Skocz do zawartości

PSX Extreme #173


Rekomendowane odpowiedzi

Jakos do mnie ten nowy extrim po przemianach nie trafia jakies to takie plastikowe, malo czytelne i bez duszy, nawet listy hiva sa dodane tak jak by na sile zeby przykryc ta cala transformacje. No i kiepsko bardzo z trescia jezeli chodzi o kibelkowe sesje extrim jest na raz za to neo starcza na naprawde dlugo. Poczekam do konca prenumeraty i chyba na jakis czas od siebie odpoczniemy.

Odnośnik do komentarza

Jakos do mnie ten nowy extrim po przemianach nie trafia jakies to takie plastikowe, malo czytelne i bez duszy, nawet listy hiva sa dodane tak jak by na sile zeby przykryc ta cala transformacje. No i kiepsko bardzo z trescia jezeli chodzi o kibelkowe sesje extrim jest na raz za to neo starcza na naprawde dlugo. Poczekam do konca prenumeraty i chyba na jakis czas od siebie odpoczniemy.

 

Listy sa dodane na siłę... No tak, akurat w tym numerze je daliśmy, żeby przykryć tą całą transformację. Rozgryzłeś nas :( W kolejnym już nie będzie listów. Aporpo kibelkowych sesji, podczas których zaliczasz całego Extrima na raz to cóż, współczuje takiego zatwardzenia. Zdrowiej.

Odnośnik do komentarza

Jakos do mnie ten nowy extrim po przemianach nie trafia jakies to takie plastikowe, malo czytelne i bez duszy, nawet listy hiva sa dodane tak jak by na sile zeby przykryc ta cala transformacje. No i kiepsko bardzo z trescia jezeli chodzi o kibelkowe sesje extrim jest na raz za to neo starcza na naprawde dlugo. Poczekam do konca prenumeraty i chyba na jakis czas od siebie odpoczniemy.

 

Listy sa dodane na siłę... No tak, akurat w tym numerze je daliśmy, żeby przykryć tą całą transformację. Rozgryzłeś nas :( W kolejnym już nie będzie listów. Aporpo kibelkowych sesji, podczas których zaliczasz całego Extrima na raz to cóż, współczuje takiego zatwardzenia. Zdrowiej.

 

 

Mowiąc o listach mialem na mysli prowadzenie ich przez Hiva (czytaj ze zrozumieniem..) i on jak gdyby mial byc pomostem laczacym (imo) starego extrima z nowym pismem pod redakcja Butchera. Kibelkowa sesja jest wypada tak a nie inaczej ze wzgledu na to ze nie ma za bardzo co czytac,publicystyka okologrowa rodzila sie chyba w siodmych potach... Sciera odchodzac razem z wiekszoscia kojarzonych z extrimem chlopakow powinien poprostu zamknac pismo i nie rozdrabniac tego co przez tak wiele lat z powodzeniem budował. A Ty jako dziennikarz badz co badz powinienes potrafic przyjac krytyke tym bardziej od kogos kto jest waszym stalym (od lat) czytelnikiem.. Peace..

Odnośnik do komentarza

Jakos do mnie ten nowy extrim po przemianach nie trafia jakies to takie plastikowe, malo czytelne i bez duszy, nawet listy hiva sa dodane tak jak by na sile zeby przykryc ta cala transformacje. No i kiepsko bardzo z trescia jezeli chodzi o kibelkowe sesje extrim jest na raz za to neo starcza na naprawde dlugo. Poczekam do konca prenumeraty i chyba na jakis czas od siebie odpoczniemy.

 

Listy sa dodane na siłę... No tak, akurat w tym numerze je daliśmy, żeby przykryć tą całą transformację. Rozgryzłeś nas :( W kolejnym już nie będzie listów. Aporpo kibelkowych sesji, podczas których zaliczasz całego Extrima na raz to cóż, współczuje takiego zatwardzenia. Zdrowiej.

