Skocz do zawartości

PSX Extreme #173


Rekomendowane odpowiedzi

Już jest nowy numer nikt tego nie przeczyta

 

Jakbym był redaktorem to bym czytał komentarze nawet do pierwszego numeru :) dla mnie krytyka jest ważna, tym bardziej jest ważna jeżeli chodzi o pracę, lubie jak ktoś mi konkretnie "wytyka" bo ja nie zawsze widzę swoje wady/błędy a to "wytykanie" pomaga mi się poprawić w czymś. Liczę na to że dzięki opiniom czytelników PE może się cały czas zmieniać pod gusta czytelników, nie koniecznie pod moje widzimisię ;)

Odnośnik do komentarza

co to znaczy "pisać NORMALNIE o filmach?"

 

Chodzi zapewne o normalny język i sformułowania. PE nie miałem w ręku od kilku numerów, ale Walkiewicz od zawsze używał nieco wysokich sformułowań, co zapewne większość Czytelników zauważyła. Niektórym odpowiada, a inni jak np. kolega chcieliby luźnego języka :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Aem odpowiedziałeś na to lepiej niż ja bym potrafił :) dokładnie to miałem na myśli, luźny język, jego recenzje może dobrze by wyglądały w typowym filmowym magazynie ale w PE filmy to dodatek, pro to może być o grach, filmy bardziej luźnie, już ten krótki tekst Kaliego jest o niebo lepszy, mój głos na Kaliego do kąta filmowego :) jestem pewien że było by bardzo luźnie :D no ale kto by tam mnie słuchał, ekspert z FW jest bardziej pro.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

walkiewicz w pe pisze bardzo zachowawczo w porównaniu z tekstami do np Filmu. Oceny wprawdzie stawia karygodne :P ale pióro ma zacne. Ej właśnie , może walkiewicz napisałby reckę do Pe (gry) ? Facet gra, pisze świetnie...Perez co ty na to?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Akurat jego język jest spoko i niech dzieci lepiej przeczytają kilka książek zamiast piszczeć o zmianie stylu jego pisania.

 

Najpierw placz, ze sciera odchodzi, zabral polowe redakcji ze soba (lol) i ze pisma celuje w target dla gimberow a jak juz pojawi sie jakis tekst z dwoma slowkami, ktore rzadko mozna uslyszec na lokalnym podworku to tez jest zle bo dzieciaki nie rozumieja. No dajcie spokoj.

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

I potem będzie, że ludzie nie skumali tekstu recenzji, bo za dużo wysokich sformułowań ;). Inna sprawa - to że gra, nie równa się, że na grach się zna (zna się na filmach). Ogólnie raczej mało prawdopodobne.

 

 

szkoda ale...hmmm... zabrzmi to nieskromnie ale powiadam ci, często mam "nosa" do takich posunięć. Co chcę powiedzieć?

 

słucham chyba wszystkich dostępnych w sieci podcastów- jak biegam to zamiast muzyki puszczam sobie podcasty -a biegam dużo :P i generalnie można wywnioskować z mich opinię jakoby uważało się, że w Polsce pisanie o grach ma co najwyżej sredni styl

 

No a Walkiewicz- pióro ma b dobre, jeśli zna się na grach (odnoszę wrażenie że tak, czasem sie do nich odnosi mówiąc o wielu tytułach) mógłby by "przełomowym kierunkiem" - styl pisanie bardzo dobrym piórem - o grach (unikat)

 

jeśli mowa o zmianach- to sądze, ze taka próba byłaby o niebo lepsza niż "ciapkanie, gimbusowanie" szaty graficznej

 

no :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.