zablokuje to w pizdu to nie będzie. 

czemu nie? temu nie że w ten sposob obniżasz sprzedaż tak głośnej i ważnej gry, a to powoduje że wydawcy nie chcą ryzykować i tworzyć nowych wielkich projektów, i tylko będą cie karmić CODem na 8 letnim silniku ktory produkują po minimalnych kosztach

 

trzeba wspierać tak ważne produkcje 

 

nie popieram składek wcale, ale od biedy jestem w stanie zrozumieć gdy ludzie sie składają na crapa-przeciętniaka który nie jest warty swojej ceny i po normalnej cenie nigdy by na niego nie spojżeli, jednak skuszą sie na składke

jednak jeśli wychodzi taka gra gdzie każdy tylko czeka by zagrać, gra która może sie okazać najlepszą grą generacji, i warta jest swojej ceny....

to wtedy składki uważam za zwykłe dziadostwo, cebulactwo i syf 

 

 

ja w Empiku  w dniu premiery kupilem za 179zl.

 

to chyba wersje na PC ;p 

w empiku nawet starocie kosztuja 239 :confused:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z jednej recenzji:

 

2013-06-0613_26_29-thrfyiu.png

 

 

Superlatives

I've been trying in this review to hold off with superlatives. I've been trying, basically, to emulate the dry style of writing that makes The Last of Us so good.

What I want to say is this is the best written game I've ever played, the game with the best central performances I've ever seen. I want to say that, even if you've been playing videogames for your whole life, for 20, 30 or even 40 years, The Last of Us has the most astounding action sequences you'll have ever come across. I want to use the word "ever" a lot.

But in homage to The Last of Us, I'll avoid devolving into clichés. The highest praise I can give, really, is to insist this is something you play. It's not even a case of "a game like The Last of Us only comes round once a generation." Nothing like this has been made, ever. There are dashes of inspiration from Cormac McCarthy, P.D. James and American primetime, but The Last of Us is a real first. As I said in my opening, it's a character drama. It has the sophistication and density of a good novel.

The Naughty Dog staff have proven themselves the most talented developers working in games today. They've taken on this enormous, dense project - an amount of coding, work and systems implementation I can only speculate towards - and created a finished game which feels like the auteured vision of one person. I've never played a game so tight and cohesive, a game which stays so true to its initial ideas. The Last of Us never wastes a breath. To allow myself one big claim, just for the finale, this might be the best game I've ever played.

 

 

 

http://www.ibtimes.co.uk/articles/475059/20130605/last-review-ps3-release-naughty-dog-joel.htm

 

Ah, gdyby tak sklep u mnie dostał tą grę 5 dni wcześniej jak to było z Killzone 3 i Uncharted 3 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

 

Cena mnie przeraża i ciężko mi wydać, jest inna możliwość to czemu nie? niech Sony zablokuje to w pizdu to nie będzie. 

czemu nie? temu nie że w ten sposob obniżasz sprzedaż tak głośnej i ważnej gry, a to powoduje że wydawcy nie chcą ryzykować i tworzyć nowych wielkich projektów, i tylko będą cie karmić CODem na 8 letnim silniku ktory produkują po minimalnych kosztach

 

trzeba wspierać tak ważne produkcje 

 

nie popieram składek wcale, ale od biedy jestem w stanie zrozumieć gdy ludzie sie składają na crapa-przeciętniaka który nie jest warty swojej ceny i po normalnej cenie nigdy by na niego nie spojżeli, jednak skuszą sie na składke

jednak jeśli wychodzi taka gra gdzie każdy tylko czeka by zagrać, gra która może sie okazać najlepszą grą generacji, i warta jest swojej ceny....

to wtedy składki uważam za zwykłe dziadostwo, cebulactwo i syf

 

Yano podpisuje sie pod wszystkim, co napisales! Heavy Rain tez dostal mocno po tylku, bo sprzedal sie fatalnie, a gre ukonczylo mase osob. Ja swoj egzemplarz mam do dzisiaj! Na takie produkcje trzeba wylozyc kase dla ogolnego dobra naszej branzy! Chyba, ze faktycznie ktos chce grac dalej w COD-a na tym samym silniku od dekady...

