Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie gówniany finał, aż musiałem zmyć ten brud z twarzy kolejnym odcinkiem Fargo. Niestety ale czułem że taki będzie jednak w pamięci miałem sezony 1-3 gdzie na koniec była petarda. Cały sezon dla mnie mocno średni, trzymał poziom ale brakowało tego napięcia co dawały poprzednie sezony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Długo się broniłem przed tym sezonem ale w końcu wczoraj obejrzałem 8 odcinków i dziś 4. Lubiłem Homeland za to że epizody były emocjonujące a ten cały sezon był za spokojny.

 

A za to co zrobili z Quinem to definitywnie dla mnie kończy oglądanie jeśli będą / będzie następny sezon. 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja już się pogubiłem kto kogo tam zdradzał.

dokladnie moje slowa po minucie tego odcinka.

 

chyba musze zajrzec na wikipedie bo ten dar adal, saul i carrie to chyba jakas kose mieli. sam juz nie wiem.

 

pamietam, ze zabili te ladna agentke dwa sezony temu tylko ;[

 

 

Mam pytanie na serio. 

Czy sezon piąty był dobry? Może coś na miarę drugiego?

Bo skończyłem przygodę z tym serialem na finale 4ego i trochę biję się z myślami, czy by nie wrócić.

mi sie podobal, ostatni odcinek slaby tylko, ale to standard chyba w homeland ostatnio

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

No niestety, Homeland powinien dostawać złote medale w kategorii "najbardziej zje.bany ostatni odcinek fajnego sezonu" i tak co roku. 

 

Ten póki co za świeżo żeby coś mówić. Też wolę, że wrócili do kraju, ale Quinna to mogliby już sobie darować z jego miną opuszczonego przez los szczeniaka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

nadrobiłem do 5 odcinka.

 

Serial sponsorowany przez:

 

1.:chlip: :chlip:

2. Im sorry, im really sorry

3. i will make it u to you, im promise

 

Na razie typoy homeland, poza blondyną wszystko na dobrym poziomie, momentami chwyta za jajeczkai przykuwa do fotela, i nie pozwala nie wlaczyc kolejnego odcinka.

 

ALE WSZYSCY WIEMY JAK SIE SKONCZY SEZON

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...