Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

czy serio będą dwa trailery?

Chyba jeden na VGA, a dzień później jakaś wersja rozszerzona.

 

Ewentualnie VGA ma ekskluzywność na trailer do 10 grudnia, a wtedy reszta będzie mogła go pokazać :whistling:

 

Też na początku myślałem, że będą dwa trailery ale jednak na VGA będzie pokazany Story Trailer (który niby miał być 10).

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Co do wydania gry w tym samym okresie co GTAV... To jest (pipi)a niestety Sony czyli ludzie od najbardziej ch,ujowego marketingu, kompletnie nie myślący strategicznie.

Noo ale myślę, że nawet Sony nie będzie na tyle głupie... chyba...

 

Sory Słupek, ale choćby GTA5 było nie wiadomo jak za(pipi)iste, to jest masa osób które wybrały by TLoU na premierę, nawet gdyby była tego samego dnia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No jasne, że tak - jest masa osób które mają w (pipi)e GTA a wyczekują TLoU. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę ale myślisz, że w ogólnym rozrachunku która gra lepiej się sprzeda? Myślisz, że jakby GTAV i TLoU wyszły tego samego dnia. To kto bardziej na tym straci, Rockstar czy Sony?

 

Wiem, że na dzień dzisiejszy to wróżenie z fusów ale to chyba oczywiste, że GTAV sprzeda się kilka (?) razy lepiej. Premiera TLoU w okolicy premiery GTAV byłaby zwyczajnie głupotą ze strony Sony. I nie chodzi wcale o to jaka gra dla kogo będzie lepsza czy coś takiego. Tylko o to, że TLoU to nowe nieznane ip na dodatek ex, GTA to znana seria sprzedające się w milionach, multiplatforma.

 

TLoU to nie jest tytuł na miarę Halo4 który może sobie wychodzić obok CoD-a (w sensie popularności).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wg mnie TLoU obojętnie kiedy wyjdzie, czy to przy premierze GTA5, CoD MW4 czy podczas posuchy, sprzeda się dobrze jak na nowe IP, a może nawet na poziomie Uncharted jak nie lepiej. Przecież dana gra nie sprzedaje się tylko przez tydzień od premiery. To że GTA sprzeda się kilka milionów w takim czasie (ktoś w to wątpi ?) to nie znaczy, że TLoU sprzeda się ogólnie słabo. Ogólnie to nowy twór ND może być postrzegany jako powiedzmy "kontynuacja" Uncharted jak się Sony postara, a nauczyli się trochę ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Czy sprzeda się lepiej od Uncharted to trudno powiedzieć. Uncharted to przede wszystkim efektowna gra akcji, TLOU przynajmniej po tym co do tej pory pokazali to tytuł bardziej specyficzny nastawiony na walkę o przetrwanie, gdzie byle casual raczej sobie zbyt dużo nie postrzela i trzeba więcej kombinować jak wyminąć uzbrojonych typów. A tego najbardziej się boję, że ND wrzuci w pewnym momencie masę przeciwników, dadzą nam jakieś mocne uzbrojenie i zacznie się strzelanka jak w serii Drake'a.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również myślę, że TLoU sprzeda się dobrze (ale czy bdb? nie wiem) i czego oczywiście mu życzę. Tylko za cholerę nie chciałbym, żeby GTAV i TLoU wychodziły w podobnym czasie.

Rok jest na tyle długi, że obydwie tak duże produkcje mogą wyjść w innym czasie.

 

Jestem sparzony choćby po zeszłym roku. W którym to ogrywałem Batmana a w międzyczasie wyszedł już U3. Teraz tak w Batmana grałem, na U3 już zerkałem, potem już grałem byle jak najszybciej skończyć Gacka a zacząć U3. I co z tego wyszło, a no to, że do dzisiaj Batman leży niedokończony (tylko wątek główny skończony co jest grzechem przy tak wielkiej grze). I choć bym bardzo chciał to nie wiem czy jeszcze kiedyś wrócę do niego ze względu na brak czasu - tonę zaległości. Zresztą to samo miałem z L.A. Noire i Infamous 2 a i teraz GoW:A i Bioshock: I i szykuje się powtórka. Z tym, że teraz dopóki nie wymęczę GoW-a nawet nie kupię Bioshocka.

