Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się przyzwyczaiłem. Pewne opcje tak wchodzą w krew że nagle wszystko zaczyna w innych przeszkadzać. Ale... Trzeba lubić slownikowe klawiatury. Moja kobita też nie używa, nie każdy lubi i tyle. Jak się na początku pocierpi i nauczy jak to działa to ciężko zmienić potem :-)

Odnośnik do komentarza

Miałem Swype ale skończył się okres próbny,  teraz korzystam ze Swift key. Ciężko powiedzieć co lepsze. 

Mam wrażenie ze Swype lepiej odczytuje to co chciałem napisać ale Swift lepiej przewiduje to co chce napisać w kolejnym słowie. 

 

ale jedna jak i druga klawiatura potrafi wyskoczyć z lekkim opóźnieniem,  tak samo czasem lekko  zamulają gdy piszę normalnie wklepujac. Szczególnie np.  na forume.

 

 

Jakiej przeglądarki używacie,?

Ja boat browser ze względu na szybki dostęp do karty jak na PC.  

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze tapatalka skonfigurujesz i będzie git:) ireniqs.

W jakim sensie? :P

 

W takim, żeby wywalić sygnaturę mówiącą, że piszesz z tapatalka. I tak na szczęście nie było "z mojego XXXX"

 

edit:

grzybiarz pierwszy był, za długo miałem kartę otwartą;<

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeszcze tapatalka skonfigurujesz i będzie git:) ireniqs.

W jakim sensie? :P
to całe "wysłano z ", wkurza ;)

 

Ok dzięki. Tak zrobię. Nie wiedziałem, że to tutaj tak bardzo wszystkich denerwuje. Moim zdaniem najgorsze jest to jak ktoś ma jeszcze z "za pomocą xxx...". Ja to wywaliłem. :P

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

stock'owa - flash działa, żadnych ścinek

przy "flagowcach" coś nie działa, coś przymula

 

Stockowa czyli jaka? Bo to nie jest tożsame. Aosp już nie odpala flasha na nowych andkach. A na sony masz tylko chrome. Musisz określić o którą ci chodzi. Poza tym np. Stockowa w Samsungach od 4.2 są oparte o chrome wiec też z flasha nici.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie które przeglądarki odpalaja flasha? Chrome nie, Opera pewnie też nie... Którą najlepiej zainstalować do flasha? W sumie rzadko kiedy korzystam ale dobrze byłoby wiedzieć w razie co. :P

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

To w takim razie które przeglądarki odpalaja flasha? Chrome nie, Opera pewnie też nie... Którą najlepiej zainstalować do flasha? W sumie rzadko kiedy korzystam ale dobrze byłoby wiedzieć w razie co. :P

Ja mam do s3 ArchiDroid oparty o oficjalny 4.3 chrome działa, flash również.

Odnośnik do komentarza

Działa ci flash na chromie? Czy na stockowej? Może stockowa w archidroid to AOSP? Bo na oryginalnych softach samsunga, stockowa od 4.3 jest oparta o chrome i tak nie działa flash niestety, dlatego pytam.

Kurde, gdyby S4 miał lepsze czasy działania na baterii to bym go nie chciał zmienić bo w sumie wszystko mi pasuje ale odpalony ekran żre jak smok, 2.5h na włączonym ekranie oczywiście bez gier :/ No nie za wiele. Trzeba coś na Snapdragonie 800 brać, tam GPU inaczej zarządza energią i telefony mają dużo dłuższe czasy działania. G2 np (gdyby tylko był na to jakiś czysty Andek a nie te dziwadła od LG). Albo Gdyby Nexus5 miał jakąś sensowniejszą baterię (ten 2300 to śmiech na sali).

Odnośnik do komentarza

@nemo - ja się aż tak nie znam. :D Na najnowszym Ad 1.7.16 STABLE w chrome flash działa na jutubie bez kłopotów na chrome. Z tego co wiem ten rom oparty jest o stock głównie a co więcej to developera zapytaj. :)

 

Ja na powiększonej baterii w s3 na Archi power save spokojnie 4 h na włączonym ekranie z wifi pojadę. Nie ma do nowszych telefonów powiększonych bateryjek?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...