Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

No i prawdopodobnie bedzie multi. :)

 

Ten tytuł aż się prosi o multi. Idziesz po mieście, szukasz fantów spotykasz innych ocalałych wymieniasz z nimi przedmioty aż tu nagle atakują was "zarażeni". Współpracujecie w celu odparcia wrogów.... albo wystawiasz gościa na przynętę i zwiewasz ;)

O matko, jakby w tej grze było zastosowane lobby jak w RDR, w stylu Freeroama :o :wub:

Odnośnik do komentarza

Wstrzymajcie się z tymi fantazjami, nie zdrowo się tak podniecać na stare lata. :P

 

Ja nie widzę szczerze mówiąc multi, chyba że oddzielny tryb co-op, np. przed wydarzeniami lub w trakcie wydarzeń singla.

Za(pipi)isty kompozytor, do 21 gramów muza była wyśmienita.

Z każdą informacją ta gra zapowiada się lepiej. Ta gra zapowiada się lepiej niż w moich najśmielszych oczekiwaniach.

Odnośnik do komentarza

coś pięknego, inspirują się "No country for old men", film genialny imo, ciekawe co wezmna z tego filmu, ja pierdziele, co news to jeszcze bardziej sie doczekac nie moge :D

 

 

 

btw. Strona thelastofus.com nie działa, ciekawe co dłubią przy niej. Zauważyłem, że na końcu trailera jest adres lastofus.com który nie działa

Odnośnik do komentarza

btw. Strona thelastofus.com nie działa, ciekawe co dłubią przy niej. Zauważyłem, że na końcu trailera jest adres lastofus.com który nie działa

Strona lastofus.com działa. Strona thelastofus.com nie działa.

 

UP: @Major szybszy...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Im więcej informacji o Last of Us tym bardziej chce już złożyć preordera

http://www.ppe.pl/ne...wanie_gier.html

 

"Chcemy przedefiniować pojmowanie naszego medium. Określenia "gra wideo" nie jest już właściwe. Przygotowujemy dzieło, w którym niekoniecznie pojawią się reguły, przegrani i wygrani. To będzie przeżycie"

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

ND jest jedyną chyba firmą której screeny z gier nie różnią się aż tak bardzo od rzeczywistego wyglądu gry na naszych TV

Screeny może nie, ale trailery które są "niby" zawsze na silniku gry odbiegają (na plus) od rzeczywistego wyglądu.

 

Co do gry, to ja narazie wstrzymam sie z hajpowaniem do momentu jakiegoś gameplaya, ale że grę tworzy ND to jestem raczej spokojny ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...