Skocz do zawartości

PSX Extreme #173


Rekomendowane odpowiedzi

pewny za to jestem jednego: kompletnie ale to kompletnie nie radzicie sobie z recenzjami gier słabszych. Konkretnie to mam na myśli ocenianie ich.

 

Przykład : recenzja Happy Feet 2 autorstwa Soqa.

 

 

Soq pisze „ta gra znudzi ci się po godzinie” oraz „odpuść sobie tę grę”

 

A ocenę daje 5 + czyli odrobione powyżej przeciętnej !!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Panowie dośc żartów. Proponuje pooglądać pismo Film. Zobaczcie jakie filmy dostają ocenę 3/6 (czyli połowę ich skali, odpowiednio FILMY PRZECIĘTNE )

 

Np. film „Baby są jakies inne” dostało 3/6. Ten film jest faktycznie poniżej możliwości Koterskiego , brak trochę do Dnia Swira czy Nic smiesznego, powiedzmy PRZECIĘTNOŚC ale warta obejrzenia !

 

A wy dajecie 5/10 wszystkim krapulcom.

 

Soq czy sadzisz, że warto wyda 200 zł na grę , która znudzi się PO JEDNEJ GODZINIE?

 

nigga pliz :confused: 2 paki to nie tak mało, chciałbym już miec tyle by rozważac wybulenie 200 zł za godzinę zabawy. Niestety jeszcze nie jestem, pracuj,e nad tym ale daleko mi :P

 

Butcher może czas zmieni skalę ? Albo jakoś to ogarnąć ? To akurat by się przydało w przeciwieństwie do kul młodzieżowej oprawy (która jest tak oczoje.bna , że tylko czeka jak was jakiś epileptyk poda do sądu, ostrzegam :P )

Edytowane przez Orson
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

pewny za to jestem jednego: kompletnie ale to kompletnie nie radzicie sobie z recenzjami gier słabszych. Konkretnie to mam na myśli ocenianie ich.

 

Przykład : recenzja Happy Feet 2 autorstwa Soqa.

 

 

Soq pisze „ta gra znudzi ci się po godzinie” oraz „odpuść sobie tę grę”

 

A ocenę daje 5 + czyli odrobione powyżej przeciętnej !!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Panowie dośc żartów. Proponuje pooglądać pismo Film. Zobaczcie jakie filmy dostają ocenę 3/6 (czyli połowę ich skali, odpowiednio FILMY PRZECIĘTNE )

 

Np. film „Baby są jakies inne” dostało 3/6. Ten film jest faktycznie poniżej możliwości Koterskiego , brak trochę do Dnia Swira czy Nic smiesznego, powiedzmy PRZECIĘTNOŚC ale warta obejrzenia !

 

A wy dajecie 5/10 wszystkim krapulcom.

 

Soq czy sadzisz, że warto wyda 200 zł na grę , która znudzi się PO JEDNEJ GODZINIE?

 

nigga pliz :confused: 2 paki to nie tak mało, chciałbym już miec tyle by rozważac wybulenie 200 zł za godzinę zabawy. Niestety jeszcze nie jestem, pracuj,e nad tym ale daleko mi :P

 

Butcher może czas zmieni skalę ? Albo jakoś to ogarnąć ? To akurat by się przydało w przeciwieństwie do kul młodzieżowej oprawy (która jest tak oczoje.bna , że tylko czeka jak was jakiś epileptyk poda do sądu, ostrzegam :P )

 

Rozumiem, do czego pijesz. Wychodzi na to, że powinienem wyjaśnić w tekście dokładniej taką a nie inną ocenę. "Piątka" jest oceną dla targetu do jakiego skierowana jest gra - czyli dzieci. Wspomniany na końcu tekstu syn mojego kumpla męczy Pingwiny drugi raz już i jest nadal uradowany od ucha do ucha. Dla takich starych koni jak ja czy Ty to faktycznie gra na jakieś 3. Reasumując masz rację. Źle uargumentowałem to w tekście, stąd całe zamieszanie. Swoją drogą, w nowym numerze też mi się trafił do ogrania jeden koszmarek i po nim przejechałem się już solidniej :) Może ta recka będzie pewnym zadośćuczynieniem ;) Pozdro

Edytowane przez SoQ_
Odnośnik do komentarza

skoro to gra dla dzieci , skoro dzieciom się podoba, skoro traktuje się dany szpil w ten sposób to....powinien dostac wysoką notę :)

 

 

nie no, jesli dalej podtrzymujecie, że skala 1-10 ma sens to zacznijcie średnim grom dawac 5/10.

