Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Oprawa jest lepsza w DriveClubie ale ta w Project Cars nie musi się wstydzić. Dodatkowo w PC masz więcej aut na trasie oraz 60fpsów, co przekłada się na bardziej komfortową grę. No i jak poprzednicy napisali bezproblemowy online. W DC są szybkie rundki, bez kwalifikacji itp. lobby>wyścig>lobby itd.

 

Jeżeli chcesz grać głównie podczas krótszych rundek, bo masz np. mało czasu to bierz śmiało DC. Jednak jeśli lubisz przysiąść do gry na dłużej niż 30 minut, lubisz pogrzebać w ustawieniach, uczyć się charakterystyki samochodu i toru dłuższą chwilę, to tylko Project Cars.

Odnośnik do komentarza

model strasznie razi w grze arcade bo ciezej wypasc z trasy niz w simie?

 

Nie przesadzajmy, że DC to taki typowy arcade, przy NFS Rivals to symulator. Nigdy nie traktowałem DC jako gry arcade, była to dla mnie wymagająca gra wyścigowa przy której spędziłem chyba już setki godzin. Moje najlepsze 6 miejsce w podsumowaniu miesięcznym nie wzięło się z talentu tylko z ciężkich i długotrwałych ćwiczeń. Trochę jednak rozmijamy się z tematem, bo jest o PC a nie DC. Ktoś pytał o poradę którą grę wybrać, ja bym bez wahania kupił jeszcze raz obie. ale na tą chwile bardziej jara mnie PC.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy ktoś z was ma może jakieś wskazówki jak ustawić force feedback w thrustmaster t300rs? Na tym który jest w grze defaultowo nie da się jeździć.

Z góry dzięki za odp.

 

To jest dość złożona sprawa. Po pierwsze podstawowe ustawienie siły FF daj na 100. Resztę regulujesz w ustawieniach każdego auta. Masz tam parametry Fx, Fy i Fz. Wygląda to następująco:

 

Skala FX odpowiada za czołosc gazu i hamulca.

Skala FY odpowiada za zachowanie w zakrętach.

Skala FZ odpowiada za czułość wyboi i nierówności na drodze.

Skala MZ odpowiada za zachowanie kiery w momencie utraty przyczepności. Jest jeszcze na samej górze master scale, reguluje ogólna siłę force feedback danej fury.

 

 

Ja zaczynam takich ustawien:

Fx - 48

Fy - 44

Fx - 100

 

Trzeba samemu po próbować bo każdy samochód wymaga innych ustawień, te co podałem to tylko baza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem. Wszystko jest poblokowane i są kłódki. WTF? 

 

Edit: dobra, nie było pytania. Po ściągnięciu i zainstalowaniu łatki wszystko się odblokowało.

 

Edit 2: przejechałem się kawałek furą LMP1 na padzie i stwierdzam, że toto jest niegrywalne. Podziwiam Was jeśli dajecie rade grać w tego szpila na padzie :) 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Napisz(cie) jak wyglada kwestia zniszczen, uszkodzen, napraw w picie itp. Czy auta przeciwnikow odpadaja w wyniku awarii, itp.

Jedną z rzeczy które zauważyłem (póki mogłem chwilę pograć bo żona pozwoliła:)) jest możliwość rozwalenia swojego auta w taki sposób że nawet do pitstopu nie zajedziesz. No i przeciwnicy dość często popełniają błędy. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie najlepsze mają zniszczenia samochody stworzone przez spoleczność. Te na licencjach trochę gorzej się degradują. Tez zauważyliście ze jak spadnie deszcz to moje tempo drastycznie spada (wiadomo czemu), a przeciwników tylko na tyle, że są ode mnie zdecydowanie szybsi? Jeszcze mam pytanie, czy w karierze jest wyścig Le Mans 24h?

Edytowane przez Kamo159
Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie chyba te lepsze od tych od Exacta

 

 

 

This is the set I am currently using:

Controller Preset Mode 2 (make sure you change 1st)

 

Steering Deadzone 5

Steering Sensitivity 30

Throttle Deadzone 10

Throttle Sensitivity 40

Brake Deadzone 10

Brake Sensitivity 30

Clutch Deadzone 10

Clutch Sensitivity 45

Speed Sensitivity 70

Controller Filtering Sensitivity 30

Force Feedback 100

RPM/Gear Display Yes

 

Controller Preset Mode 2 (make sure you change 1st)

Advanced Off

 

Still not perfect, still have to try lots of things and will adjust accordingly.

 

Potwierdzam, zdecydowanie lepsze od moich wcześniejszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...