Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj zaginięcie ethana cartera. GRa tania a twój komp podoła w ultra i dla mnie najlepiej wyglądająca gra ubiegłego roku!

Z polski perełek polecam też this war of mine.

 

Z nowości Total war Atilla, Civ Beyond Earth,  Grey Goo (najlepsze cgi w historii) , Talos prin(nene)le ( piękna gra taki portal 3.0)  plus zremasterowany homeworld daje radę. To tylko gry z października do teraz. :D Jak chcesz listę z wcześniejszych czasów dawaj pw :)

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w Gloria Victis? Oglądałem trochę materiałów i wychodzi na to, że to Mount & Blade + Dark Souls w sosie MMO co brzmi świetnie. Ktoś to testował? Ewentualnie ma zamiar?

 

e: dobra, biere, 10$ za klucz to taniocha, a gra zapowiada się świetnie

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grał ktoś w Gloria Victis? Oglądałem trochę materiałów i wychodzi na to, że to Mount & Blade + Dark Souls w sosie MMO co brzmi świetnie. Ktoś to testował? Ewentualnie ma zamiar?

 

e: dobra, biere, 10$ za klucz to taniocha, a gra zapowiada się świetnie

Wygląda w (pipi) przaśnie, szkoda że ja taka spłukana szmata jestem bo bym to sobie kupił :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę odkopywać prawie trzyletniego tematu z Wiedźminem 2, więc zapytam się tu:

Zamierzam dać drugą szansę W2. To co mnie przy premierze dwójki odrzuciło od gry to system walki. Czy w edycji rozszerzonej ten element jest jakoś poprawiony? Czy może od razu lepiej próbować z modem Full Combat Rebalance 2?

Odnośnik do komentarza

Panowie Blacharze: intel i3 2330, 1gb radeon 7650 HD, 4gb ramu. Planuje dopakowac jeszcze 4gb ramu bo tyle moge max ponoc. Czy z taka konfiguracja mozna sensownie pograc w wieska, gta etc.? Nie mam jakis wielkich wymagan, chcialbym na niezlym poziomie grafy pobawic sie czasem z jakims glosniejszym tytulem. Ostatnio pykalem z obecna konfiguracja w dead space 3 i oprawa wizualna jaka wyciagalem przy plynnej amimacji baaardzo mnie zadowalala.

Odnośnik do komentarza

x to ulepszona dwójka. Dla mnie x lepszy, ale ze względu sentymentalnego - miałem to na psxie. Bazowalo to na dwójce, która stała w salonie arcade, gdzie wcześniej gralem. Trójkę mam na stimie i możemy pograć w coopie:), ta część jest bardziej udziwniona, jakieś przemiany w zombie, pływanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekaj, tak to byśmy mogli pograć w coopie, jak niegdyś w salonie gier, bo trójkę akurat mam. W dwójce też są udziwnienia, bo np. zamieniasz się w mumie, w trójce dali zombiaki. Jak grałeś w dwójkę i ją pamiętasz, to "x" będzie lepszy, ale trójka nie jest też taka zła, to wciąż dobry, stary Metal Slug.

Odnośnik do komentarza

Nvidia zamieściła odpowiednią tabelę z informacjami, na jakich detalach pójdzie Wiedźmin 3 i w jakiej rozdzielczości przy konkretnym modelu karty graficznej.

 

81097353.jpg

 

Podobno Wiedźmin 3 nie obciąża tak bardzo procesora, więc nie należy się tutaj sugerować tą mocarną jednostką, jaką przecież jest i7-5960X, który kosztuje sporo ponad 4 tysiące. 
Gra na tych detalach ma działać w 60 klatkach (wyjątkiem GTX960, ale na ustawieniach High nie spada poniżej 30 klatek). Jutro, albo w poniedziałek Nvidia wypuści specjalne sterowniki dostosowane specjalnie pod Wiedźmina, żeby jeszcze poprawić jego wydajność ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Możesz ewentualnie zmienić rozdzielczość gry na mniejszą (z 1920x1080 na takie 1280x720 przykładowo). UI powinno zostać przeskalowane do danej rozdzielczości, przez co napisy powiększają się, chociaż czasami i to nie zadziała (vide Crysis 2, w którym wielkość UI i HUDu nie skaluje się względem rozdzielczości).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...