Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie kurier przyniosl mi limitowana wersje MoH warfighter. Od razu mowie - ostatni raz zamawialem cos w sklepie PPE. Steelbox calkowicie roz.(pipi)any i powyginany, pudelko dodatkowe-plastikowe - polamane. Sprawdzilem plytke, na szczescie nie ma sladu uszkodzen. Zamiast towar jakos zabezpieczyc, to po prostu wlozyli wszystko do niewielkiej koperty babelkowej. W tej firmie kurierskiej to tez jakies kutafony pracuja, bo widac ze cos ciezkiego postawili na kopercie i pogieli cale opakowanie. (pipi) jestem mega wqurwiony !!!!!

Też dostałem połamane pudełko, gad demn, zamawiałem na gram.pl więc to chyba nie wina sklepu, w folii gra wyglądała ok.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie kurier przyniosl mi limitowana wersje MoH warfighter. Od razu mowie - ostatni raz zamawialem cos w sklepie PPE. Steelbox calkowicie roz.(pipi)any i powyginany, pudelko dodatkowe-plastikowe - polamane. Sprawdzilem plytke, na szczescie nie ma sladu uszkodzen. Zamiast towar jakos zabezpieczyc, to po prostu wlozyli wszystko do niewielkiej koperty babelkowej. W tej firmie kurierskiej to tez jakies kutafony pracuja, bo widac ze cos ciezkiego postawili na kopercie i pogieli cale opakowanie. (pipi) jestem mega wqurwiony !!!!!

Też dostałem połamane pudełko, gad demn, zamawiałem na gram.pl więc to chyba nie wina sklepu, w folii gra wyglądała ok.

EDIT

Plastik jest połamany, steelbox nienaruszony.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie pozytywne, grafika tak nie odstrasza jak piszą Ci co oglądali tylko streamy, na taką się nastawiałem, więc jestem pozytywnie zaskoczony, dla mnie to wygląda jak Close Quarters w konwencji COD. Od groma opcji dostosowania żołdaka, gubię się w tym. Grałem tylko w te niestandardowe tryby, ten HC nie porywa, MOH conquest ok.

 

Singla nie ruszyłem.

 

Kończę bo uczę dziecko sąsiadów matematyki ;]

Odnośnik do komentarza

ale co mają pisać ludzie co wydali 200+ zł ofc że im się podoba [; sam się kiedyś tak naciąłem i podobnie mówiłem, po paru miechach dotarło to do mnie

 

free ur mind

 

 

http://mohwstats.com/

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Widzę że gra jest świetna skoro od razu po włożeniu płyty czeka na was patch ponad 200 mb z ponad 100 poprawek :). Ciekawe co dalej ?.

A z innej beczki gra na PC wygląda obłędnie :)

Przy bf 3 bylo to samo,wiec nie wiem w czym masz problem. Jak by sie tak glebiej zastanowic w 90% gier na dzien dobry jest patch,jest to juz po prostu standard.Rozumiem,ze ci sie moze gra nie podobac ale nie atakuj jej bez sensu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Uff, dawno nie gralem w fps'a i strasznie dostaje po (pipi)e :D, ale jest bardzo fajnie. Tryby te same co w poprzedniej czesci ( misja bojowa FTW), znaczniki na mapie moglyby byc lekko bardziej czytelne. Co mi sie podoba to to ze jak kumpla ktos zalatwi to przez chwile widze kolesia ktory pociagnal za spust. Mapki wydaja sie byc ciekawie zaprojektowane i wcale nie takie ciasne. Na razie za malo gralem zeby je ogarnac i dosadnie wypowiedziec sie czy w misji bojowej np. broniacy nie maja przewagi jak sie latwo zabunkruja. Kolorki na niektorych mapach daja niezle po oczach, ale to mozna zalatwic ustawieniami. Naprawde fajnie rozwiazane jest - customizacja broni, klasy zolnierzy no i jednostki specjalnez calego swiata. Pozostal tez system kill streakow i bonusow w postaci wsparcia defensywnego lub ofensywnego.

Wlaczylem tez poczatek kampanii singlowej i juz wiem ze bedzie niezle oskryptowana, dubbing nie kluje mnie w oczy ( leca ostre teksty o fallusach :D ). Grafika tez wydaje sie na naprawde niezlym poziomie i deczko lepiej wyglada niz w multi ( nie jestem krejzolem od filtrow i innych graficznych dupereli, wiec to jest opinia zwyklego kolesia co "mowi to co widzi" ).

Na razie wyglada ze wszystko jest ok, ale co mialo by byc nie ok, tak na dobra sprawe? to normalny fps jakich wiele. Jak ktos siedzi przy bf3, ktore notabene dalej jest supportowane, to na jego miejscu darowalbym sobie multi w tej grze ( no chyba ze musi zaliczac kazdego fpsa, lub znudzily mu sie mapy w bf3) ,bo zwyczajnie jest to samo ( biegamy, strzelamy, ten sam silnik itd tylko brak pojazdow i ogromnych map. ). Singiel jak bedzie trzymal poziom poprzedniej czesci to bede zadowolony i ten tryb bym polecil ( po obnizce ceny) komus kto gra caly czas w bf3.

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem: odebrałem dziś gierke z ultimy i tu klops - wyskakuje mi przy wpisywaniu online passa że został już wykorzystany 5 razy i mam kupić nowy... Gra w wersji limitowanej. Zadzwoniłem do ultimy to mi powiedzieli że serwery mogą nie działać bo premiera jest w piątek i do tego czasu mam czekać z multi... Też tak macie ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...