 

Bardzo dużo z obecnie ocenianych na 7 powinno dostowac 5 bo są po protu srednie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Moje 3 gr:

- top 10 najbardziej zniewieściałych bohaterów - kretyński pomysł na zmarnowanie dodatkowych stron, krytykowałem to u konkurencji (playbox) gdzie było "ileś tam rzeczy do czego służy konsola", takie teksty to pasują w kaczorze donaldzie a nie w takim piśmie. Od kogo chcecie zrzynać, od nowicjusza na rynku czy pisma dla dzieci?

 

- co do Pani Moniki - nie miała prawa zaistnieć sytuacja w której w piśmie dla prawdziwych graczy pisze osoba której styczność z grami rozpoczęła się od uncharted 2 (tak wynika z tekstu), obojętnie czy jest to kobieta czy mężczyzna. Światowa premiera tej gry to - 13 października 2009 - a więc bardzo niedawno. Co może wnieść do pisma dla graczy (pisma z taką historią jak psx) osoba która branżą interesuje się od 2-3 lat? Przecież to nawet nie jest czas od początku istnienia obecnej generacji. Do pisania o grach potrzebne oprócz talentu pisarskiego jest wiedza i doświadczenie, obie te cechy nabywa się latami, nie można się tego nauczyć w tak krótkim okresie. Aby sprawnie pisać o grach trzeba obcować z nimi przez więcej niż jedną generację konsol. Co ciekawego może napisać dla mnie, gracza od "94 roku osoba która ledwo zna obecne realia ? Nawet jeżeli nie będzie pisać stricte o grach, to po co marnować miejsce na takie głupoty? to ma być pismo dla graczy? Nie mam nic przeciwko kobietom po prostu weźcie PRAWDZIWĄ graczkę. To jest bolączka parytetów, musi być kobieta to bierzemy, zna się czy nie to wymóg trzeba wypełnić. Zawsze myślałe, że to magazyn od graczy dla graczy, a teraz wychodzi, że to jest "czasopismo" od nie graczy (może przesadzam z tym określeniem) dla nie wiadomo kogo.

 

Nie mam nic do osoby Pani Moniki, po prostu nie lubię niekompetencji w żadnej sferze życia.

 

Pzdr

Edytowane przez >Wosho<
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Moje 3 gr:

- top 10 najbardziej zniewieściałych boaterów - kretyński pomysł na zmarnowanie dodatkowych stron, krytykowałem to u konkurencji (playbox) gdzie było "ileś tam rzeczy do czego służy konsola", takie teksty to pasują w kaczorze donaldzie a nie w takim piśmie. Od kogo chcecie żrzynać, od nowicjusza na rynku czy pisma dla dzieci?

Nie przesadzaj. W piśmie powinno być te kilka luźnych stron, które będą taką swoistą "przerwą" czy "odpoczynkiem" od recenzji czy kolejnych felietonów. Sam temat tego zestawienia to sprawa indywidualna, ale zamiar takiego rankingu jest IMO trafiony. Nie wiem w czym problem. Takie "topy" u konkurencji sprawdzają się świetnie (Neo+), więc czemu by tego nie przenieść na łamy PE.

Edytowane przez Zime_k
Odnośnik do komentarza

 

Nie mam nic do osoby Pani Moniki, po prostu nie lubię niekompetencji w żadnej sferze życia.

 

Pzdr

 

Smiem twierdzić, że w takim razie w swoim życiu nie powinieneś się brać przynajmniej za połowę rzeczy. Takich omnibusów, czy ludzi renesansu wbrew pozorom nie ma zbyt wielu. Nic osobistego.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Nie mam nic do osoby Pani Moniki, po prostu nie lubię niekompetencji w żadnej sferze życia.

 

Pzdr

 

Smiem twierdzić, że w takim razie w swoim życiu nie powinieneś się brać przynajmniej za połowę rzeczy. Takich omnibusów, czy ludzi renesansu wbrew pozorom nie ma zbyt wielu. Nic osobistego.

 

Dobra spoko.

