Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Sutek, mialem to samo. Zaliczylem normal, wpadl trofik tylko za normal. Dzis skonczylem survival i wpadly wszystkie trofki od easy. Zebralem wszystkie komiksy i trofek tez wpadl, wiec chyba powinno juz byc z nimi ok.

 

Po drugim przejsciu gry chyba jeszcze bardziej doceniam ten tytul. Wiecej smaczkow mozna bylo wyjac z rozgrywki, jakos w ogole przyjemniej mi sie gralo wiedzac, ze musze sie starac i myslec, a nie walic przed siebie jak szalony, co mialo miejsce na normalu. Co ciekawe, to drugie przejscie i drugi raz wywalczylem tam 20h. Teraz troche multi pociosam, ale chyba jeszcze trzecie przejscie zrobie, bo ciekawi mnie czy na surv+ bedzie jeszcze mniej surowcow :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No podobno poprzedni patch mieszał z trofikami. Ja grałem na 1.01, dzisiaj odpaliłem grę i wywaliło aktualkę 1.02, która chyba poprawia problem z trofikami. Mam nadzieję, że będzie git.

Kto wie, może pokuszę się o survival i s+. :P

Odnośnik do komentarza

3 razy w tej generacji miałem ciary na plecach - 

 

Meksyk w RDR, Shambhala w Uncharted 2 i teraz creditsy w The Last Of Us. Jak wjechał soundtrack Santalaolalli, to poczułem się jakbym znowu miał 13 lat. Niesamowita gra. Moim zdaniem nie powinni robić sequela. Niech zrobią U4/nowe IP na PS4, ale The Last Of Us niech zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza

ee tam przecież tytuł zobowiązuje do całkowicie odrębnych historyjek które wcale nie muszą się ze sobą łączyć.Co do ciar to do dwóch pierwszych się zgodze i tylko dodam Mass Effect końcówke w Halo Reach start wahadłowca <3 i SMG2 orgazm przy całości :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

 Moim zdaniem nie powinni robić sequela. Niech zrobią U4/nowe IP na PS4, ale The Last Of Us niech zostanie tak jak jest.

 

Sequel moze byc przeciez historia opowiadajaca losy innych osob majacych podobne przegody w tym samym swiecie ukazane z nieco innej perspektywy, a nie dalsze poczynania Joela i Ellie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

saptis  - używaj spoilerów do ciężkiej chol....

niektórzy jeszcze graja(zima) 

 

p.s

pepe - nawet sam Hard nie jest trudny, jak sie gra spokojnie i ma wszystko pod kontrola. sa zgony to oczywiste, ale od czego sa chec-pointy, dzięki którym można rozegrać walkę jeszcze raz i tym samym zaoszczędzić supply'e - Delicje   :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

3 razy w tej generacji miałem ciary na plecach - 

 

Meksyk w RDR, Shambhala w Uncharted 2 i teraz creditsy w The Last Of Us. Jak wjechał soundtrack Santalaolalli, to poczułem się jakbym znowu miał 13 lat. Niesamowita gra. Moim zdaniem nie powinni robić sequela. Niech zrobią U4/nowe IP na PS4, ale The Last Of Us niech zostanie tak jak jest.

to bardzo dobra wiadomość - miałem ciary w tych samych momentach (meksyk! jeden najlepszych momentów w grach ever, silniejszy od nie jednego twistu) a do Shambhali jeszcze nie dotarłem (przechodzenie U2 przerwała premiera TLOU) więc szykuje się na wizualno klimatyczny wpirdul.

