Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj po robocie na 90% jade po swoją kopie do empiku :fapfap: tylko tam jest u mnie w mieście, ale kij. Nie wytrzymam dłużej

 

Loko Chocko grasz na padzie czy kierownicy? Trochę mam obawy, ale do tej pory każda scigalke ogarnialem padem bez asyst, to może carsy uda się chociaż z nimi ogarnac ;).

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj po robocie na 90% jade po swoją kopie do empiku :fapfap: tylko tam jest u mnie w mieście, ale kij. Nie wytrzymam dłużej

Z całą pewnością nie będziesz żałował. Jestem fanem Gran Turismo i zawsze uwielbiałem klimat nocnych wyścigów. Samo oglądanie gameplayu u innych graczy sprawiało mi przyjemność a w PC jest tak samo. Nawet wyścig na tym samym torze ale o różnej porze dnia to zupełnie inny rodzaj jazdy. W pierwszym wyścigu np. przejedziesz tor bez problemu ale już późnym popołudniem słońce oślepi cię i będziesz miał spory problem mimo że parę minut temu ścigałeś się tutaj ale było to rano kiedy słońce było wysoko na niebie. Świetna gra.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj po robocie na 90% jade po swoją kopie do empiku :fapfap: tylko tam jest u mnie w mieście, ale kij. Nie wytrzymam dłużej

 

Loko Chocko grasz na padzie czy kierownicy? Trochę mam obawy, ale do tej pory każda scigalke ogarnialem padem bez asyst, to może carsy uda się chociaż z nimi ogarnac ;).

 

Pierwszy raz w zyciu na kierownicy. Gram generalnie bez asyst ale z absem no i poki nie znam tras to z linia. A i tak nie ogarniam, choc juz jest o niebo lepiej :D

Ludziki które ustawienia pod pada najlepsze ? Nie wytrzymałem i jednak kupiłem...

Exact dawal kilka stron wczesniej i mi podpasowaly.

Odnośnik do komentarza

Szukaj mojego postu, uważam ze są dobre

Domyslne, bo pozniej jak Hipol bedziesz przestawial godzinami, zamiast grac.

Wieczorkiem widzimy sie online ! ^^

Mam nadzieje ze i my dziś zagramy razem, mówisz ze zwykły headset nawet z telefonu wystarczy? Ten Sonowski mi pies zjadł a 7.1 chwilowo pożyczyłem.

Ok, przetestowane pare setów pod DS4.

 

Tu mój prywatny.

Martwa strefa kierowania - 10

Czułość kierowania - 0

Martwa strefa przepustnicy - 10

Czyłość przepustnicy - 15

Martwa strefa hamowania - 10

Czułość hamowania - 30

Martwa strefa sprzęgła - 10

Czułość sprzęgła - 45

Czułość prędkości - 65

Czułość filtrowania kontrolera - 50

FF-100

Tryb Sterowania kontrolerem - 2

 

Zaawansowane  - wł

Tłum miekkiego sterowania - Wł

Filtr wizualny koła - Wył

Wsparcie kontry - Wył

 

Dodatkowo by to wszystko lepiej czuć należy wejść w Ustawienia Kamery, przełączyć zakładkę na RUCH i tam zmienić Ruch otoczenia na 100

O te, tutaj

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szukaj mojego postu, uważam ze są dobre

Domyslne, bo pozniej jak Hipol bedziesz przestawial godzinami, zamiast grac.

Wieczorkiem widzimy sie online ! ^^

Mam nadzieje ze i my dziś zagramy razem, mówisz ze zwykły headset nawet z telefonu wystarczy? Ten Sonowski mi pies zjadł a 7.1 chwilowo pożyczyłem.

 

Wszytsko mozesz podlaczyc pod pada, co ma mikrofon. Dzisiaj bedzie wieksza ekipa, wiec mozna pojezdzic.
Odnośnik do komentarza

Mnie strasznie korci by lecieć do sklepu po swoją kopię, ale bez kierownicy będę się w tej grze pewno tylko męczył i frustrował :/

 

Wczoraj dorwałem się do DriveCluba i jego ledwo na padzie ogarniam, a co dopiero grę typu SIM. 

