Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Każdym nie, ale wykrywa chrome ile masz ramu i tylko tyle trzyma w ramie ile mieści. Jak masz 1gb to mało wchodzi, jak masz 2 gb to raczej takie coś pojawia się jak masz 30 stron i wchodzisz po 2-3h na jakąś stronę ponownie. Ha nie mam teraz większych problemów, na s3 było słabo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aaaaa ;-) Tego w sumie nie testowałem jeszcze, akurat na urlopie jestem więc nie sprawdzę teraz ale mysłałem, że to działą :-) Jaki telefon?

 

P.S. Próbowałeś to może? Jest w miarę sensowan instrukcja (linka do programu w artykule): http://www.roszczyk.com/strony/polskie-znaki-i-sprzetowa-klawiatura-w-tablecie-i-smartfonie-z-androidem

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Odzyskałem ostatnio telefon i ściągnąłem trochę nowych apek:

 

- Start : lock screen z bezpośrednim dostępem do fejsa, twittera, najczęściej używanych aplikacji itd bez potrzeby odblokowywania ekranu. Przydatna rzecz, a ten jest naprawdę ładny.

- Wave Control: pozwala włączać player i przełączać piosenki ruchem ręki nad kamerką przednią. Fajne, kiedy mamy brudne ręce, czy generalnie nie chcemy ruszać komórki, a chcemy przełączyć kawałek.

- Power Toggles: widżet pozwalający wrzucić sobie takie buttony, jakich potrzebujemy. W Sony Ericssonie jest to dość ubogie, więc ta apka mi nieźle pomogła, bo mam wszystko pod ręką.

- ISeeYouLite: darmowa wersja, oprogramowanie na wzór samsungowskich (?, nie jestem pewien) bajerów, że dopóki patrzymy na ekran, to ten nie wygaśnie.

- Manga Rock: fajna aplikacja dla ludzi czytających japońskie komiksy: jest możliwość ściągnięcia mang na komórkę (w darmowej wersji tylko jeden tytuł na raz, ale za to ile tylko chcemy czapterów).

 

Z gier mam tylko Follow the Line i Deadman's Cross (ta druga od Square-Enix, ale dość słaba).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...