Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5: Final Showdown


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że premiera coraz bliżej (Max 4-5 miesięcy) otwieram nowy temat.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1gRhERnsV1w&feature=results_main&playnext=1&list=PLF12D9EA2826C0E2B

 

Czego oczekujecie od tej wersji VF , Jakieś przemyślenia , może założyć by nowe pod forum na temat postaci podobnie jak to jest przy tekkenie i SC.

 

Mi osobiście wystarczy powrót do rozbudowanego training oraz quest takiego jaki był w czwórce + areny ze wszystkich 3 wersji piątej części (ofcourse online included).

 

Odsyłam jako ciekawostkę do spisu tego jaka mogłaby być najnowsza VF w wersji na konsole.

http://virtuafighter...topics/308597/1

 

Na koniec mam nadzieję że temat odżyje i będzie równie popularny jak fora wyżej wspomnianych bijatyk w końcu to będzie najbardziej aktualna wersja w jaką zagrywają się Japończycy na automatach segi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oby online był jak w SSF4 czyli grasz w arcade/quest/whatever i ktoś się dołącza lub ty do kogoś o podobnym poziomie bo online jaki jest np. w SF3 jest do bani gdzie więcej się czeka niż gra, w SSF4 nie ma czekania, ja proszę tylko o ten drobiazg jakże ważny a tak mało popularny w bijatykach nie wiadomo dlaczego (Capcom ma jakiś patent czy co...).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Posiadam gre, jako iż nie jestem nawet przeciętnym graczem nie powiem Wam co się zmieniło, ale 1.91 GB to nie dużo jak na taką produkcję

ps. 1200MSP koszt gry.

 

Miales racje co do ceny :) Gra bedzie dostepna juz 5 czerwca, no ale pewnie zainteresowani juz o tym wiedza, mimo ze nie pojawilo sie tutaj info.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=FnSS4YsEm2E

 

Prawdopodobnie ten filmik przedstawia stroje i gadzety, ktore bedzie mozna dokupic sobie osobno:

http://www.youtube.com/watch?v=2o7APSuLjH8&feature=youtu.be

 

full.jpg

 

xD

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Co się zmieniło można wyczytać bo to praktycznie port z automatów + mało zmian. Na stronkach o VF jest opisane wszycho. Dla mnie to po prostu najlepsza bitka znowu na konsolach a po tym jak się pozbyłem X360 będę mógł na PS3 pograć online. Oczywiście rekreacyjnie bo inaczej mi się nie chce :-) Ale zawsze - gra jest bardzo przyjemna, wynagradza trening i po prostu warto na nią odżałować tak niedużą kwotę :-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przemodelowali wiekszosc animacji, niektorych postaci to prawie nie poznaje ( Lei Fei moja postac z "czworki"). Nowe auto parry Jackiego to malenkie mistrzostwo swiata w stosunku do starszej wersji :P Bardzo przyjemnie sie gra, a w zasadzie uczy na nowo. Jean Kujo - brakowalo mi karateki w tej serii - swietna postac. No i dla plusowcow za free, co niezmiernie mnie ucieszylo :)

Odnośnik do komentarza

Mi sie też MEGA PODOBA. Aczkolwiek pozmieniali mi Wolfa nieco i musze sie nauczyć nowych rzeczy bo moja stara kapa nie wchodzi ;-) Dodatkowo chyba w ogóle slikwidowali akcja typu P+K podczas krótkiego stepu w bok, u Wolfa to był rzut którego nadużywałem a teraz go nie ma ;-) Ale to VIRTUA Z ONLINE NA PS3 (i na Xa tez, ale tam w 5ce był online) co po prostu dla mnie już by wystarczyło. Panowie, jak coś to dopiszcie mnie do znajomych :-)

 

PSN(SEN) ID: NemoKOF

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...