Mi osobiście lepiej jeździ się w PC niż w DC a też gram na padzie. Ogólnie trzeba się w tej grze nastawić że nie każdy wyścig się wygra i że nawet jeden błąd kosztuje bardzo wiele i prawie niemożliwe jest odzyskanie wcześniejszej pozycji. Ale to chyba tak jak w rzeczywistości a PC ma jak najlepiej tą rzeczywistość oddawać. Ważne żeby maksymalnie wykorzystać trening przed wyścigiem a później zająć jak najlepszą pozycję w kwalifikacjach. No i później nie dać d#%y w wyścigu:)

Edytowane przez junioru2
Odnośnik do komentarza

Gra jest piekna takze przez fakt, ze jest trudna i nawet jak popelnimy blad na poczatku, nalezy wrzucic wsteczny i jechac dalej! To uczucie, gdy pod koniec wyscigu odzyskujesz pozycje, bo kazdy w nerwach gdy siedziales na ogonie popelnial pokolei blad! Nie raz juz mialem wyscigi, gdzie czolowke na ostatnich zakretach obracalo :banderas:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze jest rozgrzanie opon, a potem dbanie by się nie przegrzały.

Kartami grać się według mnie nie da, więc nową karierę zacząłem na Renault Clio Cup. Dopiero teraz zauważyłem jak duże znaczenie ma odpowiednie rozgrzanie opon. :)

Właśnie. Powiem szczerze że w żadnej innej grze nie czułem tego jak wielkie znaczenie ma dbanie o opony. No i jest możliwość tylu ustawień i poziomu przeciwników że na padzie można sobie fajnie pograć ale trzeba pamiętać jak wyglądają wyścigi. Wyścig to walka z przeciwnikiem z torem z autem i z samym sobą. Ja np. nie potrafię po błędzie dojść do siebie i zaczynam przyśpieszać aby odrobić straty i zazwyczaj kończy się to kolejnym błędem i frustracją co kończy się ostatnią pozycją. Na samym początku też sądziłem że karty to jakaś masakra ale jakoś się ich nauczyłem. Naprawdę jeżeli ktoś chce sam przekonać się jak ciężką pracę wykonuje taki np. Robert Kubica (tak wiem- rajdy) czy inny Giermaziak to gra dla miłośnika sportowego profesjonalnego ścigania.

Odnośnik do komentarza

to moja pierwsza gra w której temperatura opon ma wpływ na prowadzenie :) albo ciśnienie opon. Ale to dlatego, że nie grałem w żadne iRacing, asseto corsa czy inne rFactor tylko od paru lat w głupie samochodówki na konsolach

Akurat Gran Turismo to nie taka głupia samochodówka. Fakt że symulator z niej bardzo umowny ale proces tworzenia gry (skanowanie laserowe torów aby oddać ich nierówności, romans z prawdziwym sportem motorowym- GT Academy i fantastycznie zrealizowane pory dnia) pozwala stwierdzić że nie była to gierka pokroju NFS. Ogólnie GT chce się sprzedać w większej ilości i twórcy pewnie biorą to pod uwagę aby nie było za trudno. PC powstawało na nieco innych zasadach i to sprawiło że gra bardziej symuluje jazdę niż frajdę:)

Odnośnik do komentarza

Właśnie za 6 miesięcy traci ważność patent na Force Feedback, którego posiadają kierownicę marki Logitech, tak więc jeśli Sony się postara  i dogada się z Logitechiem to dostaniemy wsparcie dla starych, ale jarych kierownic. :)

A co stało na przeszkodzie ze nie było wsparcia od razu ?Wierzycie w bajki ?Logitech wyłożył fujare na te sprzety,  a i Sony ma wszystko w chóju też.Nagle się obudzą ta :reggie: Sprzedać te kierownice póki są coś warte, bo potem beda się nadawać tylko do zabawy w piaskownicy lub na śmietnik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...