Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrywał ktoś SuperFroga HD? Aktualnie jest po 3,47 w sklepie i się chyba skuszę.

 

E:

Dobra kupiłem :D Super się gra, jak najbardziej polecam.

 

Ja też kupiłem, trochę wcześniej niż Ty, ale nie czytałem tego tematu dawno. 

 

Zgadzam się, jest mega :) Jak podróż w czasie. Jak przejdę te wszystkie odnowione plansze, to na pewno pocisnę jeszcze oryginalne levele :) 

Odnośnik do komentarza

Używam File Commander daje radę. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=pl to ponoć też niezłe. Wystarczy konto google i konto bankowe, kasę dodajesz do portfela. Można też kupić sobie kartę zdrapkę Google play, z tym że najniższy nominał to 50 zł. W Inmedio sprzedają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja polecam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=pl - płacić można jeszcze kartą kredytową (prawdziwą albo wirtualną, np mBank) i można też włączyć u niektórych operatorów usługę "dopisz do rachunku" (np. w Play) i wtedy na koniec miesiąca chyba ci doliczą kasę. Ale... polecam płacić samemu żeby nie było zaskoczenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś dobry eksplorator plików?

 

 

A tak przy okazji, jak sie płaci za apki w sklepie? W sensie trza mieć jakieś saldo w sklepie czy co?

Używam Root Explorer w wersji free. Ale Ty chyba Roota nie masz, a szkoda - lizniesz bardziej Ankda to się postaraj o roota:)

Ja kupuję apki, poprzez kliknięcie "kup" na markecie, ale mam na abonament w playu, więc potem to co kupię, dopisuje się do rachunku.

Czasem te zdrapki o których pisze messer, znajdziesz na Allegro, lub możesz użyć alternatywnych stronek do zaopatrywania się w appki.

Np. www.apkmania.com z tym, że nie przeglądaj na telefonie, a na kompie miej jakiegoś adblocka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś dobry eksplorator plików?

 

 

A tak przy okazji, jak sie płaci za apki w sklepie? W sensie trza mieć jakieś saldo w sklepie czy co?

Es file eksplorer

Darmowy, bez reklam, szybki, rozbudowany, obsł. roota, serwerów FTP, samba itp. itd, dropboxy i inne hd w chmurze. Przetestowałem wszystkie topowe eksploratory i ten mi przypasił najbardziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam htc m7 i ostatnio kupiłem ipada air, skonfigurowałem sobie na nim wszystko i jest ten programik od apple, aby lokalizować urzadzenia na mapce

to samo jest dla androida w posaci Google Device Manager i jakos zawsze to olewalem ale w koncu przed chwila zainstalowalem. No generalnie jest fajniej niz na ipadzie, bo mozna zrobic aby dzwonil a takze wymazac czy zablokowac zdalnie. No niby jest fajnie.

Na ipadzie pasuje mi to, ze apka jest do bolu prosta i wlaczasz i masz podglad na cala rodzinke urzadzen. Liczylem na to samo w przypadku Device managera.

Zainstalowalem apke, na telefonie pokazuje dokladnie ale wszedlem przez www i oczywiscie wg google telefon jest 10km dalej. I to z dokładnością do 4 metrów. Po 1h kolejne odswieżenie i dalej moj telefon jest gdzies kolo galerii katowice a nie w mojej ręce.

 

Hey google, fack you.

Odnośnik do komentarza

Dostęp do lokalizacji może jest jakimś problemem? GPS w budynkach działa różnie i dobrze jak może się lokalizować po nadajnikach i np Wifi. Nie używałem tego, ale może coś trzeba tam zmienić? Generalnie jeśli chodzi o łatwość w użytkowaniu to niestety zawsze było Apple > reszta.

Odnośnik do komentarza

Tak. Pytanie po czym rozpoznaje twoją lokalizację. Widocznie nie robi tego dokładnie ale być może da się zmienić nieco sposób w jaki to robi. Apple widocznie włącza wszystkie możliwe sposoby skoro jest dokładnie (rozumiem, że odpalasz na obu urządzeniach i masz tak duża rozbieżność?). Skoro pokazuje ci że jest 10 km dalej to zakładam, że lokalizuje jakoś po nadajniku GPRS a nie po twoim GPSie. Albo nie aktualizuje tych danych na serwerach google na bierząco. Apple ma z tego co kojarzę też opcje, że pokazuje gdzie ostatni raz urządzenie logowało się do nich. Co nie zmienia faktu, że słabo. Czytałem do tej pory mniej więcej taki opinie jak twoja - że nie działa to tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Sonic the Hedgehog 4 Episode I - za darmo
Plants vs Zombies - za darmo
Zombie Gunship - za darmo
World of Goo - za darmo
Can You Escape: Adventure - za darmo
Eye of the Genesis - za darmo
Devil’s Attorney - za darmo
Icebreaker: A Viking Voyage - za darmo
Knock-Knock - za darmo
Eufloria HD - za darmo
Braveland - za darmo
V for Vampire - za darmo
Gods VS Humans - za darmo
Web of Deceit: Black Widow Collector’s Edition (wersja dla tabletów) - za darmo
Hidden Object: Haunted House 2 - za darmo
Blocky Roads Pro - za darmo
Fruit Ninja (wersja płatna) - za darmo

DO 1 LISTOPADA

http://lowcygier.pl/darmowe/wysyp-darmowych-gier-androida-plants-vs-zombies-sonic-the-hedgehog-4-episode/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jakiś dobry eksplorator plików?

 

 

A tak przy okazji, jak sie płaci za apki w sklepie? W sensie trza mieć jakieś saldo w sklepie czy co?

Używam Root Explorer w wersji free. Ale Ty chyba Roota nie masz, a szkoda - lizniesz bardziej Ankda to się postaraj o roota:)

Ja kupuję apki, poprzez kliknięcie "kup" na markecie, ale mam na abonament w playu, więc potem to co kupię, dopisuje się do rachunku.

Czasem te zdrapki o których pisze messer, znajdziesz na Allegro, lub możesz użyć alternatywnych stronek do zaopatrywania się w appki.

Np. www.apkmania.com z tym, że nie przeglądaj na telefonie, a na kompie miej jakiegoś adblocka.

Ostatnio widziałem w kiosku, inMedio, zdrapki do wszystkiego co się da :) sam byłem zdziwiony. PlayStation Network, Xbox Live, PS+, live Gold, sklep play, FIFA ultimate team, no sporo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...