Robienie rzeczy w sferze prywatnej różni się od robienia tych samych rzeczy w pracy zawodowej. Amatorem to można być w domu. Po za tym, do pisania o grach nie trzeba być "omnibusem" czy człowiekiem "renesansu", wystarczy mieć wiedzę i doświadczenie w branży a zdobywa się to przez lata. W krótkim okresie to można co najwyżej zrobić słabe rozeznanie. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której osoba z tak krótkim doświadczeniem pisze w branżowym magazynie, niezależnie czy jest to pismo o grach, wędkarstwie czy muzyce klasycznej. To w końcu największy magazyn o grach video w Polsce, więc nie widzę tu miejsca dla amatorów. Zawsze myślałem, że aby dostać całą stronę w magazynie to trzeba to sobie wypracować, zdobyć jakiś warsztat w felietonach na ppe.pl. Łamy pisma nie są odpowiednim miejscem do zdobywania warsztatu, powinny tam trafiać teksty doświadczonych redaktorów.

Pzdr

Edytowane przez >Wosho<
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

byłem dziś w Empiku i panowie, może nie jestem obiektywny ale ta okładka z batmanem rzuca się od razu w oczy. Z okładkami rządzicie jak dla mnie w polskiej prasie niepodzielnie. :)

 

(rządzicie- znaczy raz zarządziliście, w ostatnim miesiącu ale mam nadzieję, że trend się utrzyma :) )

 

 

__________________________

 

 

kazuo, daj szansę dziewczynie, na początek poszedł artykuł na rozruch, zobaczymy jakie ma pióro itd.

 

 

i skasujcie mu alterkonto nr 492-492-3492-349304

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

 

Nie mam nic do osoby Pani Moniki, po prostu nie lubię niekompetencji w żadnej sferze życia.

 

Pzdr

 

Smiem twierdzić, że w takim razie w swoim życiu nie powinieneś się brać przynajmniej za połowę rzeczy. Takich omnibusów, czy ludzi renesansu wbrew pozorom nie ma zbyt wielu. Nic osobistego.

 

Dobra spoko.

Robienie rzeczy w sferze prywatnej różni się od robienia tych samych rzeczy w pracy zawodowej. Amatorem to można być w domu. Po za tym, do pisania o grach nie trzeba być "omnibusem" czy człowiekiem "renesansu", wystarczy mieć wiedzę i doświadczenie w branży a zdobywa się to przez lata. W krótkim okresie to można co najwyżej zrobić słabe rozeznanie. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której osoba z tak krótkim doświadczeniem pisze w branżowym magazynie, niezależnie czy jest to pismo o grach, wędkarstwie czy muzyce klasycznej. To w końcu największy magazyn o grach video w Polsce, więc nie widzę tu miejsca dla amatorów. Zawsze myślałem, że aby dostać całą stronę w magazynie to trzeba to sobie wypracować, zdobyć jakiś warsztat w felietonach na ppe.pl. Łamy pisma nie są odpowiednim miejscem do zdobywania warsztatu, powinny tam trafiać teksty doświadczonych redaktorów.

Pzdr

 

A czy ja się z tym kłócę? Czytanie ze zrozumieniem, bez intelektualnych podniet, mile widziane.

Odnośnik do komentarza

Do mnie pierwszy tekst Moniki w ogole nie trafil. Wywody na temat "kobiety vs. konsole ich facetow" nie bawia mnie od czasow studiow a moze i liceum. Z artykulu tak wialo stereotypami, ze ledwo dotrwalem do konca i zastanawiam sie do kogo adresowane sa takie teksty? Ze kobiety nie maja pasji a faceci ja maja i te pierwsze staraja sie tym drugim uprzykrzyc z tego powodu zycie wiadomo nie od dzis. Wy to wiecie, my sie tego uczymy bedac z wami wiec czemu ja o tym musze czytac w pismie o KONSOLACH? A najlepszy fragment to ten gdzie autorka radzi panom co zrobic zeby zainteresowac swoje wybranki tematyka gier. Ostatnie co by mi przyszlo na mysl to wymyslanie sposobu na to by moja dziewczyna (laskawie) chciala sie zainteresowac gram. Po kiego czlona? Jak jej sie podoba niech sobie pogra, popyta ale niech ona wyjdze z iniciatywa bo to ona chce sie czegos dowiedziec. Z reszta ta edukacja i tak konczy sie na LBP albo innym LEGO wiec o czym my tu mowimy. W pesa sobie partyjki nie utniemy (z reszta jaki zdrowy facet by chcial. od tego sa plazma, kumple i piwo).

 

Wiec nie mowie nie kobiecemu pisaniu do PE ale na boga niech to nie bedzie bravo z polemika typu "on na mnie nie zwraca uwagi bo gra w strzelanie". Zobaczymy co niedlugo przyniesie numer lutowy.

