Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Nakręciłem się na C.A.R.S. od samego początku i mam nadzieję, że kwiecień to już ostateczna data ;) Na PS4 posucha z dobrymi racerami (DC to trochę inny target), więc każdy fan wirtualnej motoryzacji i nie tylko czeka na ten tytuł. Osoby, które mają już w domu Thrustmuster'a lub inną dobrą kierownice czeka z pewnością genialny szpil. Ja niestety na padzie, ale i tak zabawa będzie przednia.

Odnośnik do komentarza

Śmiej się ale ja chyba jestem jedyną osobą, która się z tego na prawdę cieszy. Mam zamiar kupić nową kierownice pod PS4, do tego rurki PVC i fotel kubełkowy. Złożyć z tego swój własny setup. A im później Carsy wyjdą tym lepiej na tym wyjdę, bo teraz mam sporo pracy i brak czasu na zabawy z piłką i wiertarką. :D Maj mi jak najbardziej pasuje. 

Odnośnik do komentarza

Jasne ze lepiej poczekac i dostac doszlifowany produkt ale niech sie ku.wa w koncu konkretnie okresla z data premiery a nie zwodzic ludzi za nos w taki sposob. Ja w ubieglym tygodniu mialem brac urlop na poczatek kwietnia specjalnie na premiere... Po tym opoznieniu juz zupelnie zglupialem i zaczynam watpic aby SMS mialo w ogole jakas strategie wydawnicza. Ta gra moze rownie dobrze wyjsc w maju jak i w lipcu czy w listopadzie jak to wczesniej obiecywali ;)

Odnośnik do komentarza

Przypomnij sobie jak EA naciskała SMS żeby wypuścili Shift 2 Unleashed na czas ogłoszonej daty premiery. No i wypuścili grę że ja pi3rdole, w pierwszych tygodniach była całkowicie nie grywalna a internetowe fora zalewały posty poszukujące grywalnych ustawień zarówno pod pada jak i pod kierownice. 

 

Może poszli po rozum do głowy, skoro projekt jest finansowany przez graczy to nie mają żadnego obowiązku ani z góry ustalonej daty. Niech szlifują te grę nawet do grudnia to może Sony Polyphony Digital zobaczy że ma konkurenta to i GT7 dzięki temu powinno być lepsze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...