Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada sie niezłą kaszana z tej gry. Pełno bzdetnych trailerów i lania wody (jako to ea). Wiecej wiemy o Linking Park niż o samej grze, beta podobno nieudana. Dodatkowo EA nie wysyłała gry do recenzji przed premierą , dopiero po premierze (info z GameTrailers) - oczywiście nie dotyczy to mediów kupionych przez EA ;). Podejrzana sytuacja, kto odważny kupuje na premierę i może podzieli się z kolegami czy warto :P

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy, choć masz trochę racji singiel pewnie będzie świetny ale o multi nie jestem optymistą choć chciałbym się mylić :)

Dowiemy sie za 6 dni.W przypadku PL 5 dni.Ostatnia zajawka mutli ktora byla na ppe,wyglada calkiem ciekawie.Plus Conquest w MoH ma byc jak CQC z bf3 co jest mi na reke bo i tak w bf3 ostatnio tam gram,a mapy troche mi sie juz przejadly w bf3.

Odnośnik do komentarza

Nie zapominajcie że każdy pre order to wcześniejszy dostęp do bety Battlefield 4 :D

Ekskluzywny dostep nie wczesniejszy.

tydzien po premierze dowiesz sie, ze tydzien wczesniej ;)

Tydzien pozniej ludzie w usa zloza masowy pozew jak w przypadku,usuniecia bf1943 z preordera bf3. I ludzie wygrali ;)

 

Singiel 11 misji w tym 1 tutorial. 4 miejsca sa znane:

 

 

Statek na ocenie

Somalia

Yemen

Bosnia

 

 

Multi 8map+2 z dlc.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zaq, wiem, że ruszają Cie takie rzeczy jak niedotrzymywanie daty premiery w Polsce więc pędzę Cię poinformować, że gierka została już wysłana ;] Na pociechę napiszę, że i tak pewnie nie będę miał tyle czasu, żeby ją porządnie ograć nim dostaniesz swoją kopię ;]

Domyslilem sie jak zobaczylem kilka osob z PL w rankingu na ps3.56 osob w PL juz ma swoja kopie.

na twitchu już grają [;

I zaraz bany dostan bo do 5 nad ranem nie wolno streamowac Moh:W.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Właśnie na Eska TV poszła reklama a do mnie nadal to nie przemawia :P .... Moje zainteresowanie MOH wraz z E3 wzrosło, nawet tym sie jarałem a potem przebimbałem z betą z 10 h i od tamtej pory przestała dla mnie istnieć :huh: Zdecydowanie wole dalej męczyć "bogatszą" i bardziej grywalną BF3

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

ale już po statystykach widać ze dużo osób gra na świecie....ruskich 650....-więc tam to maja naprawde szybkich kurierów.....:) na stronce głownej jak sie ma konto w oringu lub się założy to podwójne xp przez 30 min jest do wykorzystania:)

ps. powstaja polskie klany typu GROM PL:) bedzie tych gromów troche:)hehehehehe

Odnośnik do komentarza

Multiplayer Gameplay

Incorporated feedback directly from the Multiplayer beta, including server stability enhancements, weapon improvements and other minor tweaks to the MP experience.

  • Removed initial delay to Spec Ops Signal Scan charging.
  • Snipers in Recon stance will no longer be visible to enemy RQ7/RQ11 UAVs.
  • Increased the accuracy of server-side aiming prediction.
  • Fixed an issue with “Fall Back” spawning to improve its behavior.
  • Fixed spawn type changing to Buddy Spawn automatically when it is not supposed to. Call in a Blackhawk for the losing team if they are getting dominated in Sector Control.

Reszta zmian tu:

http://battlelog.medalofhonor.com/mohw/news/view/2832654786849984138/

Odnośnik do komentarza

Wlasnie kurier przyniosl mi limitowana wersje MoH warfighter. Od razu mowie - ostatni raz zamawialem cos w sklepie PPE. Steelbox calkowicie roz.(pipi)any i powyginany, pudelko dodatkowe-plastikowe - polamane. Sprawdzilem plytke, na szczescie nie ma sladu uszkodzen. Zamiast towar jakos zabezpieczyc, to po prostu wlozyli wszystko do niewielkiej koperty babelkowej. W tej firmie kurierskiej to tez jakies kutafony pracuja, bo widac ze cos ciezkiego postawili na kopercie i pogieli cale opakowanie. (pipi) jestem mega wqurwiony !!!!!

Odnośnik do komentarza

Myślisz że nexgeny to zmienią nie oszukuj się to wina ludzi którzy tworzą grę a nie konsoli.

 

Singiel to z cut scenkami to jakieś 5,5 godziny na normal, a z gry wylewa się miłość do Wielkiego Narodu który broni nas przed Terroryzmem i jak to powinniśmy być za to wdzięczni :(

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...