O wiele bardziej jaralo mnie czytanie "w co gra Makoto" (czy jak jej tam bylo) bo nie bylo tego calego kobiecego pier.dolenia jak to z nami zle tylko samo meritum czyli konkretna gra okiem laski.

 

 

Odnosnie pisma - wiecej plusow dodatnich niz ujemnych. Tak jak wiekszosc przyczepie sie do podsumowania roku (Debesciaki 2011). Chaotycznie i do tego numeracja od 1.

 

Z historii o Bungie wyszlo uzupelnienie do tekstu z poprzedniego numeru (Przez pryzmat serii) bo o samym studiu jest pare akapitow a potem to juz opis tego co zmienialo sie w serii Halo.

 

TOP10 - lata mi ale serio w sylwestra odliczacie do 24:00 zaczynajac od 1?

 

Powrot do przeszlosci - screeny do TOP10. Lupe dawajcie do pisma. To nie sa najnowsze produkcje, ktorych wielkie screeny mozna znalesc w sieci tylko perelki z przeszlosci, o ktorych istnieniu nie jeden raz dowiadywalem sie z kart PE. A tu kurde jakies wypierdki teraz. Ogladac sie tego nie da.

 

Fota zgredow w oceniaczce moim zdaniem nie powinna stykac sie jej dolna krawedzia. Maly odstep powinien byc. Zdjecia tez stare i wlasciwie to nie wiem po co one tam sa? Kiedys mina byla adekwatna do oceny a dzis no wlasnie po co?

 

3groszowki - no wlasnie, znow facjaty zgredow (i znow te same od miliona numerow) a na dodatek paskudnie "spomaranczowione". Nijak to nie udaje miedziaka.

 

"Najbardziej optymalny" - mnie uczono, ze jak "optymalny" to juz "najbardziej" ale moge sie mylic.

 

 

No, to chyba tyle. Ogolnie powialo swiezoscia i dobrze. Zobaczymy jaki trend sie utrzyma w przyszlosci.

 

 

ps. Perez - z ta okladka z "Batmanem na przedzie" to troche wam nie wyszlo. Raz, ze nie widac, ze gacek sie wyroznia a dwa ze Ezio wyraznie stoi (jedna noga) przed nim. Bez twojego hinta byloby ciezko sie domyslic co chcieliscie przekazac.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A najlepszy fragment to ten gdzie autorka radzi panom co zrobic zeby zainteresowac swoje wybranki tematyka gier. Ostatnie co by mi przyszlo na mysl to wymyslanie sposobu na to by moja dziewczyna (laskawie) chciala sie zainteresowac gram. Po kiego czlona?

To się wywodzi z założenia, że każdy facet-gracz chciałby żeby jego dziewczyna/żona/kochanka też interesowała się grami. IMO jest to założenie głupie i nieprawdziwe, ale to już temat na inną dyskusję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do mnie pierwszy tekst Moniki w ogole nie trafil. Wywody na temat "kobiety vs. konsole ich facetow" nie bawia mnie od czasow studiow a moze i liceum. Z artykulu tak wialo stereotypami, ze ledwo dotrwalem do konca i zastanawiam sie do kogo adresowane sa takie teksty? Ze kobiety nie maja pasji a faceci ja maja i te pierwsze staraja sie tym drugim uprzykrzyc z tego powodu zycie wiadomo nie od dzis. Wy to wiecie, my sie tego uczymy bedac z wami wiec czemu ja o tym musze czytac w pismie o KONSOLACH? A najlepszy fragment to ten gdzie autorka radzi panom co zrobic zeby zainteresowac swoje wybranki tematyka gier. Ostatnie co by mi przyszlo na mysl to wymyslanie sposobu na to by moja dziewczyna (laskawie) chciala sie zainteresowac gram. Po kiego czlona? Jak jej sie podoba niech sobie pogra, popyta ale niech ona wyjdze z iniciatywa bo to ona chce sie czegos dowiedziec. Z reszta ta edukacja i tak konczy sie na LBP albo innym LEGO wiec o czym my tu mowimy. W pesa sobie partyjki nie utniemy (z reszta jaki zdrowy facet by chcial. od tego sa plazma, kumple i piwo).

Jednego Monice odmówić nie można - jej debiut na pewno nie przeszedł bez echa :).

