Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Gadacie brednie i tele. Przykro mi ze Caarsy nie sa takie wspaniale jak liczyliscie i na tle konkurencji ustepuja pod kilkoma wzgledami a pod kilkoma znacznie lepiej wypadaja. Co zrobic, oby dwie sa dobre ale nie wmawiajcie ludziom ze nie moga porownywac grafili w grach na ta sama konsole tylko dlatego ze ktoras jest wydana tez na inne platformy.

Jakos Forze caly czas WSZYSCY porownuja do Gran Turismo i porownywac do Drive cluba tez zaczeli to normalne.

Odnośnik do komentarza

GT i Forze sie porównuje bo to ekskluzywne tytuły na dwie platformy. Driveclub i pCARS mają ze sobą tyle wspólnego, że w obu jeździ się samochodami. 

 

Driveclub ma ładniejszą grafikę, ale kosztem wielu innych rzeczy, jak na przykład mniejsza ilość przeciwników na torze czy ilość FPSów, gdzie w DC jest ona ograniczona do 30 klatek a w DC waha sie od 45 do 60.

 

Driveclub jest najłądniejszą grą wyścigową i jeszcze długo tak pozostanie, ale to nie znaczy, że jest najlepszy człowieku.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś wyczytałem, że port, który dostaliśmy na konsolę jest zakorzeniony w wersjach na PS3/X360, które to pierwotnie miały powstać.

 

Gdyby gra była przeportowana prosto z PCta, to pewno by wyglądała i działała lepiej.

Tak niestety dostaliśmy graficznego przeciętniaka, w którym są momenty ładne, ale są i też takie, gdzie gra wygląda gorzej jak na poprzedniej generacji.

 

Moim zdaniem, to ogólnie obecna generacja konsol mocno zasysa... nawet hajpowany DC moim zdaniem wygląda tylko bardzo ładnie. Nie ma tu mowy o jakości godnej konsoli następnej generacji. 

Odnośnik do komentarza

 

 

po Twoim poście widać, że to gra nie skierowana dla Ciebie, skoro uważasz, że za trudna, narzekasz na oprawę i mało samochodów :)

Trudność jest OK, większe wyzwanie i frajda z opanowania gry ale wszyscy tak pisali ze to takie realistyczne...

Mam watpliwosci ale z drugiej strony nigdy nie jezdzilem samochodem wyscigowym, na pewno osobowymi o mniejszej mocy jezdzie sie zupelnie inaczej.

porównywać multiplatformowy sim do ex arcade

 

Porównywać mozna bo czemu by nie,model jazdy z natury gry jest inny ale grafika czy ilosc aut mozna porownywac a tutaj jest kiepsko jesli chodzi o PC

A przypomnij mi ile aut było w Drive Club na premierę?

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

 

 

po Twoim poście widać, że to gra nie skierowana dla Ciebie, skoro uważasz, że za trudna, narzekasz na oprawę i mało samochodów :)

Trudność jest OK, większe wyzwanie i frajda z opanowania gry ale wszyscy tak pisali ze to takie realistyczne...

Mam watpliwosci ale z drugiej strony nigdy nie jezdzilem samochodem wyscigowym, na pewno osobowymi o mniejszej mocy jezdzie sie zupelnie inaczej.

porównywać multiplatformowy sim do ex arcade

Porównywać mozna bo czemu by nie,model jazdy z natury gry jest inny ale grafika czy ilosc aut mozna porownywac a tutaj jest kiepsko jesli chodzi o PC

A przypomnij mi ile aut było w Drive Club na premierę?

 

 

Nie chodzi do końca ile ale jakich!

Odnośnik do komentarza

Powiedzta mi proszę jak do licha ustawia się własnoręcznie przyciski pada pod własne preferencje żeby to zadziałało ,niby ustawiam i ciagle nie mogę zatwierdzić, bo pisze, że nie wszystkie zostały zatwierdzone.Nawet jak zmienie jeden to nie można :sorry: .O co w tym chodzi? ze 40 minut siedziałem w tym i ni wuja nie zatrybiło nic :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie przypisać balans hamulców pod L1 i R1 (używam automatycznej skrzyni wiec te  batony do wbijania biegów  niby  powinny być wolne, ale nie)I teraz właśnie sprawdziłem  pod naduszenie L3 i R3 bo  nie przypisane i poszło.DRS chciałem przypisać za nieużywany "spójrz w tył" i też nic.Powinni to naprawić.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...