Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

od zera do bohatera zablokuje. musisz zacząć od 8 klasy (czyli karty) i wygrać mistrza LMP1 w dziesięć sezonów. w karierze te wymogi historyczne (a tym samym achivy/trofea) mają dokładne opisy od której klasy się liczą itd.

 

btw, fun fact - wiedzieliście że głos inżyniera wyścigowego w radio to sam Stig?

http://www.projectcarsgame.com/solo-features.html na samym dole.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie chyba te lepsze od tych od Exacta

 

 

 

This is the set I am currently using:

Controller Preset Mode 2 (make sure you change 1st)

Steering Deadzone 5
Steering Sensitivity 30
Throttle Deadzone 10
Throttle Sensitivity 40
Brake Deadzone 10
Brake Sensitivity 30
Clutch Deadzone 10
Clutch Sensitivity 45
Speed Sensitivity 70
Controller Filtering Sensitivity 30
Force Feedback 100
RPM/Gear Display Yes

Controller Preset Mode 2 (make sure you change 1st)
Advanced Off

Still not perfect, still have to try lots of things and will adjust accordingly.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem nieco na PC. Grafika robi wrażenie. Pojazdy wyglądają kapitalnie, ale raczej nie ma co w tym segmencie z DC wojować (różnice są znikome). Efekty wszelakie są miłe dla oczu, choć wiadomo gdzie istnieje "najlepiej wykonany deszcz w grach". Natomiast co od razu uderza w gracza, to ultrapłynne sześćdziesiąt klatek. Taką liczbą winny się szczycić gry wyścigowe (i nie tylko). Z drugiej strony konkurencja i bez tego zasługuje na sumienne 9/10 w segmencie grafiki, a i przecież N4S: Rywale na premierę wyglądały znakomicie.

Model jazdy przy wyłączonych wspomagaczach, gdy samochód pędzi w deszczu daje ogrom frajdy/frustracji (niepotrzebne skreślić).

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie chyba te lepsze od tych od Exacta

 

 

 

This is the set I am currently using:

Controller Preset Mode 2 (make sure you change 1st)

 

Steering Deadzone 5

Steering Sensitivity 30

Throttle Deadzone 10

Throttle Sensitivity 40

Brake Deadzone 10

Brake Sensitivity 30

Clutch Deadzone 10

Clutch Sensitivity 45

Speed Sensitivity 70

Controller Filtering Sensitivity 30

Force Feedback 100

RPM/Gear Display Yes

 

Controller Preset Mode 2 (make sure you change 1st)

Advanced Off

 

Still not perfect, still have to try lots of things and will adjust accordingly.

 

Dużo lepsze i już o tym tutaj pisałem, więc mogłeś cytować cały mój post. Trzeba dodać, że to ustawienie to mus, bo normalne mają zbyt czułe sterowanie, a Exacta z kolei zbyt słabe bo ustawione na 0.

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie trochę "z dupy", ale przebolejecie jakoś :) Project Cars czy Driveclub? Którego racera brać jako pierwszą (i w najbliższym czasie jedyną) ścigałkę na PS4? A może to dwie zupełnie inne gry i nie bardzo można je porównywać (nie wiem, więc pytam, serio)...

Odnośnik do komentarza

w chwili obecnej carsy - boom na wyzwania forumkowe minal, zostaje ci zatem w driveclub dosc przecietna kariera gdzie tak na dobra sprawe jedynie jedna darmowa kompania "startline" daje rade (i jako jedyna darmowa ma zmienna pogode), a online i dolaczanie do gier ze znajomymi dalej dziala jak chce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...