Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

z tym że nie musi to być w samym time trialu. mi zaliczało czasu robione w karierze. w TT zrobiłem jedynie odcinki/wariacje dość rzadkie, sam achiv wpadł mi po którymś wyścigu w karierze.

 

dodatkowo do Panteonu Sław nie potrzeba wszystkich zaproszeń na zawody. część z nich jest zbugowana i zablokowana, mimo spełnienia wymogów. miałem 3 poprzednie wymogi, odblokowałem sobie ostatni kontrakt reklamowy i pyk, panteon sław odblokowany. samych zaproszeń miałem jakieś 60% więc tym się nie stresujcie.

Odnośnik do komentarza

Niestety przez Wiedźmina nie mam chwilowo czasu na inne gry. Ale pewnie za jakiś czas się unormuje i znowu odpale Cars. Co do kariery to rzeczywiście jest trochę nudna, ale wszystko inne jest na plus, więc nie ma co marudzić. Wyszły jakieś dodatkowe auta ? Bo nawet nie miałem czasu tego sprawdzić a coś przed premierą było mówione o tym.

Odnośnik do komentarza

Może głupie pytanie, ale za cholerę nie mogę dojść o co biega... jak zmienić ilość paliwa w baku?

Gram sobie karierę w klasie GT3 Mercem SLS i wyjściowo jest tam zalane 60l. paliwa. Gram wyścig na pełnym dystansie 42 okrążeń i tego paliwa mi nie wystarczy. Zjeżdżając do boksu fura nie zostaje dotankowana. O co chodzi? 

 

Suwakiem od zmiany ilości paliwa oczywiście ruszałem, ale nic to nie zmienia i w każdej sesji czy to trening, kwalifikacje czy wyścig zawsze startuje z tymi 60 litrami. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Tak, w strategi oczywiście ustawiałem.

Usunąłem save'a oraz wszystkie dane gry z dysku, zainstalowałem ponownie i teraz działa. Ewidentnie gra jest zabugowana.

Prócz tego miałem dziś sytuację, że podczas wyścigu spadł duży deszcz i konsolowi przeciwnicy w ogóle nie zmniejszyli tempa... kręcili czasy na poziomie tych z kwalifikacji na suchym, a ja kręciłem bączki nie mogąc utrzymać się na torze. Opony oczywiście zmieniłem na deszczowe, ale mimo to nie dałem rady utrzymywać tak szybkiego tempa konsoli. Kilka razy zdarzyło mi się też rozbić o "nic"... pruje po prostej start/meta, nic przede mną nie ma, a nagle fura staje dęba jakbym przywalił w ścianę.

 

Mam nadzieję, że szybko to połatają, bo szczerze mówiąc zaczynam się zniechęcać do tej gry :/

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

To może jeszcze ktoś da radę jak obłożyć pada. Jakie funkcje które są potrzebne w trakcie wyścigu (typu przywołanie wirtualnego kierowcy) pod jakie przyciski? Nie chcę zacząć jakiegoś wyścigu i się okaże że nie przypisałem funkcji która jest potrzebna do danego przejazdu. A może standardowe ustawienia wystarczą? 

Odnośnik do komentarza

Czym wiecej gram w PCars tym bardziej mi sie podoba, absolutnie bajeczna gra która wymaga ciagle 100% skupienia.

Największym minusem gry to zdecydowanie brak licencji na supersamochody i klatki mimo wszystko powinny byc stale, nawet kosztem tych głupich az nienaturalnych refleksów na samochodzie.

Kariera myślałem ze bedzie prowadzona jednak inaczej, tu nie ma w niej żadnej motywacji.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Przetestowałem wczoraj na ps4 CAARsy.

Grałem chwilke ale co moge powiedzieć

 

1. Gra z kokpitu lepiej odwzorowana niż w drive club

2. Bardzo wymagający model jazdy, jest bardzo trudno ale nie wiem czy nie za bardzo. Aby wylatywać z zielonego zakretu na suchej nawierzchni przy predkosci 60 km/h ? Hmmmm chyba cos nie tak.

 

3. Oprawa graficzna gorsza niz w DC, deszcz to jakies nieporuzmienie. Cały czas identyczne krople na szybie przepasc wzgledem DC

4. MALO modeli aut, bardzo malo

 

W sumie fajna gra, ale nie skusze sie na pelna wersje.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

po Twoim poście widać, że to gra nie skierowana dla Ciebie, skoro uważasz, że za trudna, narzekasz na oprawę i mało samochodów :)

 

Trudność jest OK, większe wyzwanie i frajda z opanowania gry ale wszyscy tak pisali ze to takie realistyczne...

Mam watpliwosci ale z drugiej strony nigdy nie jezdzilem samochodem wyscigowym, na pewno osobowymi o mniejszej mocy  jezdzie sie zupelnie inaczej.

 

 

porównywać multiplatformowy sim do ex arcade

 

 

Porównywać mozna bo czemu by nie,model jazdy z natury gry jest inny ale grafika czy ilosc aut mozna porownywac a tutaj jest kiepsko jesli chodzi o PC

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

na pewno osobowymi o mniejszej mocy  jezdzie sie zupelnie inaczej.

Pojedź sobie na jakiś time attack na torze ułożonym choćby z opon, a zobaczysz jak Twoje ego prędko spadnie do poziomu rynsztoka.

To się tak tylko fajnie wydaje, ale w rzeczywistości nawet 100 konna ośka potrafi być wyzwaniem jeśli chcemy wycisnąć z niej coś więcej jak tylko upalanie spod świateł + zimny łokieć :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

wiesz, porównywać można też jazdę figurową z hokejem. w końcu w obu jeździ się na łyżwach po lodzie.

o ile ilość aut jeszcze bym zrozumiał o tyle porównywać grafikę multiplatformy z ekskluzywem to już nieporozumienie.

 

Dlaczego niby?

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

NORMALNIE!  Bo porówuje to co uzyskano na Ps4 a oby dwie gry mozna kupic na ta konsole. Wiec graczy co lubia wyscigi i zwracaja uwage na grafike bede porownywac i badac rynek dostepnych produktow o tej tematyce na dana platforme pod wzgledem grafiki, dzwieku ilosci aut, tras itp itd

 

Nieporozumieniem by bylo gdy porównywać w grach wyscigowych grafikę z gier RPG, bijatyk czy FPP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...