Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie to męczy... Pod poniższym linkiem, jest coś co mnie wkurza:
http://oi58.tinypic.com/r7kqv6.jpg
Ja nie wiem, tyle gier, a ja jeszcze kupiłem kolejnego bundla:/ ZA DUŻO GIER!!!!!!!!!!!!
Na miejscu skasowanej gry, pojawia się kilka nowych, jak grzyby po deszczu.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Raven, nie kupuj tego bundla - masz z niego tamtą gierkę gratisową, co nawet nie pamiętam tytułu, tyle powinno wystarczyć. A widziałem, że pykasz w Urban Trail, też kupiłem tego weekly, tyle, że za dolara, (bo pozostałe gry miałem). Wyprzedziłem Cię w paru czasach:). Zauważyłem, że gry tego typu, są dobre na 5 minut zabawy. W sensie, mamy milion gier, ale takie na krótkie posiedzenia, gdzie znamy od razu zasady rozgrywki, są najlepsze. Dlatego nie chcę za bardzo powracać do Dead Space 3 (nie wiem gdzie skończyłem i co chodzi), Wieśka 2 nawet nie odpalam, żeby się nie wkręcić. Chyba receptą na to jest zablokowanie karty kredytowej i przechodzenie na raz jednej, max dwie gry. A nie 10-15  :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A próbowaliście... no nie wiem... grać w to, na co w danej chwili macie ochotę? Nie rozumiem skąd te całe zmuszanie się do grania we wszystko co dadzą.

 

Bundla kupiłem bo chciałem Always Sometimes Monsters oraz Blackguards. Reszta robi za cyferki w bibliotece Steam i pewnie nigdy ich nie tknę, czego mam świadomość.

 

Poza tym nie zachowujcie się jak konsolowcy - nie musicie koniecznie ogrywać każdego "megahitu" godzinę po światowej premierze. Za rok czy dwa to nadal będą te same gry. Nie uciekną, naprawdę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poza tym nie zachowujcie się jak konsolowcy - nie musicie koniecznie ogrywać każdego "megahitu" godzinę po światowej premierze. Za rok czy dwa to nadal będą te same gry. Nie uciekną, naprawdę...

Tbh jestem w stanie trochę to zrozumieć.

 

Może gra nie musi być hitem światowym, ale wystarczy ze jest czymś wartym uwagi w naszych oczach. Fajne uczucie gdy się jest w tej "czołówce" świata który gra teraz z przejęciem w nowa grę.

Pamiętam że miałem mega ciśnienie na Dark Souls 2. Chciałem grac z ludźmi na launchu. Mieć dużo sposobności do zakosztowania strony online gry (DS:PtDE pod tym względem chyba już zmarło). Ale jakoś tak wyszło, zę gry nie kupiłem w maju. A w tej chwili w dużym stopniu ochota mi przeszła, aczkolwiek jakaś tam chęć wciąż się tli w tle.

Odnośnik do komentarza

meh. wole poczekac az naprawia. jesli nie jest to gra multi w ktorej bede potem na gorszej pozycji bo nie znam map czy kamp spotow to nie ma pospiechu. a tak sobie za pol roku sie kupi w promocji za 1/3 ceny startowej z wszystkimi patchami czy dlc. bo juz mam dosyc tej ery gdzie wydawcy wciskaja niedokonczone bety na premierze i wiedza ze masowe owce i tak to lykna jak mlode pelikany. tak samo early access to cancer wiekszy niz dlc w obecnej erze.

Odnośnik do komentarza

A próbowaliście... no nie wiem... grać w to, na co w danej chwili macie ochotę? Nie rozumiem skąd te całe zmuszanie się do grania we wszystko co dadzą.

 

Bundla kupiłem bo chciałem Always Sometimes Monsters oraz Blackguards. Reszta robi za cyferki w bibliotece Steam i pewnie nigdy ich nie tknę, czego mam świadomość.

 

Poza tym nie zachowujcie się jak konsolowcy - nie musicie koniecznie ogrywać każdego "megahitu" godzinę po światowej premierze. Za rok czy dwa to nadal będą te same gry. Nie uciekną, naprawdę...

 

Kupiłem. No i oczywiście, że w to nie gram :).

Odnośnik do komentarza

Albo mu na fejsie jakąś farmville pokaż. Ogólnie w tamtych czasach nie było tylu symulatorów, a gry "rolnicze" były trudne, np. Harvest Moon na SNESa, wyszło spolszczenie, ale i tak będzie mu ciężko. Najstarsza "farma" to z roku 2008 (...)

 

Nope:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hyHOevCWBsc

Edytowane przez kultywator
Odnośnik do komentarza

PC Gamer wrzucił listę j-gierek jakie chcieliby zobaczyć na piecykach:

http://www.pcgamer.com/15-japanese-games-we-want-on-pc/

Bardzo dobra lista. Ja bym  dopisał także  Dragons Dogmę,Catherine,SMT Nocturne i tytuły od Vanillavare (Dragons Crown,Odins Sphere itd).

A wy co chcielibyście zobaczyć na waszych PC MASTER rigach?

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem, bo nie wiem jaką mam kartę graficzną - wiem tyle, że karta radeon i win xp, ale te sterowniki nie są uniwersalne. Dla starych kart są inne, dla nowszych inne. JEst jakiś program co mi wykryje i zainstaluje najnowsze stery? Tylko nie driver booster:/

Czy amd gaming evolved sam wykryje karte i pobierze stery?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No właśnie tam jest coś w stylu <niezidentyfikowany>. Wiem tyle, że to jakiś Radeon. Cięzko pobrać stery do xpeka z tych różnych stronek, wszędzie jakiś spam, albo linki wygasły, albo trza się rejestrować, ale coś znalazłem. Coś z ikonką radeona i coś już jako amd, wieczorem sprawdzę, czy działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...