Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

pooglądałem trochę streamów i powiem wam że gra nie zachwyca. system odrodzenia to porażka według mnie, a same punkty odrodzenia są gorsze niż te w BF3 i MW3. nie widzę czy można już :D "gotować" granaty ale z tego co oglądałem to nie :o ułomność FB2? czy niechęć twórców do takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Kolejny minus to brak gry zespołowej, zaraz ktoś powie że to beta i każdy na razie gra jak chce, ale oglądałem filmiki takich ekip jak hooligans i innych i niestety ja widziałem tylko słabe Close quarters a więc poco kupować tą grę ? dla GROMU i singla... Ja dziękuję i anuluję pre-ordera, singiel będzie świetny ale to za mało

Odnośnik do komentarza

Prezen dla tych co graja/grali w bf3:

Join Medal of Honor Warfighter to unlock the Swedish Spec Op

Step into the role of elite, International Operators in Medal of Honor Warfighter. The latest entry in the series is built on the same Frostbite 2 technology that powers Battlefield 3. For being a Battlefield 3 player, we will immediately unlock the Swedish SOG point man for you online. Here to tell you more about this Tier 1 operator is Kristoffer “Hoffe” Bergqvist, formerly from DICE and now Creative Director at Danger Close...
Wiecej pod linkiem: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654786557443487/
Odnośnik do komentarza

Kurna dali by jakiś gameplay z multi, rozpiskę trybów w jakie zagramy, a nie takie filmiki.

Mowisz i masz:

Sector Control - CQ/CQC z bf

Team Deathmatch - nie musze tlumaczyc

Real Ops - to jest hc(tego jestem pewien).z tego co wiem kazdy ma jedno zycie na mecz.(tego nie jestem pewien.)

Hotspot - tryb z bety, 5 punktow w roznych lokacjach,raz bronisz raz atakujesz kto zdobedzie pierwszy 3pkt wygrywa.

Combat Mission - Rush z moh/bf

 

To sa tryby ktore zostaly wykopane z plikow alpha/o ktorych mowili w wywiadach.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy realizacji zamówienia gram.pl pisze, że będzie wysyłał 24.10.

Ja dopiero swoja bede mial 26.10,to i tak w sumie wysylaja w Polsce wolno. Pamietam,ze przy okazji bf3 to w Polsce ultima wyslal ludzia kopie w Poniedzialek na 4 dni przed premiera w Eu i 1 dzien w Usa

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...