Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Pora najwyższa :) no i niech Ps4 nie zostanie w tyle. Każdy wróży, że na pewno nie wyjdzie w 2013 a może być całkiem na odwrót (i będzie!!!).

 

Żeby nie było offtopu no to jeszcze raz ależ TLoU wygląda. Dobrze, że na końcu widnieje znaczek Ps3 bo można byłoby pomylić z tytułem startowym na Ps4.

Odnośnik do komentarza

no stety/niestety daty premier hitów na 2013 wyraźnie sugerują, że czas po E3 2013 będzie już dla next genów

 

Ficus no już czas na nextgeny :) Zobacz jak już pecety odskoczyly,zobacz że już ps3 nie domaga. Ja i tak ps4 na premiere brać nie będę bo nie ma sensu

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Nadal trudno mi uwierzyć, że ta gra będzie się prezentować tak obłędnie. Do generowania takiej oprawy PS3 musi chyba pobierać czarne dziury z kosmosu. :ph34r:

 

 

ik257gNTUnQGW.gif

 

 

 

Też mi się wierzyć nie chce. Do tego się wydaje, że lokacje będą dużo większe niż w Uncharted 3. Co za tym idzie nie mam pojęcia jak oni tego dokonali, tego, że ten tytuł prezentuje się lepiej niż w chwili obecnej najlepiej wykonana gra na konsole, wcześniej wspomniany trzecia część Uncharted.

 

Miło również, że do gry ND powraca śnieg, fajnie też jakby powrócił piasek, ale trudno by było uzasadnić to fabularnie. Niemniej w taki sposób ND w swojej ostatniej grze zwieńczyło by swoje wszystkie dokonania w tej generacji konsol. Swoją drogą na pewno tak będzie. Czekam na ten tytuł równie bardzo co swego czasu na Resident Evil 4 na GC i MGS4 na PS3.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

No mi to nie przeszkadza, że dwie najważniejsze jak dla mnie premiery 2013 wyjdą mniej więcej w 2 tygodnie, byle tylko marketingowcom nie przeszkadzało. My jesteśmy polaczky biedaczky, więc przyjmujemy sobie, że każdego stać na powiedzmy jedną giereczkę w miesiącu, i większość, wiadomo, wybrałaby GTA, ale przypadki np. Skyrima czy właśnie Uncharted 3, które wychodziły kilka dni przed największym gigantem branży, a mimo to sprzedały się rewelacyjnie pokazują coś innego. Dlatego też z jednej strony nie ma się czego obawiać, ale z drugiej, zrobiliby wokół swojego tytułu więcej zamieszania jakby wpakowali to na kwiecień.

 

Lajonel:

 

rdr - połowa maja

lan - połowa maja

mp3 - połowa maja

gta v - dokończ sam

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że z racji tego, że to Sony pierwsze rzuciło datą premiery. To teraz Rockstar musi się dostosowywać (mimo, że teoretycznie jest w lepszej pozycji jeżeli chodzi o sprzedaż) i jakoś ciężko mi uwierzyć, że wypuszczą Piątkę zaraz po TLoU.

 

Może kwiecień, może koniec maja ale w tygodniowy odstęp nie wierzę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...