Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wyciekło (dzień przed) Nvidia ShadowPlay. Jak ktoś nie wie, to soft do nagrywania gameplayu. Podobnie jak PS4, nagrywa normalnie lub "w tle", gdzie zapisuje ostatnie 10 minut (Windows 7, ze względu na jakieś dziwne ograniczenia wielkości plików multimedialnych w systemie) lub 20 minut (Windows 8/8.1) sprzed wciśnięcia klawisza. Podobno mało zabiera mocy.

 

Maks. 1080p/60 FPS, nie ma możliwości nagrywania bez kompresji.

 

Wymaga co najmniej Windows 7, 64bit i GTX 650.

 

http://www.mediafire.com/download/zhcp4mgwb7ob5gj/331.65_desktop_win8_winvista_win7_64bit_english.exe

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Zarąbiste, coś takiego od dawna powinno być. Ładnie się zgrali z dramą na youtube, gdzie masowo usuwane są "copyrighted content" xD. Fajnie, że złapałem się jeszcze na ostatnią kartę która to obsługuje, a więc GTX 650. Zaraz biorę się za testy.

 

Trza mieć GeForce Experience do tego? Jakieś mirrory może, bo z mediafire to się pobiera tragicznie wolno ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ta, bez niej mam 70-80. W sumie wtedy nawet nie zauważam jakiegoś większego screan tearingu, ale już chyba bardziej z przyzwyczajenia vsych włączyłem.

 

Grasz np. 1h i naciskasz alt+f10. I wtedy ostatnie 10 minut pojawia ci się w folderze. Można też ustawić, że sam wywołujesz klawiszem, od kiedy ma się nagrywać, ale wtedy to taki po prostu lżejszy fraps jest.

Odnośnik do komentarza

W sumie spoko, film zrzuca się chyba nawet płynniejszy niż to co widzimy na ekranie :). Właśnie mi się uploaduje. Jest tylko jeden problem: dwie gry mi się wykrzaczyły i dopiero trzecia zadziałała. Dark Souls pewnie przez DSFix, Crysis 3 cholera wie dlaczego i dopiero NFS MW 2013 zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza

Ta, bez niej mam 70-80. W sumie wtedy nawet nie zauważam jakiegoś większego screan tearingu, ale już chyba bardziej z przyzwyczajenia vsych włączyłem.

 

Grasz np. 1h i naciskasz alt+f10. I wtedy ostatnie 10 minut pojawia ci się w folderze. Można też ustawić, że sam wywołujesz klawiszem, od kiedy ma się nagrywać, ale wtedy to taki po prostu lżejszy fraps jest.

 

W takim razie spadek z 70-80 do 57-60 nie jest zbyt fajny. Sam muszę to potestować, może na W8 troche mniej zżera.

Odnośnik do komentarza

Lulz, przecież nie widzi się różnicy przy takim spadku. :P

 

Tu chodzi o spadek procentowy.

 

Ale nie no mordo. Gram a vsynchiem w 60 fpsach, a filmik chodzi w 57-60 ;).

 

Wyłącz synchronizację i potem włącz nagrywanie. Zobacz do jakiego poziomu wtedy spadną klatki.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do domu i na chwilę odpaliłem Batmana. Z wyłączonym Vsynchiem, nagrywa w 70-80 fpsach, czasem zejdzie do 65. Czyli strat nie mam praktycznie żadnych, bo powyżej 60 fpsów i tak nie widać różnicy (przynajmniej ja nie widzę).

 

Procentowo też cały chu.j spada tak między bogiem a prawdą.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...