Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Co do koncowki:

Nie wiem chyba nikt o tym nie wspominal, ale przeciez Joel dokonal juz podobnego wyboru tylko na mniejsza skale, na samym poczatku gry, kiedy nie chcial sie zatrzymac jak ta rodzina szla ulica. Taki maly szczegolik ;). Karma wrocila? Chyba przez te 20 lat o tym tez myslal :). Dodam jeszcze, ze pewnie znaczna wiekszosc z nas postapilaby tak samo, w tym ja. Sorry za brak znakow.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No zacząłem tego Survivala. 

Jestem obecnie w

 

 

budynku gdzie pierwszy raz spotykamy potworki z klikaczem w stadzie

 

No i faktycznie jest sporo mniej itemów do zebrania, ammo też mało. Na razie trzymam i nie używam. Jestem stealth

 

 

W porcie zrobiłem stealth, w ruinach z żołnierzami również stealth chociaż tutaj trochę pokombinowałem, bo zastanowiłem się co by zrobić jakby pierwszego przepuścić, a potem przeskoczyć przez dwa okna? No i tak zrobiłem, przeszedłem przez dziurę i reszta biegiem. Udało się. :D

 

 

Jest zdecydowanie trudniej, ale i fajniej.

I czy mi się wydaje czy jest mniej o jedną umiejętność Joela do ulepszenia na Survivalu? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pomieszczenie z dema również zrobiłem na rambo, tylko ja miałem 2 biegaczy+klikacza na du.pie, ale wskoczyłem na półkę i potem rewoler w akcji. :D

Ogólnie jest ciężko na przetrwaniu, ale do zniesienia.

Obecnie jestem 

 

 

w barze po ucieczce z Billem

 

 

Mam trochę amunicji, zarówno do pistoletów jak i do karabinu. Trzeba kombinować i to jest fajne, trzeba oszczędzać zapasy itp.

Aczkolwiek wkurza mnie to, że za drzwiami, które otwieramy ostrzem prawie w OGÓLE nie ma surowców, za to od nawalenia leków i części. :confused:

No i AI w tej grze jest takie debilne, że kur.wy szły dzisiaj jak nigdy przy tej grze.

Próbuję się zakraść, a Tess co? (pipi), podbiega i napjerdala po ryju zombiaka, mimo, że nie było ŻADNEGO alarmu z ich strony. Co za debilizm, w dodatku ciągle ma właczoną latarkę co jest takie głupie i nielogiczne, że facepalm pojawia się u mnie zawsze w tym fragmencie.

W dodatku miałem teraz sytaucję, że czaje się za żołnierzem, a przed nim jakby nigdy nic kuca Ellie, a żołnierz nic, rozumiem, że to by psuło grę jakby ciągle ich widzieli, no ale bez przesady, jak żołnierz świeci jej latarką po ryju i żadnej reakcji to coś tu jest nie halo.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

też miałem ze 2 razy sytuacje gdy ja czaję się jak chrabąszcz a ellie przebiega/kuca prosto przed nosem wroga, całkowicie na widoku, ja klnę pod nosem, ale on nic nie widzi.....

to wygląda głupio i nierealnie, ale skoro nie udało im sie zrobić AI które nie rzuca sie wrogowi pod nogi, to chociaż dobrze że to AI jest niewidzialne dla wroga, to łatwiej przeboleć niż ciągłe zgony i wpadki spowodowane bieganiem ellie po okolicy niczym kot z pęcherzem

 

ogolnie mimo tych zgrzytów gre oceniam na 10-/10

mały minusik jest, ake gra i tak prześciga prawie wszystko co było w tej generacji

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Multi akurat jest miłą odmianą od chamskiej nawalanki z Uncharteda. Strategiczne podejście w walkach zostało świetnie przeniesione do trybu wieloosobowego. Jesdyny minus to mała różnorodność - typowy deathmatch i eliminacja to jednak niewiele, ale miejmy nadzieję, że z czasem, tak samo jak to było w U3, dodadzą coś nowego.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

 

Tekst do Billa

"Ha ha fu.ck you too" jest dla mnie najlepszy. Zawsze mam banana na ryju gdy go słyszę. :D

Jest powiedziany tak zaje.biście, tak świetnie zaakcentowany. 

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem dzisiaj i gra rewelka. Bardziej podobała mi się niż Unchartedy. Z pewnością jedna z lepszych gier tej generacji. I wszystko byłoby pięknie gdy chciała normalnie działać na moim starym facie (wersja 40GB). Grę musiałem przechodzić na slimie mojego kumpla. Miał ktoś może podobny problem? Gra w cutscenkach zalicza mega ściny co jakieś 10-15 sekund, a podczas samego gameplayu gra zalicza dziwne lagi. Sporej części dźwięków w ogóle nie ma (np. dialogów podczas gameplayu).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

u mnie też czasem cyrki się dzieją. czasem jak chrupnie to ekran mi na biało mignie, czasem tekstury znikną. poza tym zauważyłem, że coś nie tak jest z bijatykami na schodach, nie wchodzą ciosy pięścią, pałką, maczetą. wszystkim. nie wiem jak to mogli skiepścić

 

 

wczoraj w końcu odpaliłem multi. ratio mam coś koło 0,4, ale gra się przeza(pipi)iście :D ciekawe czy dam rade te dwa trofea wbić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...