 

 

Mowiąc o listach mialem na mysli prowadzenie ich przez Hiva (czytaj ze zrozumieniem..) i on jak gdyby mial byc pomostem laczacym (imo) starego extrima z nowym pismem pod redakcja Butchera. Kibelkowa sesja jest wypada tak a nie inaczej ze wzgledu na to ze nie ma za bardzo co czytac,publicystyka okologrowa rodzila sie chyba w siodmych potach... Sciera odchodzac razem z wiekszoscia kojarzonych z extrimem chlopakow powinien poprostu zamknac pismo i nie rozdrabniac tego co przez tak wiele lat z powodzeniem budował. A Ty jako dziennikarz badz co badz powinienes potrafic przyjac krytyke tym bardziej od kogos kto jest waszym stalym (od lat) czytelnikiem.. Peace..

 

Zacznę od końca. Krytykę owszem, chętnie poczytam, ale krytyką nie jest stwierdzenie, że "jakies to takie plastikowe, malo czytelne i bez duszy". To jest opinia, a nie kontruktywna krytyka. Opinia lakoniczna należy dodać. Druga sprawa, mam czytać ze zrozumieniem. Czytam. Stwierdzenia "nawet listy hiva sa dodane tak jak by na sile" ni jak nie potrafię jednak odczytać jako to, co próbujesz mi teraz wytłumaczyć. Po prost pisz jaśniej, a nie stosuj skróty myślowe. Ostatnia sprawa, napisałeś, że "Sciera odchodzac razem z wiekszoscia kojarzonych z extrimem chlopakow". Ja się pytam, kto odszedł razem ze Ścierą, te kilka miesięcy temu, kiedy Alien opuścił pokład PE? Powiesz mi? Bo może ja się nie orientuję? Kali nadal pisze, Koso też (sporadycznie bo sporadycznie, ale zawsze), HIV jest, Dżujo też choć pisze mniej niż kiedyś, jest Mazzi, KiLu, Majk, Zax... Myszaq czy Star odeszli już dawno... Więc błagam Cię, nie naginaj rzeczywistości, nie fabrykuj faktów, nie przekręcaj. Bo wraz ze Ścierą nikt z Extrima nie odszedł.

Odnośnik do komentarza

ze ścierą odeszła dusza, legenda i styl pisma. niektórzy nie mogą tego przełknąć, mi też ciężko było na początku. to tak samo jakby z ManU odszedł Ferguson i powiedział "już mnie to nie kręci, idę porobić coś innego". ma do tego prawo i wszyscy powinni mu wybaczyć, ale spora część fanów zawsze będzie chciała jego powrotu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ze ścierą odeszła dusza, legenda i styl pisma. niektórzy nie mogą tego przełknąć, mi też ciężko było na początku. to tak samo jakby z ManU odszedł Ferguson i powiedział "już mnie to nie kręci, idę porobić coś innego". ma do tego prawo i wszyscy powinni mu wybaczyć, ale spora część fanów zawsze będzie chciała jego powrotu.

 

 

Coś własnie kolo tego, dobrze to ująłeś i żenująca jest postawa "nie pasuje to wypad" ale tak jest od czasu kiedy Butcher zostal naczelnym sam tak postepuje i udziela sie to tez innym w redakcji jak widac.

Odnośnik do komentarza

ze ścierą odeszła dusza, legenda i styl pisma. niektórzy nie mogą tego przełknąć, mi też ciężko było na początku. to tak samo jakby z ManU odszedł Ferguson i powiedział "już mnie to nie kręci, idę porobić coś innego". ma do tego prawo i wszyscy powinni mu wybaczyć, ale spora część fanów zawsze będzie chciała jego powrotu.

 

Fakt, porównanie z Fergusonem trafne, a i mi bliskie, bo sam kibicuje MU ;) Inna sprawa, że kibice, przynajmniej ich spora część, nie będzie jednocześnie rzucać kłód pod nogi nowemu trenerowi, bo leży im na sercu dobro drogiego klubu ;)

Odnośnik do komentarza

Na PPE jest info, że nowy numer w środę tj 1

 

mi się coś pomyliło czy PE miało wychodzi 4 danego miesiąca? enyway, pierwszy to już od teraz stała data będzie?

Stałej daty kolejnych numerów proszę raczej upatrywać w pierwszej środzie/czwartku miesiąca.

 

Jest też zapka... mam mieszane uczucia.

Ekhm... daję rękę uciąć, że jeszcze nic nie wrzuciłem :). Żeby była jasność - nagranie, które dodał Butcher, proszę traktować jako wstęp do zapowiedzi :). Pełna zapowiedź numeru jutro w godzinach porannych (9-10).

