Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Przed paroma minutami ukończyłem dodatek. Jestem mega pozytywnie zaskoczony. Grało się wybornie, usiadałem raz do konsoli i nie mogłem odejść aż po same napisy końcowe. Przejście zajęło mi trzy godziny, nie śpieszyłem się i starłem wszystko odszukać, ale nie udała mi się ta sztuka. Dla mnie jest to świetne uzupełnienie najlepszej gry mojego życia. Na początku myślałem, że fajnie by było w dodatku mieć same nieznane postacie, ale teraz wiem, że zrobiono bardzo dobrze. Super jest się dowiedzieć czegoś nowego o Ellie. Dodatek ma świetną narrację, dużą ilość emocji i czystego piękna. Są tam takie sceny, że aż mnie drgawki łapały. Ogólnie mam ogromną ochotę znowu ukończyć TLOU, a po tym znowu ten dodatek i znowu TLOU i tak w kółko hehe. ND dla mnie jest mistrzem w opowiadaniu historii, obecnie nikt się z nimi nie równa, nawet Hideo Kojima, choć mam nadzieje, że ten miło zaskoczy nas w najbliższym czasie. A i David Cage niech weźmie u nich korepetycje w tym jak się powinno wywoływać emocje i jak je łączyć z świetnym gameplayem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Recenzja: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=9533 - "ok. trzy godziny zabawy". 

poj.ebani jesli chodzi o spoilery - zarowno jesli chodzi o dodatek jak i oryginal.

 

ja jakos cisnienia na dodatek wielkiego nie mam, za to cisnienie na ukonczenie oryginalu raz jeszcze uroslo niebotycznie - genialna gra, perla tej generacji

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ukończyłem ten dodatek i jestem bardzo rozczarowany. Po pierwsze długość- zajęło mi to 2 i pół godziny, kpina. Po drugie niewiele ciekawych momentów, grając ziewałem z nudów. I po trzecie zakończenie. Fajny klimat i super grafa to trochę za mało jak za 59zł, ja wtopiłem jeszcze więcej bo kupiłem season pass :/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoje zdanie ;) I ma oczywiście do niego prawo. Mi się tak dodatek spodobał, że z miejsca zacząłem główny tryb fabularny. I choć nie wiedziałem, że TLOU może jeszcze bardziej się podobać, po ograniu dodatku patrząc poprzez pryzmat nowych faktów na Ellie, TLOU podoba mi się jeszcze bardziej. I znowu mam te uczucie nostalgii, oraz poczucie, że inne gry są jakieś takie marne i słabe.

Odnośnik do komentarza

ja jak narazie przeszedłem ok 1/3 dlc i postanowiłem sobie zrobić przerwe i porcjować sobie przyjemność

 

ogolnie jest fajnie, tak samo jak podtawka była fajna

 

czy jest mało akcji? no na początku jest mało i co z tego? przecież ta gra to nie jakiś COD gdzie co pół minuty trzeba mieć tysiąc wybuchów i skryptowanych ataków psa na helikopter, tak samo jak w podstawce są momenty spokojne i klimatyczne i ja tego nie traktuje jako wady

 

ale jednej rzeczy się czeptne:

spoiler dla tych co jeszcze nie zaczeli grać, jeśli zagrałeś chociaż 10 min w DLC to poniższy tekst nie będzie spoilerem

 

 

troche mnie wkurzyło to że część akcji odbywa się w "międzyczasie" podstawki, ponieważ mam nieodparte wrażenie że ten kawałek gdy szukamy lekarstwa jest poprostu wycięty ze zwykłej gry i dorzucony do DLC żeby je troche wydłużyć

a bardzo nie lubie DLC które jest jawnie wycięte z podstawowej gry tylko po to żeby wyciągnąć dodatkową kase za coś co powinniśmy zobaczyć kupując porpostu gre

 

 

Odnośnik do komentarza

@Dobos - nie dziwię się, że Ci DLC nie przypasowało. Tak kiedyś pisałeś o TLoU:

 

35% gry za mną, uczucia mieszane. Na bank gra przehajpowana, nie było ani jednego momentu żebym zbierał szczękę z podłogi. Grafika super ale drobne błędy i zbyt wysoki poziom trudności psują przyjemność z gry. Na szczęście nadrabia fabuła, wciąga że przez 4 godziny nie mogłem się oderwać.

Później pisałeś też, że brakowało Ci zaskoczenia i widowiskowości :P

 

Więc czego tym razem oczekiwałeś? :D

Odnośnik do komentarza

Ja niestety zagram dopiero w niedziele wieczorem. Na razie nie mam jak zagrac zeby siasc wieczorkiem i zarezerwowac sobie najmniej 3 godziny, wiec trzeba poczekac. Do tego czasu chce przeczytac caly komiks American Dream.

 

A powiem wam, ze dopiero przy 2 przejsciu TLoU zwrocilem uwage na to jak wkrotce po poznaniu Ellie w muzeum opowiada nam o tym jak wyszla do centrum handlowego z Riley. Rozlozyl mnie ten smaczek. :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

W Left Behind można ustawić polskie napisy/angielski dubbing? Bo na PS Store pisze:

 

• Dubbing dostępny jest w następujących językach: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, polski, portugalski i rosyjski.

 

• Napisy dostępne są w następujących językach: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski, niderlandzki, duński, fiński, norweski, szwedzki, czeski, grecki i turecki.

 

Brak polskich :confused:

Edytowane przez amsterdream
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...