Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopcy, jakies wyscigi na kiere? Mam PCars i jest spoko, ale nie wciaga mnie jakos kariera. Myslalem o Aseto Corsie, ale boje sie ze to bedzie klon PCarsow. Mam jeszcze F1 2013. Jakies rajdy moze? NIe musza bys szalenie trudne, nie jestem wyjadaczem. Ot chce milo czas spedzic.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dirt rally i Assetto Corsa to chyba najlepsze co mozesz obecnie dostac pod kierownice. Z tym ze to dosc wymagajace gry i do AC warto sciagnac sobie wiecej aut i tras zrobionych przez moderow bo "podstawka" ci sie znudzi pewnie szybko. No i zeby docenic AC trzeba grac online.

 

Jesli chcesz po prostu przyjemnie pograc to warto tez sprawdzic WRC, tylko nie to ostatnie bo z tego co slyszalem jakas kaszana wyszla. To juz bardziej arcade ale gra sie przyjemnie i mozna sie wczuc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak ogolnie to pogralem online w pcars, bo jakos zupelnie zapomnialem o tym trybie. No fajnie, szkoda tylko ze na jakies nie wiem 15-20 wyscigow ktore zagralem w kazdym jest typ co spycha, jezdzi pod prad albo bawi sie w policje amerykanska ;/ ktos tutaj z nas gra w to tez? Lepiej chyba bylo by bardziej zgrana ekipa, ale pewnie gre ma 2-3 graczy z forumka co nie?

Odnośnik do komentarza

Wiem ale własnie chciałbym uniknąć kabla bo krótki jest a jak gram z bratem to siedzimy przed TV i byłoby mało komfortowo. MS zapowiedział, że będzie bezprzowodowo po premierze Win 10 i zastanawia mnie czy po prostu do sklepów trafi wersja z wireles receiverem tak jak do 360.

When approached for clarification, a Microsoft representative reiterated that the Xbox Wireless Adapter was for "Windows 10 PCs, laptops, and tablets to enable the same gaming experience you’re used to on Xbox One," indicating previous versions of the operating system are not supported.

 

The Xbox Wireless Adapter for Windows will be available for $24.99. It can also be purchased in a bundle with the Xbox One Wireless Controller for $79.95.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przywitałem się dziś z 144Hz

VYSAKSs.jpg

 

Póki ta płynność robi na mnie bardzo duże wrażenie i nie sądziłem, że rzeczywiście jest tak dostrzegalna. Najbardziej poza FPSami to widać w Audiosurfie. Dziś jeszcze odpale Assetto Corse ale już teraz wiem że ten monitor to bilet w jedną stronę :D Ciekawe jak teraz by mi się grało w 30 klatkach 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...