 

wracając do tematu - w spoilerze luźne myśli, lepiej sam w spoiler bo mogą paść sugestie co do końcówki

 

też wolałbym, żeby nie było kontynuacji the last of us - niektóre dzieła, zwłaszcza tak kompletne, powinno się zostawić. ale niestety światem rządzi hajs a gra jest bestsellerem i wyrobiła sobie taka markę, że ND na pewno będzie mogło i chciało coś z tego wycisnąć. jak już kiedyś pisałem - pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie to bezpośrednia kontynuacja tylko gra osadzona w tym samym uniwersum a o Joelu i Ellie nie usłyszymy, albo co najwyżej dotrą do nas jakieś dwuznaczne wskazówki, urywki rozmów mogące ale nie muszące mieć coś z nimi wspólnego

 

Odnośnik do komentarza

Gram od 3 dni, delektując się każdą chwilą licznik pokazuje ponad 4h i 21%. Nie ma co pisać, GOTD. Ciężko mnie zaskoczyć, ale to co zaserwowali panowie z ND jest nie do przebicia. Gram tylko w nocy, na słuchawach, właśnie przeszedłem

zawalony budynek/pierwsze spotkanie z klikerami (myślałem, że się obsr.am gdy mnie ganiały po budynku)

i nie wiem co by się musiało zdarzyć, abym obniżył tej grze ocenę. Totalny masakrator i już nie mogę się doczekać jutrzejszego wieczoru! Warto było nie oglądać nic z tego tytułu. :)

Odnośnik do komentarza

Gram od 3 dni, delektując się każdą chwilą licznik pokazuje ponad 4h i 21%. Nie ma co pisać, GOTD. Ciężko mnie zaskoczyć, ale to co zaserwowali panowie z ND jest nie do przebicia. Gram tylko w nocy, na słuchawach, właśnie przeszedłem

zawalony budynek/pierwsze spotkanie z klikerami (myślałem, że się obsr.am gdy mnie ganiały po budynku)

i nie wiem co by się musiało zdarzyć, abym obniżył tej grze ocenę. Totalny masakrator i już nie mogę się doczekać jutrzejszego wieczoru! Warto było nie oglądać nic z tego tytułu. :)

Zazdroszczę, bo jeszcze wiele dobrego przed tobą. Tak na prawdę to dopiero początek, a z każdą godziną gra coraz bardziej niszczy i sponiewiera.

Odnośnik do komentarza

Gram od 3 dni, delektując się każdą chwilą licznik pokazuje ponad 4h i 21%. Nie ma co pisać, GOTD. Ciężko mnie zaskoczyć, ale to co zaserwowali panowie z ND jest nie do przebicia. Gram tylko w nocy, na słuchawach, właśnie przeszedłem

zawalony budynek/pierwsze spotkanie z klikerami (myślałem, że się obsr.am gdy mnie ganiały po budynku)

i nie wiem co by się musiało zdarzyć, abym obniżył tej grze ocenę. Totalny masakrator i już nie mogę się doczekać jutrzejszego wieczoru! Warto było nie oglądać nic z tego tytułu. :)

Jeśli już w tym momencie to dla Ciebie GOTD to dalsza część gry rozerwie Ci du.psko. Ktoś tu fajnie napisał, że ten tytuł jest jak tocząca się kula śniegu. U mnie po skończeniu TLoU nie było chyba dnia żebym o niej nie myślał, dodatkowo w nic mi się teraz nie chce grać:/

Odnośnik do komentarza

A gdzie jestes?

to bylo tuz przed spotkaniem

Henryego i Sama

, trojkat nie pojawial sie na drabince do opuszczenia. Zloadowalem pare razy, wchodzilem do gry z poziomu menu glownego i jakos dalo rade. ale w(pipi)alo mi sporo zapasow, bo zaczalem sie denerwowac i walic w sciany i sie okazalo ze glupia gra zapisalo to i jak wrocilem to mialem tak przesiane zapasy ze troszke mi zajelo ich odnowienie, na szczescie w grubszych konfrontacjach murzaje pomagali.

 

Jestem aktualnie po

sciekach

i do tej pory byl to najlepszy etap w grze. 

Odnośnik do komentarza

chłopaki - ile optymalnie jeszcze mi godzin zostało do skończenia wątku fabularnego, po zimie, gdzie aktualnie sie znajduje   ?

 

chciałbym  wkrótce zabrać sie za online, następnie potem ponownie powrócić do Survival'a:)

jakże ciężka mnie "droga" czeka   :D

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...