Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie premiera Spring 2013 to potrójny cumshot pod jednym, małym warunkiem. Żeby tylko TLoU wyszło szybciej od GTAV, chociaż o te 2-3 tygodnie i tyle.

 

Bioszok:I, GoW:A, TLoU, GTAV - luty, marzec, kwiecień (początek), kwiecień (pod koniec) tak bym to widział premierami hehe. Oczywiście pozostaje jeszcze Beyond, któremu też w końcu by się przydała data premiery :( W każdym bądź razie szykuje się bomba atomowa na koniec generacji.

 

Anyłej zamiast trailerów i teaserów najważniejsze żeby podali datę premiery na VGA (i edycję kolekcjonerską).

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Wiosna 2013 ? To jest pewne ? No bo jeśli tak to jestem very happy ^_^ Fakt faktem, że z tej perspektywy premiera GTA V może ukraść TLoU wielu potencjalnych klientów, a bardzo liczę na kontynuację takich koncepcji na PS3, oby wydali tak z miesiąc wcześniej niż moloch R, kto wie może się uda ? No i Beyond by się przydał do tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jesli gra wyjdzie na koniec roku,moze buc tytulem startowym a ps4

po co wygadywac takie rzeczy? przeciez nawet na oficjalnej stronie jest znaczek PS3

gra wychodzi na ps3

Rainbow 6 patriots tez mozna zamawiac na ps3 i x360 co nie zmienia faktu,ze Ubi ostatnio powiedzialo:

Ubisoft uspokaja: gra cały czas się tworzy, ale najprawdopodobniej wyjdzie dopiero na konsolach następnej generacji.

http://gamezilla.kom...-nowa-generacje

 

Wyjdzie The Last of Us na obecna generacje Super,wyjdzie na next-gen Sony bedzie mialo dobry start z Ps4.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Tylko, że Sony to nie Nintendo i nie będzie gry rozciągać na dwie platformy. A zresztą jak się domyślam oba systemy będzie dzieliła spora przepaść technologiczna i nie ma szans by to przeszło. Sony na pewno będzie chciało nam graczom wcisnąć, że ps4 to mega sprzęt i zdolny do cudów jakich jeszcze nie widzieliśmy. Więc nie będą swojej nowej konsoli promować tytułem z zeszłej generacji. Może później jak się nowe konsole już zadomowią na rynku to wydadzą jakąś edycję. Niemniej TLOU obecnie powstaje na ps3 i tylko z myślą o wykorzystaniu jak najlepiej mocy tej konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sadzicie ze Naughty Dog wyda The Last of Us na PS3 i PS4 rownoczesnie? Przeciez to niedorzeczne.

 

Oczywiście, że nie i to nie jest niedorzeczne tylko ultradebilne. Sportówki, Fify, Cody jakieś multiplatformy to są gry które można wydać od razu na curent geny i next geny.

Ale nie prawdopodobnie ostatniego wielkiego exclusiva która ma sprzedać "kilka PsTrójek" więcej i godnie zakończyć generację. Po co tracić czas i pieniądze na taką next genową grę, już pomijając coś takiego, że jak taka gra miałaby sprzedać Ps4 skoro część osób wyszłaby z założenia, że po co kupować next gena dla gry którą mogą mieć na Ps3. Za 200 zł a nie za 2500 zł (strzelam).

 

Bzdura jak ..uj co innego jakiś rimejk, remaster który może pojawi się za kilka lat hehe. Wraz z Uncharted Trylogią Collection ND Volume 1 heh.

 

PS. Szkoda, że spring 2013 to jednak fake ;/ czyli co, pewnie jesień...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja wiem ze wydanie tej gry na obecna generacje i na nowa jest ultradebilne,dlatego tez jesli gra wyjdzie na wiosne,dla mnie oznaczac bedzie ze ps4 pojawi sie pod koniec roku.

Z prostego zalozenia ze poczatek roku jest zbyt mocno obstawiony,bo czy nie rownie ultradebilnie bylo by wydac gre razem z gta5?

A wydawac exa na koniec generacji? Rownie glupie....wole dolozyc te 50€ z gry do nowej konsolu w pakiecie pro...

Moze byc jeszcze inny,zupelnie beznadziejny dla mnie scenariusz,gra wyjdzie pod koniec 2013 a nowe konsole w 2014 roku :/

Odnośnik do komentarza

A wydawac exa na koniec generacji? Rownie glupie....

 

 

 

-1255411218.jpg

 

 

Ex wydany na koniec generacji, gdzie od 2 lat (prawie) istniał X360 i od prawie roku Ps3.

 

Co prawda nie wiem jak się GoW2 sprzedał (chyba dobrze?) ale to, że wyszedł na koniec generacji. Nie przeszkodziło stać mu się jedną z najlepszych gier ever etc. (oczywiście imo).

I właśnie taka sama sytuacja może być z TLoU.

 

Co do wydania gry w tym samym okresie co GTAV... To jest (pipi)a niestety Sony czyli ludzie od najbardziej ch,ujowego marketingu, kompletnie nie myślący strategicznie.

Noo ale myślę, że nawet Sony nie będzie na tyle głupie... chyba...

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wydawac exa na koniec generacji? Rownie glupie....

 

 

 

-1255411218.jpg

 

 

Ex wydany na koniec generacji, gdzie od 2 lat (prawie) istniał X360 i od prawie roku Ps3.

 

Co prawda nie wiem jak się GoW2 sprzedał (chyba dobrze?) ale to, że wyszedł na koniec generacji. Nie przeszkodziło stać mu się jedną z najlepszych gier ever etc. (oczywiście imo).

I właśnie taka sama sytuacja może być z TLoU.

 

Co do wydania gry w tym samym okresie co GTAV... To jest (pipi)a niestety Sony czyli ludzie od najbardziej ch,ujowego marketingu, kompletnie nie myślący strategicznie.

Noo ale myślę, że nawet Sony nie będzie na tyle głupie... chyba...

 

GOW 2 według vgchartz sprzedał się dobrze. 4mln + 2,5mln z kolekcji HD.

 

Co do premiery w okresie GTA5, to w przypadku Sony już nie takie akcje przechodziły. Infamous 2 wyszedł dokładnie w dniu rozpoczęcia E3 2011. :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...