Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

trailer wyglada super graficznie, i ma tez ciekawy klimat ale..

Ciekawe czy będzie to "oskryptowany survival" w stylu Uncharted czy będzie więcej swobody.

no wlasnie , boje sie ze to bedzie takie uncharted z zombiakami czyli małe zmakniete lokacje - strzelanie - wsponianie po scianach - filmik - strzelanie - wspinanie - filmik , i tak przez cala gre

a szczerze mowiac mimo ze uncharted jest mega widowiskowe to mnie po jakims czasie znudzilo 10 raz "o nie zamkniete drzwi, powspinam sie na około i otworze je dla ciebie z drugiej strony" , samo strzelanie też aż tak dupy nie urywa (gorsze niz w RDR)

w dodatku taki styl gry mimo ze mnie nie zachwyca jego powtarzalnosc to w miare pasuje do takiej gry akcji w stylu indiany jonesa, levele w roznych lokacjach rozrzuconych po swiecie, dużo akcji, dużo widowiskowosci, to spoko w typowiej grze akcji , ale w jakims survivalu taka rozgrywka moze być za bardzo oklepana i powtarzalna

 

ale jesli to robi jakiś inny team to jest szansa że gra nie bedzie kalką uncharted , pewne podobienstwa spoko, ale zrzynka całego mechanizmu rozgrywki to moze wyjść średnio (mimo cudownej grafiki)

 

Podobnie myślę to znaczy zgadzam się.

 

Jeżeli to ma być survival to wolałbym więcej swobody, kombinowania na własną rękę. Niż skryptów, liniowości z Uncharted dlatego mam nadzieję, że nie będzie to U w innej otoczce. No i niech poprawią strzelanie właśnie.

 

Anyłej jakby co to jeszcze przyszłoroczny TR zostaje w temacie survivalu. To znaczy tak się zapowiada.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ten trailer to na silniku gry ? ciezko by uwiezyc.

Na silniku gry, przynajmniej tak twierdzi ND. Wczoraj podczas gali powiedziałem sobie, no fajny render, ale miało być in game footage. Ciężko uwierzyć, że to silnik gry, ale z drugiej strony, odpalcie sobie scenki przerywnikowe w U3.

 

Obstawiam, że będą to klimaty rodem z ICO, z możliwością przełączania się między postaciami w zależności od sytuacji. Chodź gra dla dwóch graczy nie jest wykluczona. O broń też nie będzie łatwo (przeszukiwanie ciała i liczenie kuli). Pozostaje tylko czekać na dalsze informacje i cieszyć się, że ND posiada dwa teamy o czym wcześniej nie widzieliśmy.

 

PS. 2012 pod względem zapowiedzianych gier już wygląda świetnie. Last Guardian, nowy BioShock a teraz TLOU.

Odnośnik do komentarza

Ten trailer to na silniku gry ? ciezko by uwiezyc.

Na silniku gry, przynajmniej tak twierdzi ND. Wczoraj podczas gali powiedziałem sobie, no fajny render, ale miało być in game footage. Ciężko uwierzyć, że to silnik gry, ale z drugiej strony, odpalcie sobie scenki przerywnikowe w U3.

 

Obstawiam, że będą to klimaty rodem z ICO, z możliwością przełączania się między postaciami w zależności od sytuacji. Chodź gra dla dwóch graczy nie jest wykluczona. O broń też nie będzie łatwo (przeszukiwanie ciała i liczenie kuli). Pozostaje tylko czekać na dalsze informacje i cieszyć się, że ND posiada dwa teamy o czym wcześniej nie widzieliśmy.

 

PS. 2012 pod względem zapowiedzianych gier już wygląda świetnie. Last Guardian, nowy BioShock a teraz TLOU.

 

Akurat misja eskortowa nie wróży nic dobrego, w większości gier ten element zazwyczaj ssie przez SI.

Odnośnik do komentarza

Fejk. W grze jest jakaś góra, miasto na obrazie :)

 

Ludzie w necie potrafią być okrutnymi trollami. :(

 

A co do samej gry, to nawet nie opłaca się dyskutować, bo wszyscy wiedzą, że będzie dobra. :P

Za(pipi)ioza klimat, ciekawi bohaterowie (tak myślę), fajny design nie-zombie, klimatyczna muzyka, pierwsza klasa voice acting, ta grafika, te animacja, ah, ah!

I Niegrzeczni Bogowie. Żyć, nie umierać.

Odnośnik do komentarza

Fejk. W grze jest jakaś góra, miasto na obrazie :)

 

Ludzie w necie potrafią być okrutnymi trollami. :(

 

A co do samej gry, to nawet nie opłaca się dyskutować, bo wszyscy wiedzą, że będzie dobra. :P

Za(pipi)ioza klimat, ciekawi bohaterowie (tak myślę), fajny design nie-zombie, klimatyczna muzyka, pierwsza klasa voice acting, ta grafika, te animacja, ah, ah!

I Niegrzeczni Bogowie. Żyć, nie umierać.

 

 

Rodzyn jak się patrzy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...