Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem porównanie PC vs PS4 z 6 maja, wdg mnie jest dobrze jeśli tak będzie wyglądał końcowy produkt

 

różnice w ilości polygonów widać na lampach

ProjectCARS_PC-1-wm.png?6eb890

ProjectCARS_PS4-1-wm.png?6eb890

tutaj to kwestia oświetlenia, różnice widać na texturach trawy i toru

ProjectCARS_PC-5-wm.png?6eb890

ProjectCARS_PS4-5-wm.png?6eb890

 

http://www.dualshockers.com/2014/05/06/project-cars-ps4-vs-pc-maximum-settings-screenshot-comparison-gorgeous-on-both-platforms/

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że jedno z porównań Dualshockers pokazywało PCtową wersje zdecydowanie w złym świetle więc ja osobiście na te porównania bym nie patrzył ;)

 

No i teraz nie wiem czy zainwestować półtora kafla w kierownicę i grać na PS4 czy zainwestować 3 kafle i grać na DFGT na PC :)

Nie chce tu PCtowego PRu odwalać jak z CW ale na blaszce poza CARSami jest jeszcze lepsza (moim zdaniem) Assetto Corsa. Choose your destiny :P

 

Driving Force GT normalnie współpracuje z PC? Bo chyba będzie trzeba się na jakąś kierownicę wykosztować.

Współpracuje, 

Odnośnik do komentarza

 

Jutro mi przychodzą 2 dodatkowe monitory, triple screen here i come  :banana:

Pochwalisz się CARSami na tych trzech monitorach? :D

 

Jasne tylko właśnie dostałem maila z przeprosinami i paczka ma zostać wysłana dopiero dzisiaj. Mimo tego, że sklep zarzeka się, że wysyła wszystko do 48h od zaksięgowania wpłaty  :verymad:

Ciekawy jestem tylko jak z klatkami na 3 monitorach, przy takiej rozdziałce moja karta może nie podołać  :whistling:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Nagrałem dziś okrążenie Lancerem na torze Mugello w deszczu. Tor jest brzydki jak noc więc nie ma za bardzo na co patrzeć ale chyba nie miałem jeszcze takiego fun'u z jazdy w tej grze ;)

Oglądajcie w 1080p bo 1440p się buguje i odpala filmik w niskiej jakości.

 

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nagrałem dziś okrążenie Lancerem na torze Mugello w deszczu. Tor jest brzydki jak noc więc nie ma za bardzo na co patrzeć ale chyba nie miałem jeszcze takiego fun'u z jazdy w tej grze ;)

Oglądajcie w 1080p bo 1440p się buguje i odpala filmik w niskiej jakości.

 

.....pięknie jedzie bokiem jak prawdziwa "poszperowana" rajdówka.Wygląda na to ze autorzy gry przylożyli sie równiez do modelu jazdy auto 4x4. Brawo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...