 

Co do samego felietonu (podkreślam tę formę, bo niektórzy chyba wzięli ten tekst jako swoistą rozprawę na temat relacji damsko-męsko-konsolowych, która jest stanowiskiem redakcji, pisma, wydawcy...), jest to po prostu zdanie autorki, z którym jak najbardziej masz prawo polemizować. Wiem, że to banał, ale tak samo np. nie mogę się zgodzić do końca z Twoją opinią, że facet nie powinien próbować zainteresować kobiety swoją pasją, co dla Ciebie jest oczywiste. Taką oczywistość wygłasza też w jednej z polemik z Moniką autorka, która pisze: "Może żyję w błogiej nieświadomości na temat tego, jak świat wygląda naprawdę, ale nie znam żadnej dziewczyny, która miałaby kontakt z konsolą na co dzień i odmawiałaby uparcie chociaż obczajenia kilku gier". I tutaj wracam do Twojego stwierdzenia, że facet nie powinien próbować zainteresować kobiety swoją pasją - moja żona, mimo przebywania z konsolą dzień w dzień, nie ma ochoty "obczajać" gier, a nie ukrywam, że czasami chciałbym ją w to wkręcić, tyle że dla niej to raczej strata czasu. Rozumiem też Twoje założenie - piwko, kumple, plazma, ale z tym bywa różnie i czasami naprawdę byłoby nieźle (tak mi się wydaje) pograć z żoną. I nie zgodzę się też ze stwierdzeniem, że kobieta sama z siebie ma się zainteresować grami (to znaczy byłoby miło, ale czasami przydaje się pomoc :)) - tym razem to najwyraźniej ja mam inne doświadczenia :). Tutaj pamiętam przykład, kiedy dziewczyna wkurzała się, gdy grałem w Hattricka i nie było szans, żeby się tym zainteresowała. Dopiero gdy pokazałem jej jakiegoś przeglądarkowego RPG, zobaczyła, że to może być fajna zabawa.

 

TOP10 - lata mi ale serio w sylwestra odliczacie do 24:00 zaczynajac od 1?

A w szkole uczą nas liczyć od 10? ;). A tak poważnie - rozumiem ideę odliczania od 10 (np. w lutowym topie tak zrobiliśmy), ale w pewnym momencie wprowadzało to więcej zamieszania niż ten tradycyjny sposób (zwłaszcza na tych stronach, gdzie było po dwie kategorie). Wtedy, żeby było sensownie, też TOP-y czytelników powinny być od końca. Oczywiście najlepiej byłoby taki top rozłożyć np. na 3 strony, gdzie na pierwszym rozkładzie masz np. 7-9 pozycji, potem przewracasz stronę i jest podium (bądź najlepszy tytuł), ale na to miejsca nie było.

 

Powrot do przeszlosci - screeny do TOP10. Lupe dawajcie do pisma. To nie sa najnowsze produkcje, ktorych wielkie screeny mozna znalesc w sieci tylko perelki z przeszlosci, o ktorych istnieniu nie jeden raz dowiadywalem sie z kart PE. A tu kurde jakies wypierdki teraz. Ogladac sie tego nie da.

To jest uzupełnienie tych krótkich notek. Jasne, zgadza się, że lepiej byłoby dać większe, ale a) wyobraź sobie 10 dużych fotek gier sprzed 10 lat - niewiele byłoby tam widać (poza pikselami), a strona by poszła b) nie chcemy sztucznie pompować Powrotu - tekst, ciekawostki, dodatki - to są kluczowe elementy tego cyklu. A jeśli dajesz przykład tego, że screeny nowych gier można znaleźć w sieci, to gwarantuję Ci, że po wrzuceniu w przeglądarkę opisywanego przez Rogera tytułu też bez problemu znajdziesz odpowiednie grafiki.

 

Fota zgredow w oceniaczce moim zdaniem nie powinna stykac sie jej dolna krawedzia. Maly odstep powinien byc. Zdjecia tez stare i wlasciwie to nie wiem po co one tam sa? Kiedys mina byla adekwatna do oceny a dzis no wlasnie po co?

 

3groszowki - no wlasnie, znow facjaty zgredow (i znow te same od miliona numerow) a na dodatek paskudnie "spomaranczowione". Nijak to nie udaje miedziaka.

 

"Najbardziej optymalny" - mnie uczono, ze jak "optymalny" to juz "najbardziej" ale moge sie mylic.

Fotki - przyjrzyj się dokładnie - fotki wciąż odzwierciedlają ocenę. Oczywiście nie jest tak, że na 7 mamy inną, na 7+ inną, a na 8- jeszcze inną, ale różnice między 7 a 9 da się wychwycić (chociaż może nie u wszystkich autorów), aczkolwiek fakt, niektóre wymagają aktualizacji :).

