Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

andzej minusuje a ja po prostu chciałbym takiego posunięcia ze strony twórców.

Serial powinien być w miarę realistyczny, a nieże nasz zayebisty bohater wychodzi z kazdej opresji.

 

Po prostu scena w której Carrie i reszta zajmują sie polityka i nagle widzą  w tv jak ginie Quinn mogłaby być mistrzowska i wstrzasajaca.

Odnośnik do komentarza

szczerze mowiąc to najbardziej w tym sezonie wku rwia mnie dar adal, bo o ile do carrie sie juz przyzwyczailem, to dar jest w tym sezonie wyjątkowo nie-bystry. No i Aliczka też jest do odyebania, ale cos czuje po kosciach ze 6 sezon to będzie prywatna wojna pomiędzy carrie a wlasnie rudą, więc trochę będziemy musieli sobie jeszcze poczekać. ale przynajmniej fajna z niej milfka, jak ją czasami dobrze zrobią, szło by podziałać.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

(pipi)a, ale ten sezon jest dobry. Skończyło się babci sranie z rodzinką Brodiego, samego rudego też mi nie brakuje ani trochę. Wystarczy mi Saul, Quinn, Dar Adal, jak najmniej Carrie i solidne postacie drugoplanowe (Aliczka jest OK, ale łysy rusek rządzi). Do tego konkretne ulokowanie akcji w miejscu i czasie i mamy serial, który jak dla mnie może się ciągnąć sezonami jak Moda na Sukces.

 

 

...Quinn to już chyba ma wy(pipi)ane na swoją śmierć, bo był niej blisko już tak często, że chyba zdążył się przyzwyczaić.

 

Odnośnik do komentarza

Dar Adal jest w tym sezonie miękkim fiutkiem, który w ogóle nie ma kręgosłupa, fatalnie mu napisali rolę i kwestie. To na jedną stronę, to na drugą, raz wierzy temu raz innemu i ten teatralny sposób mówienia. No najsłabsza postać w sezonie, zaraz po niemieckim przydupasie Carrie.

 

Dzisiejszy odcinek i caly watek dlugowlosej i adala to gunwo obesrane niestety, slabo to wszystko wygladalo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Wszystko zepsuli. Rozwiązanie jednego z dwóch głównych wątków w 5 minut za pomocą słodkiej gadki Carrie do terrorysty. Allison załatwiona też w 5 minut. Pozostałe 45 minut serialu to znowu życiowe dramaty Carrie.
Najgorszy finał ze wszystkich sezonów. Przebił nawet beznadziejny zeszłoroczny. I praktycznie zabili Quinna, ehh.
Odcinek podobny do ostatniego w 2. sezonie Fargo, ale różnica jest taka, że w Fargo poziom dialogów to 1 lub 2 klasy wyżej.

 

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

 

Wszystko zepsuli. Rozwiązanie jednego z dwóch głównych wątków w 5 minut za pomocą słodkiej gadki Carrie do terrorysty. Allison załatwiona też w 5 minut. Pozostałe 45 minut serialu to znowu życiowe dramaty Carrie.

Najgorszy finał ze wszystkich sezonów. Przebił nawet beznadziejny zeszłoroczny. I praktycznie zabili Quinna, ehh.

Odcinek podobny do ostatniego w 2. sezonie Fargo, ale różnica jest taka, że w Fargo poziom dialogów to 1 lub 2 klasy wyżej.

 

 

dokładnie mam takie same odczucia, bardzo uproszczone zakończenie wątków które miały potencjał na coś więcej + rozwijanie jakichś dramatów jak w telenoweli żeby zrobić z finału wyciskacz łez. Dla przykładu scena z Duringiem i Carrie, nie wiem po co ona w ogóle była w finale sezonu.

Szkoda Quinna no ale chociaż nie było happy endu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ta Carrie ogólnie jest wkurwiająca. Jak przez tyle czasu oni jej nie zamknęli gdzieś albo nie zabili to ja tego nie rozumiem. Chyba na złość mi robią. W niektórych scenach, szczególnie jak odstawia leki, należy jej się bomba na ryj. 

Odnośnik do komentarza

Ale ten sezon był słaby. Finał był tylko tego potwierdzeniem. Wszystko było tak naciągane, grubymi nićmi szyte. Większość zwrotów akcji kompletnie z dupy. Carrie dosłownie w każdej scenie beczy albo ma smutną minkę. Saul na początku wręcz pała nienawiścią do Carrie, aby chwilę później w pełni jej zaufać. Rudej prawie do samego końca wszystko uchodzi na sucho. Jedynie Quinn jak zawsze ratuje sezon (fajnie jakby zdecydowali się na jakiś spinoff z jego udziałem). Finału nawet nie komentuje. Ma się wrażenie, że nawet twórcy mają już dość tego serialu i robią wszystko na odwal. Oczywiście Showtime widzi w miarę dobre wyniki oglądalności, więc nie ubiją kury co znosi jaja (chociaż już dawno nie są one złote). I niestety Homeland czeka dokładnie ten sam los co Dextera. Przykre :( Ja już podziękuję za taką rozrywkę i daruję sobie kolejne sezony.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Finał faktycznie słaby, liczyłem że może w końcu będzie (pipi)niecie na koniec. Liczyłem, że ruda trafi do Langley, a zakończyli prosto.

Rozmowa z ruskiem spoko, mogli przeciągnąć nawet to scene.

 

Cały sezon ogólnie spoko, ale finał zawód.

Wraca jeszcze Gotham na dniach, który oglądam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...