 

Nie chciałbym grać w TLoU byleby go tylko zaliczyć bo w kolejce czekałoby już GTAV. Tak czy srak IMO wierzę, że Sony nie będzie się pchało w datę premiery około GTA.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A zwiastun po prostu mną zamiótł. Wykonanie, muzyka, design. Nawet nie przypuszczałem, że w grze pojawi się jakiś ostatni bastion ludzkości, tak samo jak nie spodziewałem się jazd konno choć na razie nie wiadomo czy będzie to faktycznie jakiś element gameplay'u. Za to sam fragment walki z mutantem prezentował się wybornie. Szykuje się jedna z gier generacji.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Miło, że gra wyjdzie już za niespełna pół roku. Sądziłem, że ND wypuści ją dopiero w okresie jesienno-zimowym. Nawet GTA V mnie nie powstrzyma przed zakupem w dniu premiery. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu jak wysoki poziom osiągnęło ND jeszcze na prawie 7-letnim systemie. To naprawdę zachwyca i zero renderów.

Odnośnik do komentarza

Już nie działa też ;] no to pięknie, 7. maja zwieńczenie póki co wiosennego wysypu hitów. Ten rok jeśli chodzi o exy dla PS3 nieco słabszy, ale za to przyszły rok zarówno pod względem premier jak i exów zarządzi. Marzec GoW, maj TLoU, do tego Tomb Raider, Dead Space 3, GTA V. OMG!!! A na koniec pasowałaby w czerwcu zapowiedź nowego systemu Sony.

Odnośnik do komentarza

jestem w pracy i nie moge ogladac filmiku (zwlaszcza ze usunięty)

 

ale fajnie że data premiery taka szybka, pojawily sie plotki ze tga5 moze wyjsc 19 czerwca, jesli to sie potwierdzi to myśle że ponad miesiąc od jednej do drugiej gry nie powinien zaszkodzic zadnej z nich (zwlaszcza ze TLOU pewnie bedzie dosyc krotkie w przeciwienstiwe do gta wiec kazdy zdąży ograć przez miesiac)

 

na jutubie pokasowane filmiki, jak by ktoś mial dzialajacego linka do innej stronki to zapodajcie plis

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Trailer jest tutaj do obejrzenia: .http://www.gametrailers.com/full-episodes/brp2y4/video-game-awards-2012-vga-2012--part-3---the-last-of-us

Niestety tak jak pisałem, VGA chyba ma ekskluzywność i z youtuba usuwają :confused:

 

Ale kurde jest brutalnie. Naughty Dog sobie odbija te wszystkie lata ugrzeczniania swoich gier :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

obok traileru z MGS i SP najlepszy trailer show. Benchmarking ps3....coś pięknego...dużo dowiadujemy się też o samej grze...ludzi jest dość sporo, są nawet ich osady, akcja będzie rozłożona w czasie(albo będą zwiedzać całą Amerykę) bo widzimy min. lokacje zimowe. Osobiście jestem ciekawy w ilu krajach tytuł zostanie ocenzurowany albo zakazany. Nie wierzę, że w takich Niemczech przejdą takie akcje jak z trailera gdzie bomba urywa nogi przeciwnikom

Odnośnik do komentarza

Już nie działa też ;] no to pięknie, 7. maja zwieńczenie póki co wiosennego wysypu hitów. Ten rok jeśli chodzi o exy dla PS3 nieco słabszy, ale za to przyszły rok zarówno pod względem premier jak i exów zarządzi. Marzec GoW, maj TLoU, do tego Tomb Raider, Dead Space 3, GTA V. OMG!!! A na koniec pasowałaby w czerwcu zapowiedź nowego systemu Sony.

Plus Beyond. Trailer fajny, dużo nowych lokacji, no i są zombie grzyby. Mam nadzieję na jakąś wypasioną limitke.

Odnośnik do komentarza

Tereny śnieżne, zimowe :o :o:O dziękuję, dobranoc, do widzenia - padłem. W ogóle tereny, środowisko (a) miażdżą, zróżnicowanie jak w konkretnym sandboxie.

Do tego koniki na które zapanowało moda ostatnio hehe. O akcji z nogami nawet nie wspominam...

 

Masakra, jedynie żal dupę ściska, że szkoda, że gra nie wyszła na teraz na jesień - idealnie by pasowała. No ale i tak 7 maj to szybko (jednak spring hehe).

 

PS. Pierwsze co pomyślałem po ujawnieniu daty premiery to "Ps4 wychodzi również na jesień 2013)."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...