3gr - w lutowym numerze będzie inna forma.

"najbardziej optymalny" - ewidentny błąd z naszej strony.

 

ps. Perez - z ta okladka z "Batmanem na przedzie" to troche wam nie wyszlo. Raz, ze nie widac, ze gacek sie wyroznia a dwa ze Ezio wyraznie stoi (jedna noga) przed nim. Bez twojego hinta byloby ciezko sie domyslic co chcieliscie przekazac.

Nie chodzi o to, żeby wszystko wyjaśnić, pokazać palcem - jedni zobaczą, inni nie. Staramy się różne smaczki przemycać... Raz jest to np. koleżka z Krótkiej serii (bo ktoś go skojrzy, bo ktoś zna grę), innym razem polska flaga wymalowana na murku za plecami Drake'a.

 

Przy okazji przypominam, że numer lutowy w sprzedaży już od środy. Zapowiedzi proszę spodziewać się po weekendzie.

Odnośnik do komentarza

TOP10 - lata mi ale serio w sylwestra odliczacie do 24:00 zaczynajac od 1?

A w szkole uczą nas liczyć od 10? ;). A tak poważnie - rozumiem ideę odliczania od 10 (np. w lutowym topie tak zrobiliśmy), ale w pewnym momencie wprowadzało to więcej zamieszania niż ten tradycyjny sposób (zwłaszcza na tych stronach, gdzie było po dwie kategorie). Wtedy, żeby było sensownie, też TOP-y czytelników powinny być od końca. Oczywiście najlepiej byłoby taki top rozłożyć np. na 3 strony, gdzie na pierwszym rozkładzie masz np. 7-9 pozycji, potem przewracasz stronę i jest podium (bądź najlepszy tytuł), ale na to miejsca nie było.

Racja, ze lepiej by to wygladalo gdyby dostepna byla trzecia strona ale takie rozwiazanie ma sens przy wiekszym rankingu a nie TOP10. A co do zamieszania to N+ sobie z tym radzi od kilku lat co miesiac wiec nie widze przeszkod zebyscie i wy sobie z tym poradzili ;)

 

 

Powrot do przeszlosci - screeny do TOP10. Lupe dawajcie do pisma. To nie sa najnowsze produkcje, ktorych wielkie screeny mozna znalesc w sieci tylko perelki z przeszlosci, o ktorych istnieniu nie jeden raz dowiadywalem sie z kart PE. A tu kurde jakies wypierdki teraz. Ogladac sie tego nie da.

To jest uzupełnienie tych krótkich notek. Jasne, zgadza się, że lepiej byłoby dać większe, ale a) wyobraź sobie 10 dużych fotek gier sprzed 10 lat - niewiele byłoby tam widać (poza pikselami), a strona by poszła b) nie chcemy sztucznie pompować Powrotu - tekst, ciekawostki, dodatki - to są kluczowe elementy tego cyklu. A jeśli dajesz przykład tego, że screeny nowych gier można znaleźć w sieci, to gwarantuję Ci, że po wrzuceniu w przeglądarkę opisywanego przez Rogera tytułu też bez problemu znajdziesz odpowiednie grafiki.

Nie oczekuje dodatkowego miejsca dla tych grafik. Nie musza byc tez nie wiadomo jakie duze. Te z poprzednich numerow byly w sam raz dlatego zaskoczyla mnie decyzja o ich jeszcze pomniejszeniu.

 

 

Fota zgredow w oceniaczce moim zdaniem nie powinna stykac sie jej dolna krawedzia. Maly odstep powinien byc. Zdjecia tez stare i wlasciwie to nie wiem po co one tam sa? Kiedys mina byla adekwatna do oceny a dzis no wlasnie po co?

 

3groszowki - no wlasnie, znow facjaty zgredow (i znow te same od miliona numerow) a na dodatek paskudnie "spomaranczowione". Nijak to nie udaje miedziaka.

 

"Najbardziej optymalny" - mnie uczono, ze jak "optymalny" to juz "najbardziej" ale moge sie mylic.

Fotki - przyjrzyj się dokładnie - fotki wciąż odzwierciedlają ocenę. Oczywiście nie jest tak, że na 7 mamy inną, na 7+ inną, a na 8- jeszcze inną, ale różnice między 7 a 9 da się wychwycić (chociażmoże nie u wszystkich autorów), chociaż fakt, niektóre wymagają aktualizacji :).

No tak patrze na Rogera i on ma zawsze to profilowe foto ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...