 

PS. Wie ktos moze, kiedy i czy w ogole bedzie ogolnodostepne demo? Odcialem sie od wszelkich informacji, aby uniknac spojlerow, a ten temat tez wybiorczo czytam, by sie na cos nie nadziac.

Odnośnik do komentarza

 

 

Cena mnie przeraża i ciężko mi wydać, jest inna możliwość to czemu nie? niech Sony zablokuje to w pizdu to nie będzie. 

czemu nie? temu nie że w ten sposob obniżasz sprzedaż tak głośnej i ważnej gry, a to powoduje że wydawcy nie chcą ryzykować i tworzyć nowych wielkich projektów, i tylko będą cie karmić CODem na 8 letnim silniku ktory produkują po minimalnych kosztach

 

trzeba wspierać tak ważne produkcje 

 

nie popieram składek wcale, ale od biedy jestem w stanie zrozumieć gdy ludzie sie składają na crapa-przeciętniaka który nie jest warty swojej ceny i po normalnej cenie nigdy by na niego nie spojżeli, jednak skuszą sie na składke

jednak jeśli wychodzi taka gra gdzie każdy tylko czeka by zagrać, gra która może sie okazać najlepszą grą generacji, i warta jest swojej ceny....

to wtedy składki uważam za zwykłe dziadostwo, cebulactwo i syf

 

Yano podpisuje sie pod wszystkim, co napisales! Heavy Rain tez dostal mocno po tylku, bo sprzedal sie fatalnie, a gre ukonczylo mase osob. Ja swoj egzemplarz mam do dzisiaj! Na takie produkcje trzeba wylozyc kase dla ogolnego dobra naszej branzy! Chyba, ze faktycznie ktos chce grac dalej w COD-a na tym samym silniku od dekady...

 

PS. Wie ktos moze, kiedy i czy w ogole bedzie ogolnodostepne demo? Odcialem sie od wszelkich informacji, aby uniknac spojlerow, a ten temat tez wybiorczo czytam, by sie na cos nie nadziac.

 

Sorry panowie, ale po raz pierwszy w histr\orii zareaguję ostrzej - PIER#*LENIE!! Branża rozwija się świetnie bez CoDów, w które NIGDY nie grałem, a i tak mam zatrzęsienie tytułów do przejścia. Cały czas coś nowego wychodzi więc zawsze znajdzie się coś do szarpnięcia i czy składkowicze zniweczą plany finansowe wydawcy czy nie kontynuacja TLoU powstanie.

Kiedy gra stanieje doceni się jej kunszt i już, a że inni szukają "innych" rozwiązań na dorwanie gry na premierę...nie mam o to do nich pretensji. Grać tanio to nie grzech.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurde ten cały szał dotyczący tej gry udzielił się i mi. Staram się zawsze zachować zimną głowę, ale teraz na serio nie daje rady. Oferta Ultimy wydaje mi się spoko z tym DLC http://www.ultima.pl/the_last_of_us_pl_dlc/i11108/ tyle że różnica w cenie co do najbogatszego zestawu jest tak nikła http://www.ultima.pl/the_last_of_us_pl_joel_edition/i13875/ że chyba sobie zaszaleje i preorderka strzelę. Chyba, że ktoś widział coś lepszego?

 

+ Dodał MODERATOR
Nastepny post tego typu zostanie nagrodzony, macie odpowiedni temat do tego.
Odnośnik do komentarza

Nie czytam za wiele o TLoU, ale nikt chyba nie pisał o multi. Te 10/10 to singla dają, nie żeby mnie to martwiło, bo i tak się na singla nastawiam :]

 

@Moderacja

Zbastujcie proszę, przecież nic się nie stanie jak kolega uzyska odpowiedź tutaj, temat ładnie żre, wpada kilka postów na godzinę, dużo osób go ogląda, tutaj najszybciej ktoś się dowie gdzie wyrwać swoją kopię w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...