Odnośnik do komentarza

Myślałem że okładka z konkursu będzie na miejscu okładki... No Perez wrzucaj już to info. Dzień przed to za długo... Dziś byś wrzucił, wszyscy by komentowali, a w środę nowy numerek.

Edit: Nie, wziąłem za pobraniem, ale jest możliwosć wpłaty na konto tylko nie przez system płatnosci.pl ktory pobiera prowizje. Dopiero w mailu o tym przeczytałem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

BTW, właśnie zamówiłem vite z Waszego sklepu... 1400 z grą i kartą + 2.5% tej kwoty za płatności internetowe. Pierwszy raz cos takiego widze.

 

Zapłaciłeś bonusowo 35 zł za to, że dokonałeś transakcję przez neta?! Zwykle właśnie się płaci mniej o parę złotych :confused:

 

Czyli raczej nie ma szans, żebyście np. tydzień przed wydaniem numeru wrzucali info o konkretnej dacie w której pismo pojawi w kioskach?

 

edit. w takim razie moja wina, nie zauważyłem tego posta, może czytelniej byłoby zakładać temat np. o kolejnym numerze, podać info, zamknąć i otworzyć dopiero ten dzień przed wydaniem. no chyba, że faktycznie data wydania kolejnego numeru się ustabilizuje i wszyscy będą wiedzieć, że np wychodzi w w pierwszą środę/czwartek, bo na razie to chyba nikt nie wie jak to naprawdę jest.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A więc tak :)

 

+ okładki

+ Baskie sprawy (żonie się podoba, a ja uważam że powinno to być dużo wcześniej)

+ Hardkor Zelda, krótko i na temat

+ Hardkor o Bungie, ciekawy tekst Psyko :)

+ recka TK Hybrid, dobry tekst Kali, się uśmiałem, w ogóle lubię twoje recki i chętnie czytam nawet jak gra mnie nie interesuje :)

+ Co nowego Dżuja jak zwykle super, to pierwsze co zawsze czytam po zakupie PE.

 

- Starcie tytanów... W... T... F... ? na prawdę, WTF? inaczej nie da się spytać, jaja sobie robicie? za dużo CKMa się czytało, nie wiem czy teraz to ten sam wydawca (nie chce mi się sprawdzać) ale takie chamskie kopie z innych gazet to "żenua" tak tak, w CKMie (który też się zeszmacił) też robią głupawe porównania 2 osób gdzie wygrywa ktoś inny, to miało być pewnie śmieszne? ktoś się przyzna do tego pomysłu, jak nie to się nie zdziwie, wstyd -----> IMO <---- .

- Kali poleca, Kinga poleca, sąsiadka poleca WTF2... nie no nie mogę z tego, znowu CKM? po co to? jak Kali i inni chcą polecać film to chyba raczej w HP bo od filmów jest żałosny krytyk z FilmWebu a muzykę to każdy słucha jaką lubi a nie jaką się mu poleca, takie dziwactwa zostawcie gazetkom od pierdół jak CKM.

- Strona nr 5, liczby liczby liczby, o proszzz... jak w CKMie ? tu już bez dalszego komentarza.

- Region filmowy jak co miesiąc ale tylko przez jego gospodarza, napiszę to jeszcze raz, błagam o człowieka który będzie pisał NORMALNIE dla ludzi a nie jak wyborny krytyk w fotelu z lampką wina kręcąc wąsa, błagam, już dziwactwa Myszaka były bardziej znośne.

- Listy są spoko, tzn. zazwyczaj były ale odkąd Hiv (szacunek :)) dzieli list na raty i odpisuje pomiędzy jak to w Neo, lipa.

- Nowy design oceniaczki może i jest nowy i w ogóle wipeout się chowa ale kosztem czytelności, poprzednia była zdecydowanie lepsza, nie, nie jestem konserwatystą, po prostu uważam że można wprowadzać dobre zmiany i gorsze, tu IMO nie wyszło jak z logiem (X-factor?).

- BF3 vs MW3, były lepsze "odcinki"

- Hardkor Bijatyki, jak tworzą go 2 osoby i są 2 wpisy (teksty?) to może by się tak Amer i/lub Di podpisali pod nimi? ja akurat lubię wiedzieć kto pisze.

 

Jak się komuś ten post nie spodoba to niech go po prostu zignoruje, szczeniackie tyranie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...